مردم پاکستان طرح تقسیم سرزمین‌های فلسطینی را نمی‌پذیرند

مردم پاکستان طرح تقسیم سرزمین‌های فلسطینی را نمی‌پذیرند

[ad_1]

نشست مجازی کمیته عالی شورای همبستگی ملی پاکستان روز پنجشنبه و در آستانه روز جهانی قدس با حضور «صاحبزاده ابوالخیر زبیر» رییس، «لیاقت بلوچ» دبیرکل و اعضای ارشد این شورا برگزار شد.

اعضای این نشست هرگونه اقدام یکجانبه رژیم ناپاک صهیونیستی در الحاق بخش‌هایی از کرانه باختری رود ازدن به اراضی اشغالی را قویاً محکوم کردند.

شرکت کنندگان دراین نشست اعلام کردند: مردم پاکستان ضمن مخالفت با توطئه‌های تکراری اشغالگران، هرگز اجازه موفقیت آن را نمی‌دهند.

سران ائتلاف احزاب سیاسی و گروه‌های‌ مذهبی پاکستان متعهد به حمایت قوی از مردم فلسطین شده و اعلام کردند: مراسم بزرگداشت روز جهانی قدس در پاکستان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار خواهد شد.

شورای همبستگی ملی پاکستان پیش‌تر بنرهای روز جهانی قدس را در نقاط مختلف شهر اسلام آباد نصب کرده و یادآور تعهد مردم پاکستان برای حمایت تمام قد از فلسطینیان در برابر رژیم مستبد و تروریست صهیونیست شده است. 

گروه‌های پاکستانی از جمله حزب مجلس وحدت مسلمین (MWM) نیز اعلام کرده‌اند که جمعه به مناسبت روز جهانی قدس، در اسلام‌آباد و برخی دیگر از شهرهای پاکستان راهپیمایی حمایت از ملت فلسطین با پیروی از مقررات بهداشتی ابلاغ شده از سوی دولت و طرح فاصله گذاری اجتماعی برگزار خواهد شد. 

رهبران سیاسی و مذهبی پاکستان در هفته حمایت از قدس اعلام کردند که مسلمانان این کشور همگام با ملت‌های مسلمان و آزادیخواهان جهان با لبیک به فرمان امام خمینی (ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران، روز جهانی قدس را با تاکید بر حمایت از فلسطین و محور مقاومت و همچنین فریاد نفرت علیه صهیونیست‌ها و حامیان منطقه‌ای و بین المللی آنان، گرامی می‌دارند.

[ad_2]

Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*