مشاهیر الهام بخشیدن به روند مد طلا و جواهر

[ad_1]

حتی در اوایل روز هالیوود, عمومی نگاه به ستاره ها برای تعیین آنچه که مد روز و چه نمی شد. بعد از این همه مشهور شد و انتظار می رود همیشه پر زرق و برق و در رواج است. برخی از محبوب زیورآلات بودند بر اساس آنچه که این ستاره ها پوشیده بودند. فلزات سنگین آویزان گوشواره مد شد زمانی که فیلم صامت بودند و هنوز هم این روند است. زمانی که صدا گنجانیده شده بود در فیلم تند از این گوشواره پایمال بازیگر صداها و خیلی سخت تر از اتصالات زیورآلات جای آویزان هستند. مردم متوجه شده و تنگ تر اتصالات گوشواره شد نکردم.

نه بسیار تغییر کرده است در حال حاضر به صورت عمومی است که هنوز هم می پردازد بسیار نزدیک با توجه به آنچه که ستاره ها با پوشیدن. این آشکار است در راه ستاره ها باید به لباس تا برای اسکار زیرا آنها می دانند که مردم در حال نگاه کردن به آنچه آنها می پوشند. مشهور هستند و هر دو خوش شانس و تاسف در حوادث مانند این. آنها را وادار به پوشیدن گران طراح زیورآلات و آنها تبلیغات است که آنها می خواهند. اما آنها به ندرت خود این زیورآلات اما زرگران دریافت تبلیغات رایگان.

در هر, افراد مشهور الهام گرفته از طلا و جواهر در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای محبوب و تقلید در حال فروش هست. راه ستاره ها تاثیر روند کنونی مشهود است با رسانه سیرک بیش از, افراد مشهور, حلقه نامزدی. تعامل کاترین زتا-جونز به مایکل داگلاس بود مهر و موم شده با 10 قیراط الماس گلابی. جنیفر لوپز انگشت ساطع با 6 قیراط الماس صورتی که بن افلک خواست دست او را در ازدواج.

محبوب تلویزیون نشان می دهد مانند “جنسیت و شهر” و مانند فیلم “احمق طلا” نیز تاثیر روند مد. نعل اسب گردنبند فرسوده توسط Carrie Bradshaw, سارا جسیکا پارکر در این به طور گسترده ای به تماشای مجموعه تلویزیونی است که در میان بالا 10 آنلاین, افراد مشهور, زیورآلات. یکی دیگر از بهترین فروشندگان آنلاین است که درخت نخل آویز فرسوده توسط کیت هادسون در فیلم “احمق طلا”. تقلید از آویز فرسوده توسط بریتنی مورفی, مدونا, کاترین زتا-جونز و جنیفر لوپز در بالای لیست افراد مشهور, زیورآلات در نظر گرفته است که بسیار شیک است. Gwyneth Paltrow را رها کردن گوشواره, پاریس هیلتون را به رها کردن گوشواره لوستر, جنیفر آنیستون گوشواره جسیکا سیمپسون گوشواره و جسیکا بیل های خیره کننده گل میخ گوشواره که داده شد توسط دوست پسر جاستین تیمبرلیک همه رتبه در 20 بالای آنلاین, افراد مشهور, زیورآلات. به عنوان طولانی به عنوان مشاهیر وجود شیفتگی ما برای آنها و زیورآلات آنها می پوشند همیشه وجود داشته باشد.

[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*