مراحل یک کامپیوتر بازار

[ad_1]

آنچه که یک کامپیوتر? آن را به عنوان تعریف بیماری روانی مشخص می شود توسط بزرگ, هیجان, شادی و سرخوشی, توهم و overactivity. در سرمایه گذاری این ترجمه به تصمیمات سرمایه گذاری رانده شدن از ترس و حرص و بدون اینکه خو با تحلیل و دلیل و یا تعادل ریسک و پاداش نتایج. شیدایی است که معمولا در حال اجرا به صورت موازی با توسعه کسب و کار محصول اما زمان می تواند گاهی اوقات اجرا askew.

اواخر دهه 90's technology.com رونق و امروز cryptocurrency رونق دو نمونه از چگونه یک کامپیوتر عمل می کند در زمان واقعی است. این دو رویداد مشخص خواهد شد با هر مرحله در این مقاله است.

ایده این مرحله

مرحله اول از کامپیوتر شروع می شود با یک ایده عالی است. ایده این است که شناخته شده برای بسیاری از مردم هنوز اما پتانسیل سود بزرگ است. این است که معمولا به عنوان ترجمه نامحدود سود پس از “چیزی شبیه به این شده است هرگز قبل از انجام داده اند”. اینترنت یک مورد است. مردم با استفاده از کاغذ در سیستم های زمان بودند شک و تردید به عنوان “چگونه می توان از اینترنت به جای یک آشنا و تثبیت سیستم؟” ستون فقرات این ایده شروع به ساخته شده است. این ترجمه به مودم, سرور, نرم افزار و وب سایت های مورد نیاز برای دریافت ایده به چیزی ملموس است. سرمایه گذاری در ایده مرحله شروع کردن بدون زرق و برق ساخته شده توسط مردم “در دانش”. در مورد آن ممکن است متفکرین و افراد مشغول به کار در این پروژه است.

در cryptocurrency جهان همان سوال است که پرسید: چگونه می توانید یک قطعه از رمزنگاری کد جایگزین سیستم پولی ما قرارداد سیستم و سیستم های پرداخت?

امکانات

اولین وب سایت های خام محدود کند و آزار دهنده است. شک نگاه می واژه “شاهراه اطلاعات” که متفکرین بودند spouting و گفت: “چگونه می تواند این باشد که مفید است؟” عنصر فراموش شده در اینجا این است که ایده های شروع در بدترین حالت خود و سپس تکامل به چیزی بهتر و بهتر. این گاهی اوقات اتفاق می افتد با توجه به تکنولوژی بهتر و بیشتر در مقیاس و هزینه ارزان تر بهتر برنامه های کاربردی برای این محصول در سوال و یا آشنایی بیشتر با این محصول همراه با بزرگ بازاریابی است. در سرمایه گذاری طرف های پیشگامانی هستند اما هیچ شادی و سرخوشی و فصل می گرداند نشده است. در برخی موارد سرمایه گذاری ساخته شده اند مناسب می گرداند اما نه به اندازه کافی برای برخی از توده ها به پریدن. این مشابه به اتصال به اینترنت آهسته از سال 1990's, اینترنت, سایت های توفنده و یا اطلاعات نادرست در موتورهای جستجو. در cryptocurrency جهان آن است که شاهد بالا هزینه های استخراج از معادن برای سکه آهسته بار معامله و هک یا سرقت از حساب.

شتاب

کلمه شروع به دریافت کنید که این اینترنت “.com” داغ جدید چیزی. محصولات و ملموس ساخته شده است اما با توجه به مقیاس گسترده درگیر هزینه و زمان صرف شده خواهد بود عظیم قبل از هر کس با استفاده از آن. سرمایه گذاری جنبه از معادله شروع به گرفتن پیش از توسعه کسب و کار از بازار تخفیف پتانسیل کسب و کار با قیمت های سرمایه گذاری. سرخوشی شروع به تحقق اما تنها در میان adopters اولیه. این اتفاق می افتد در cryptocurrency جهان با انفجار جدید “altcoins” و رسانه های بزرگ مطبوعات است که در این فضا است.

