معاملات آتی کالا با استفاده از حمایت و مقاومت – مقاله تجارت

[ad_1]

راه اندازی یک تجارت کاغذ حساب

سوال:

من نمی توانم تجارت با “پول واقعی” به عنوان رتبهدهی نشده است; با این حال چگونه من در مورد راه اندازی یک تجارت کاغذ حساب ؟

پاسخ:

شما می توانید مقاله تجارت راه های مختلف و واقعا نیازی نیست که شما هر چیزی تخصصی تر از یک نوت بوک برای پیگیری معاملات خود را و دسترسی به نمودار.

آغاز شده توسط بودجه خود را روی کاغذ حساب مقدار از پول شما فکر می کنم شما واقعا شروع آن است که آیا 2000 دلار یا $ 20,000. من نشان می دهد که شما شروع با کمتر از $ 5000 و 10000 $ است حتی بهتر است.

بعدی شما نیاز به تصمیم می گیرید که بازار شما در حال رفتن به تجارت. پول بیشتری به شما را در حساب کاربری خود در بازارهای بیشتری در دسترس شما خواهد بود. اگر شما در حال معامله با دلار 5000 حساب وجود دارد هیچ نقطه ای در حال تبدیل شدن به آشنا با بازار مانند نفت خام است که یک حاشیه از 3000 $ در هر قرارداد!

فرض کنید که شما در حال کوچکتر گر شما خواهد شد بیشتر علاقه مند به کاهش حاشیه بازار مانند غلات برخی از گوشت و شاید یک فلز و یک ارز یا دو. من می خواهم به شما نشان می دهد محدود کردن دامنه خود را به حدود 6 – 8, بازار, به عنوان این خواهد بود به اندازه کافی برای پیگیری روزانه.

حتی پول واقعی معامله گران به ندرت به دنبال بیش از 8 بازارهای … این فقط می شود بیش از حد دست و پا گیر به عنوان I'm مطمئن شوید که شما را پیدا خواهد کرد زمانی که شما'کردم بیش از یک مقاله تجارت رفتن در یک زمان.

اگر شما don't می دانم که بازار به از را انتخاب کنید شاید من می تواند یک زن و شوهر از پیشنهادات:

* ذرت یا گندم – این بازار خوبی برای معامله گران از تمام سطوح به خصوص مبتدی. حاشیه بیش از حد بالا نیست و بازار به طور معمول قابل پیش بینی عمل می کنند و روند خوبی است. ذرت و گندم تمایل به حرکت با هم (اما نه همیشه) پس از تماشای هر دو می تواند کار برکنار شده است.

* کاکائو – یک بازار خوب برای پول به عنوان یک حرکت کوچک می توانید به اضافه کردن سود خوب است. همچنین می تواند یک بازار خوب برای از دست دادن پول در به همین دلیل است. I don't ذهن کاکائو اگر چه من می دانم که افرادی که سوگند یاد کرده اند آن را خاموش. این زمان برای پیدا کردن اگر آن را برای شما … هنگامی که آن't شما هزینه پول واقعی است.

* شکر – استفاده به عنوان یک بازار خوب به دلیل آن آسان است برای دریافت با حداقل خطر; اما فراوانی از حمایت و مقاومت می توان آن را گیج کننده به معامله گران جدید. به تازگی بازار فاقد جهت است که می افزاید: تنها به سردرگمی. هنوز هم آن است که کم حاشیه و نسبتا کم ریسک بازار به تجارت.

* گاو زنده – مناسب بازار گوشت. برخی از معامله گران جدید اجتناب از گوشت به طور کامل به دلیل توانایی خود را به محدوده عظیمی. گاو است “امن ترین” گوشت بازار.

* پنبه می تواند یک بازار خوب است اما قادر به ساختن دامنه. من استفاده می شود برای جلوگیری از پنبه مانند طاعون اما باید تبدیل به fonder از آن در سال های اخیر است.

* سویا – گوشت خوک شکم دانه پیچیده است. اگر دانه های سویا هستند بیش از حد فرار را برای شما در نظر تجاری یکی از باقلا عموزاده مثل روغن سویا یا آرد سویا. آنها تمایل به آینه سویا اما به طور کلی کمتر حاشیه و کمتر فرار است.

* نقره – من مانند فلزات; اما طلا می تواند یک کمی غنی برای معامله گر است. نقره ای آینه طلا – مرد فقیر's طلا. برخی از مردم مانند مس اما به نظر من بیش از حد نازک و حاشیه بیش از حد بالا برای معامله گران کوچک.

* دلار کانادا / دلار استرالیا – دو معقول تر بازار ارز. حاشیه پایین تر هستند اما عالی پول بالقوه است. بازارهای دیگر مانند فرانک سوئیس پوند انگلیس و ین ژاپن هستند و بازار خوبی بیش از حد, اما نیاز به مقدار بیشتر در حاشیه و خطر است. تمام ارزهای تمایل به حرکت در همان جهت به هر حال (در مقابل دلار آمریکا) پس از آن't واقعا مهم است.

اما don't stop در اینجا این است که زمان برای تمرین و بهبود مهارت های خود را به طوری شامل هر بازار دیگر به شما علاقه مند هستند اما اجتناب از نامتعارف مثل چوب و برنج و جو و پالادیوم ، آنها فقط بیش از حد نازک و بیش از حد فرار برای معامله گر کوچک را درگیر می شود.

