مزایا و معایب انحلال

[ad_1]

در حالی که انحلال می تواند یک فرآیند دشوار است برای برخی از شرکت ها وجود دارد برخی از مزایای این فرآیند است. یکی از مزایای اصلی این است که همه کسانی که در این شرکت خواهد بود قادر به حرکت رو به جلو هنگامی که این فرایند به پایان رسید. شرکت هایی که وارد اعضای انحلال داوطلبانه را پیدا خواهد کرد که این روند به پایان می رسد بسیار سریعتر به عنوان مخالف به یک وام انحلال داوطلبانه که اغلب طول می کشد به عنوان یک نتیجه از یک تحقیق کامل از این شرکت انجام شده.

یک وام انحلال داوطلبانه همچنین دارای برخی از مزایای. در طی این فرایند از بین برنده است که بیشتر درگیر این معنی است که مدیران شرکت به طور رایگان از بدون هیچ زحمتی از طلبکاران. در حالی که بسیاری از مدیران شرکت نداشتن حساب واریز مصرف بیش از شرکت دیگران ممکن است احساس که بدهی این شرکت مشکلات در حال حل است.

روند انحلال دارای معایب است. اگر یک شرکت اشتباه اعلام کرد که آن را حلال طی اعضای داوطلبانه فرایند انحلال و سپس مدیره شرکت می تواند در صورت مجازات و مجبور خواهد شد برای ورود به یک وام انحلال داوطلبانه به جای.

شرکت هایی که وارد طلبکاران انحلال داوطلبانه خواهد بود در یک نقطه ضعف اگر در آن کشف شده است که این شرکت معامله شده است اشتباه. این روند بسیار طولانی است که یک نقطه ضعف برای کسانی که مایل به شرکت به پایان بسیار سریع تر به منظور به حرکت در تاریخ است.

پس وجود دارد بسیاری از جنبه های منفی به انحلال بسیاری از شرکت ها ممکن است مایل به دنبال مشاوره از یک مشاور مالی به منظور در نظر گرفتن گزینه های دیگر. رسمی تنظیم است که اغلب یک گزینه ایده آل برای شرکت ها آن را به عنوان اجازه می دهد تا آنها را به توافق بر سر پرداخت مقدار و چه مدت زمان این بدهی پرداخت خواهد شد با بیش از طلبکاران اجازه می دهد این شرکت برای ادامه تجارت. یک پزشک عجز از پرداخت دیون است که معمولا درگیر در این فرآیند و اطمینان حاصل شود که این شرکت با پرداخت مقدار و تاریخ تعیین شده توسط مدیر شرکت.

[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*