مسئول پیگیری فعالیت‌های نمایشی در فضای مجازی معرفی شد

مسئول پیگیری فعالیت‌های نمایشی در فضای مجازی معرفی شد

[ad_1]

به گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل هنرهای نمایشی، قادر آشنا در حکمی محسن امیری را به عنوان مسئول بررسی و پیگیری فعالیت‌های نمایشی در فضای مجازی» تعیین کرد.

در متن حکم آشنا خطاب به امیری چنین آمده است: «تعطیلی فعالیت‌های نمایشی به واسطه شیوع ویروس کرونا باعث شده هنرمندان خلاق این عرصه در جست‌وجوی راه‌های جدید خلق و عرضه آثار نمایشی و ارتباط با مخاطبان باشند. برگزارکنندگان برخی از این رویدادها خواهان مشارکت، حمایت و مشورت از سوی اداره‌کل هنرهای نمایشی هستند. از این رو جنابعالی را که صاحب تجربیات متعدد هنری و اداری هستید به عنوان مسئول بررسی و پیگیری فعالیت‌های نمایشی در فضای مجازی تعیین می‌کنم. شایسته است در تعامل با برگزارکنندگان این رویدادها و بهره‌گیری از نظرات متخصصین این حوزه و کارشناسان و مدیران اداره‌کل هنرهای نمایشی، زمینه هم‌افزایی ظرفیت‌های مادی و معنوی موجود برای بهبود کیفی و بهره‌مندی بیشتر مخاطبان از رویدادهای نمایشی فضای مجازی را فراهم آورید. تمامی مدیران و کارکنان واحدها و تالارهای تابعه اداره‌کل هنرهای نمایشی همکاری کامل با جنابعالی برای پیش‌برد امور را در برنامه‌ریزی خود قرار خواهند داد.»

محسن امیری فارغ‌التحصیل هنرهای نمایشی و کارگردان تئاتر، هم‌اکنون مدیر اداره برنامه‌های تئاتر است.

آشنا پیش‌تر در حکمی اتابک نادری را به‌عنوان مسئول بررسی شرایط و ضرر و زیان‌های گروه‌ها و تماشاخانه‌های خصوصی در وضعیت کرونایی پیش آمده تعیین کرده بود. 

[ad_2]

Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*