حالا که شما یک کاغذ حساب و ترکیبی از بازار به تجارت شما نیاز به جستجو در بازار برای پیدا کردن معاملات. هنگامی که شما پیدا کرده اند یک تجارت شما مانند نوشتن خود را در ورود خروج خود را و خود را هدف سود – دقیقا.

اگر شما در حال برخورد با یک بروکر شما می توانید تماس بگیرید و از آنها بخواهید اگر مقاله خود را جهت پر شده بود در یک روز خاص. متناوبا شما می توانید فقط نگاهی به نمودار و شکل آن را برای خودتان.

گاهی اوقات شما نیاز به دیدن یک نمودار روزانه به می دانم که دقیقا همان زمانی که شما خود را پر کنید. Barcharts.com ارائه رایگان روزانه نمودار. فقط دنبال کالا نمودار لینک کلیک کنید و سپس سفارشی نمودار برای تغییر زمان نمایش داده شده و به 5 یا 10 دقیقه فاصله.

پیگیری معاملات خود را روز به روز نگه داشتن یک مجله از سود خود و ضرر و زیان. یک راه ساده برای “journal” معاملات خود را این است که آنها را در 3 x 5 شاخص کارت یک کارت در هر تجارت است. نوشتن شما دلایل در نظر گرفتن تجارت و همچنین دقیق ورودی و خروجی. مطمئن شوید که به یاد داشته باشید آنچه که شما را حق و آنچه شما را متفاوت انجام زمان بعدی. اجازه می دهد اضافی دو دانایی خود را پر می کند و خروجی این شبیه سازی لغزش. هزینه های کارگزاری معمولا 40 دلار دور به نوبه خود در هر قرارداد.

ببینید که چگونه به خوبی شما می توانید انجام دهید اما صادقانه باشد. خیانت در اینجا نمی خواهد به شما کمک کند در آینده است. I'm مطمئن شوید که شما've آن را قبل از شنیده اما هیچ چیز تغییر زمانی که شما تجارت با پول واقعی است. اگر شما می توانید't آیا آن را بر روی کاغذ شما برنده't آن را برای واقعی است. به من اعتماد کن. I've شده وجود دارد.

اگر شما don't در حال حاضر آن را, شما ممکن است بخواهید به در نظر با استفاده از Gecko's Track 'n تجارت Pro. به عنوان نام آن پیداست این نرم افزار نه تنها فراهم می کند نمودار بلکه “آهنگ های معاملات خود را”. شما صندوق داستانی حساب خود محل سفارشات و نرم افزار به طور خودکار به روز رسانی موقعیت خود را روز به روز.

این واقعا فوق العاده است نرم افزار و اگر شما در نیمه راه جدی در مورد تجارت شما باید آن را چک کنید. آن است که مشروع کسر مالیات بیش از حد. 😉 شما می توانید رایگان 30 روز محاکمه با پیروی از این لینک: [http://www.trackntrade.com/demo/?abbr=SENFT]

نیز وجود دارد که کاغذ در نرم افزار تجاری وجود دارد و در اینترنت است که قرار است برای شبیه سازی تجارت; اما در نظر من آن است که واقع بینانه برای بسیاری از معامله گران کوچک.

برخی از مربیان تنها اجازه می دهد تا شما را به تجارت الکترونیکی (e-mini و دیگران شروع شما با 50000 دلار در حساب. این فوق العاده است اگر شما می خواهید به تجارت الکترونیکی (e-mini و یا اگر شما در حال معامله با 50000 دلار در حساب است اما این مورد برای بسیاری از معامله گران است.

به هر حال که's کاغذ تجارت در ملخص کلام است. من امیدوارم که این کمک می کند تا کمی. لطفا دریغ نکنید برای نوشتن به عقب اگر شما سوالی تر از اگر شما به من نیاز به استادانه درست شده در چیزی.

بهترین شانس

– اریش

اریش@supportandresistance.com

PS. Don't جست و خیز این بخش از آموزش و پرورش خود را. اکثر معامله گران عجله از طریق تجارت کاغذ تنها به کشته شدن در بازار است. Don't را به این اشتباه.

دولت ایالات متحده مورد نیاز سلب مسئولیت – کمیسیون معاملات آتی کالا و آتی تجارت گزینه های زیادی پاداش بالقوه بلکه بزرگ خطر بالقوه. شما باید آگاه باشید از خطرات و حاضر به قبول آنها را به منظور سرمایه گذاری در آینده و گزینه های بازار است. Don't تجارت با پول شما می توانید't به از دست دادن استطاعت. این است که نه درخواست و نه پیشنهاد خرید / فروش آتی و یا گزینه های. هیچ نماینده ای است که ساخته شده است که هر حساب و یا به احتمال زیاد برای رسیدن به سود یا زیان شبیه به کسانی که مورد بحث در این وب سایت. گذشته عملکرد هر سیستم تجاری و یا روش است نه لزوما نشان دهنده نتایج آینده.

CFTC قانون 4.41 – فرضی یا نتایج عملکرد شبیه سازی شده دارای محدودیت های خاصی است. بر خلاف واقعی شبیه سازی شده نتایج نشان نمی واقعی تجارت. همچنین پس از معاملات شده اند اجرا ممکن است نتایج را تحت-یا-بیش از جبران برای تاثیر در صورت وجود برخی عوامل بازار از جمله کمبود نقدینگی. شبیه سازی برنامه های تجاری به طور کلی نیز به این واقعیت است که آنها در حال طراحی و با بهره مندی از حقیقت. هیچ نماینده ای است که ساخته شده است که هر حساب و یا به احتمال زیاد برای رسیدن به سود یا زیان شبیه به آن نشان داده شده است.

[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*