مزایای استفاده از Enterprise Mobility

[ad_1]

ما در دنیایی زندگی می کنند که توسط همه نوع از فن آوری به راحتی در دسترس مردم ، در چند سال گذشته فناوری شده است قادر به رسیدن به مردم از تمام جنبه های زندگی. این روزها تلفن های همراه و دیگر ابزارهای الکترونیکی استفاده می شود توسط تعداد زیادی از مردم در سراسر جهان است. بسیاری از این افراد با استفاده از گوشی های هوشمند و دیگر دستگاه های تلفن همراه برای استفاده از اینترنت. تحرک سرمایه گذاری اجازه می دهد تا مردم را به استفاده از دستگاه های تلفن همراه خود به عنوان مجازی خود را با دسترسی به شرکت خود را در پایگاه داده. این اجازه می دهد تا آنها را به کار از هر نقطه در هر زمان.

مزیت های مختلف از تحرک سرمایه گذاری به شرح زیر است:

1. استفاده از منابع به کمال – با کمک شرکت تحرک سازمان های کسب و کار می تواند اجازه می دهد کارکنان خود را به کار از هر نقطه آنها مانند بدون نیاز به سفر به دفتر. از این رو بسیاری از کارکنان در دسترس خواهد بود برای تکمیل پروژه های مختلف و تکالیف است که به سازمان کمک در بدست آوردن درآمد. سازمان قادر خواهد بود به طور کامل با استفاده از آن نیروی انسانی یا منابع انسانی را بدون صرف مقدار زیادی از پول در حمل و نقل.

2. تکمیل پروژه در زمان کمتر – سازمان خواهد بود قادر به تکمیل همه نوع از پروژه ها در یک دوره کوتاه از زمان به عنوان کارکنان را مجبور به اتلاف وقت در رفت و آمد به کار می کنند. علاوه بر انعطاف پذیری در انتخاب کار ساعت خود به خود اجازه خواهد داد که آنها را به کار برای ساعت های طولانی تر و سرعت تکمیل پروژه های. به این ترتیب سازمان قادر خواهد بود به کاهش زمان چرخش مورد نیاز تکمیل پروژه ها و بدست آوردن مزیت رقابتی در این فرآیند است.

3. نگه داشتن کارکنان راضی – به عنوان کارکنان خواهد بود قادر به کار از هر نقطه و در هر زمان آنها را مجبور به صرف زمان بیشتری را برای خود. آنها قادر خواهند بود برای حفظ تعادل بهتر بین کار و زندگی شخصی به دلیل است که آنها را بالاتر از رضایت شغلی. هنگامی که کارکنان راضی هستند آنها خواهد بود قادر به ارائه کیفیت بهتر از کار در حالی که بهبود بهره وری خود را. آنها نمی خواهد ترک شغل خود و این سازمان را مجبور به اتلاف وقت در استخدام و آموزش کارکنان جدید.

4. ارائه بهتر خدمات به مشتریان – با کمک شرکت تحرک کارکنان سازمان خواهد شد که دسترسی به داده های مشتری را در تمام زمانها. از این رو آنها خواهد بود قادر به نگه داشتن یک مسیر از آنچه می خواهید مشتریان خود را و همچنین قادر خواهد بود به آنها را با ارائه سریعتر و بهتر خدمات زمانی که آنها در صورت هر گونه مشکل با محصولات یا خدمات ارائه شده توسط سازمان. کسب و کار سازمان قادر خواهد بود برای پاسخ به تمام پرسش ها و سوالات مشتریان در یک دوره کوتاه از زمان و خواهد بود قادر به نگه داشتن آنها راضی است.

5. کاهش هزینه و صرفه جویی در پول – به عنوان کارمند کار می تواند از هر نقطه آنها مانند آنها نمی خواهد نیاز به سفر به محل کار خود و با استفاده از دفتر زیرساخت ها است. از این رو سازمان های کسب و کار نمی خواهد که به صرف پول در ارائه حمل و نقل و محل کار دیگر امکانات به کارمندان است. آنها قادر خواهد بود به کاهش هزینه های عملیاتی و صرفه جویی در مقدار زیادی از پول در روند.

[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*