مردم داری یکی از ویژگی های بارز امام خمینی(ره) بود

مردم داری یکی از ویژگی های بارز امام خمینی(ره) بود

[ad_1]

هدایت الله جمالی پور بعداز ظهر روز سه شنبه در مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) ضمن  تسلیت فرا رسیدن سی و یکمین سالگرد رحلت ملکوتی بنیان گذار انقلاب اسلامی افزود: امام راحل مجاهدی نستوه، شجاع و با تدبیر بود که به خوبی توانست مسیر اسلام و قرآن را استحکام ببخشد.
وی اظهار داشت: امروز بیش از هر زمان دیگری نیازمند توجه به افکار و اندیشه های والای امام راحل هستیم که بارها بر ترویج روحیه امید و خودباوری تاکید کردند.
جمالی پور با اشاره به شکل گیری نهضت انقلاب اسلامی با  رهبری و هدایت امام راحل،ادامه داد: در طول ۳۵۰سال اخیر نهضت های مختلفی در جهان شکل گرفت  و افراد زیادی این مسیر را انتخاب کردند اما در این بین انقلاب اسلامی متفاوت بود و بر پایه دین و مردم شول گرفت.
استاندار قزوین تصریح کرد: مسلما انقلابی که بر پایه خدا و مردم باشد به پیروزی و سرانجام می‌رسد و امام راحل هم انقلابی را رقم زد که پایه‌های نهضت آن، مردم و دین اسلام بود.
وی به نقش مردم در حکومت اسلامی پرداخت و افزود: نقش مردم در پیروزی انقلاب بی بدیل بود و امام راحل بارها به این موضوع تاکید داشتند.
جمالی پور خاطر نشان کرد: توجه به خواسته و مطالبات مردم باید مورد توجه قرار گیرد چرا که هر چه نیازهای مردم تامین شود قدرت نظام و کشور افزایش می یابد و هرچه از مردم فاصله گرفته و خواسته های آنها جدی گرفته نشود موجب تضعیف نظام و کشور می شود 
استاندار قزوین با بیان اینکه امام راحل در دوران پیروزی انقلاب و پس از ایشان مقام معظم رهبری بر این نکته تاکید دارند که حکومت باید با نگاه مبتنی بر نیاز مردم و توجه با مطالبات مردم باشد، افزود: مسوولان باید به این نکته بیش از پیش توجه کنند و رسیدگی به مطالبات مردم را مدنظر قرار دهند.
جمالی پور اضافه کرد: اگر بخواهیم مردم، شهدا و امام راحل از ما راضی باشند باید خدمت رسانی خالصانه به مردم را در اولویت کاری خود قرار دهیم.
وی یاد آور شد: اگر امروز میهن اسلامی ما در میان دیگر کشورهای دنیا به‌ جایگاه قابل توجهی از قدرت و اقتدار دست یافته، ماحصل اندیشه‌ها و فعالیت‌های حضرت امام خمینی(ره) است.
جمالی پور تاکید کرد: امروز آحاد جامعه اسلامی وظیفه دارند راه، یاد و آرمان امام خمینی(ره) را ادامه دهند و در هر شرایطی مدافع مسیر ترسیم شده توسط امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری باشند.

[ad_2]

Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*