سرخوشی

این مرحله توسط parabolic گرداند و بالقوه است که اینترنت ارائه می دهد. نه خیلی فکر کردم که با توجه به پیاده سازی و یا مشکلات به دلیل “بازده هستند و من فکر't می خواهید به از دست”. واژه “غیر منطقی سرزندگی” و “شیدایی” شروع به تبدیل شدن به شایع است که مردم در حال خرید با توجه به محض حرص و طمع است. ریسک حرکت نزولی و منفی و تا حد زیادی نادیده گرفته شده است. علائم شیدایی عبارتند از: هر شرکت having.com در نام آن است که رنگ قرمز و تحلیل است که پرتاب از پنجره به نفع اپتیک و سرمایه گذاری دانش است که کمتر و کمتر آشکار در میان کسانی که جدید انتظارات برای 10 یا 100 بگر بازده مشترک هستند و تعداد کمی از مردم در واقع می دانید که چگونه محصول با این نسخهها کار و یا کار نمی کند. این بازی در cryptocurrency جهان با ستارگان بازده از اواخر سال 2017 و حوادث سهام شرکت ظاهر صدها درصد با استفاده از “blockchain” در نام خود را. نیز وجود دارد “معکوس تصاحب ارائه می دهد” که در آن پوسته شرکت های پذيرفته شده در بورس اما در حال خفته اند نام خود را تغییر به چیزی مربوط به blockchain و سهام آنها به طور ناگهانی به طور فعال معامله شد.

تصادف و سوختگی

کسب و کار صحنه را برای این محصول جدید در حال تغییر است اما تقریبا به عنوان به سرعت به عنوان سرمایه گذاری صحنه در حال تغییر است. در نهایت یک تغییر در طرز فکر به نظر می رسد و فروش ولگردی و قانونی شکنی آغاز می شود. نوسانات گسترده است و بسیاری از “ضعیف دست” و از بین برود از بازار است. ناگهان تجزیه و تحلیل استفاده می شود دوباره برای توجیه این است که این شرکت هیچ ارزش یا “گران قیمت روی آوردند”. ترس گسترش می یابد و قیمت ها شتاب رو به پایین. شرکت هایی که درآمد ندارد و کسانی که زنده ماندن در اعتیاد به مواد مخدره و چشم انداز آینده در حال دمیده. حوادث تقلب و کلاهبرداری را افزایش می دهد به استفاده از حرص و طمع در معرض بیشتر باعث ترس و فروش اوراق بهادار. کسب و کار که پول در حال بی سر و صدا سرمایه گذاری در این محصول جدید است اما میزان پیشرفت را کند می کند به این دلیل که محصول جدید “زشت کلام” مگر اینکه سود متقاعد کننده. این است که شروع به اتفاق می افتد در cryptocurrency جهان با تاشو از طرح وام با استفاده از cryptocurrencies و بالاتر حوادث سرقت از سکه ها. برخی از حاشیه سکه ها در حال سقوط در ارزش خود را به دلیل ماهیت نظری.

بازماندگان

در این مرحله سرمایه گذاری چشم انداز سوخته با داستان زیان و بد تجربه. در ضمن این ایده بسیار خوبی است که به ملموس و برای کسب و کار است که استفاده از آن رونق. آن شروع به تبدیل شدن به اجرا در فعالیت های روز به روز. این محصول شروع به تبدیل شدن به استاندارد و متفکرین به نقل از در و گفت که “علائم اطلاعات” واقعی است. متوسط کاربر متوجه بهبود در محصول خود را و شروع جرم تصویب. کسب و کار بود که سود واقعی استراتژی را به یک ضربه در تصادف و رایت مرحله اما اگر آنها را به پول نقد برای زنده ماندن آنها آن را به موج بعدی. این اتفاق افتاده است نه در cryptocurrency جهان به عنوان رتبهدهی نشده است. انتظار بازماندگان کسانی هستند که باید ملموس مورد کسب و کار و شرکت های بزرگ حمایت – اما آن باقی مانده است دیده می شود که شرکت ها و سکه ها این خواهد بود.

موج بعدی – کسب و کار جلب به اعتیاد به مواد مخدره

در این مرحله محصول جدید استاندارد است و این سود در حال آشکار شدن. مورد کسب و کار است که در حال حاضر بر اساس درآمد و مقیاس به جای این ایده. دوم موج سرمایه گذاری به نظر می رسد با شروع این بازماندگان و گسترش به دیگر اوایل مرحله شیدایی. در مرحله بعدی مشخص شد رسانه های اجتماعی شرکت های موتورهای جستجو و خرید آنلاین است که تمام مشتقات اصلی محصول – اینترنت است.

نتیجه گیری

Manias کار در یک الگوی است که در یک مد مشابه در طول زمان است. یک بار یکی به رسمیت می شناسد مراحل و فرایند تفکر در هر یک از, می شود آن را آسان تر به درک آنچه در جریان است و تصمیمات سرمایه گذاری روشن تر شده.

[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*