مراحل قانون جذب که در هیچ سمیناری نشنیده اید

اگر بخواهیم مناسب فرهنگ و ادبیات آشنای خودمان این قسمت را توضیح دهیم باید بگوئیم که هر چه یقین و اعتماد قلبی ما به درستی و پایداری و ثبات دو قسمت اول محکم تر و استوارتر باشدفاصله زمانی بین درخواست و اجابت آرزوها و افکار ما کمتر است. زیرا ساحران مجرب و نیرومند هم توانایی آن را ندارند که هر چه را می خواهند، با تمرکز فکر و دادن انرژی مثبت خلق یا جذب کنند. وقتی به چیزی فکر می کنی ، چه آن چیز را بخواهی و چه نخواهی ، همین فکر کردن و همین تمرکزکردن روی آن چیز باعث می شود که بلافاصله در بخشی از کاننات آن چیز واقعی شود! زمانی که به خرید میروید یا راه میروید این احساس را به همراه خود داشته باشید که شما یک کارت اعتباری با میلیون ها پول در جیب خود دارید وبه خود اجازه دهید به مغازه های لوکس بروید تا سطح زندگیتان تغییر کند و باورهای جدید جای باور های غلط گذشته را بگیرد.

سایت قانون جذب

قانون جذب https://parvaresheafkar.com/law-attraction/ بر زندگی ما جاری و ساری است چه بدانیم و چه ندانیم، ما از آن استفاده میکنیم به صورت خودآگاه یا ناخودآگاه ولی چه بهتر که آنرا بشناسیم و اهداف خود را طبق این قانون برنامه ریزی کنیم. این قانون به همان اندازه که به فراهم کردن دوست داشتن های ما علاقه دارد به همان میزان به دوست نداشتن های ما نیز علاقمند است، یعنی در واقع برای او هیچ فرقی نمی کند که ما چیزی را دوست داریم یا از چیزی بدمان می آید و آنرا دوست نداریم، او فقط به افکار ما که تبدیل به احساس ما می شوند پاسخ می دهد. در اوایل راه اگر بخواهید افکارتان را کنترل کنید ممکن است خیلی برایتان سخت و دشوار باشد، برای همین توصیه میکنیم برای کنترل افکارتان از تمرینات قانون جذب استفاده کنید.

قانون جذب به افکار و احساسات ما و واکنش ما در در مقابل اتفاقات زندگی در هر لخظه که منجر به یک احساس خوب یا بئ می شوذ جواب میدهد. در نهایت پشتکار مداوم، اعتقاد راسخ و نگرش مثبت می تواند هر آنچه را که می خواهید برای شما به ارمغان بیاورد. تا خدا هست همیشه و هر لحظه قدرتمندانه در رکاب خدا پیش بروید. نویسندگانی که قانون جذب را تایید میکنند، میگویند این قانون همیشه و در هر شرایطی همراه با بشر است و بر زندگی او تاثیر میگذارد. در این بین فراموش نکنید پروسه قانون جذب پروسهای نیست که با یک هفته یا دو هفته فکر کردن به موارد مثبت رخ دهد.

و یا هر آنچه که در مورد آن فکر میکنیم، آنرا به زندگی خود وارد خواهیم کرد؛ در نتیجه ی تمرکز بیشتر، ورود آن به زندگی قطعی ترخواهد بود. قانون جذب میگوید : هر فکر و نیتی که ما در ذهن و دلمان میگذرانیم دارای انرژی است پس ما با فکر کردن و نیت کردن در ذهن و دل، یک پرتو انرژی به کائنات ساطع مینماییم که آن انرژی به صورت تجسم یافته به ما بازخواهد گشت و ما در واقع شکل تجسم یافته و مادی آن انرژی (فکر و نیت) را جذب میکنیم. اما کیفیت شکل تجسم یافتۀ آنچه که ما تصورش را کرده بودیم بستگی به شدت تمرکز و توجه ما به نیت و خواسته مان دارد. چون به جای تمرکز بر یک هدف و جلو رفتن، مدام از این شاخه به آن شاخه میپریم و از هر چیزی کمی برمیداریم.

روی هر فکری که تمرکز بیشتر شود فرکانس آن فکر نیز قوی تر میشود. به این صورت که همه چیز از انرژی ساخته شده و هر انرژی، انرژی مشابه به خودش را جذب می کند. در این دنیا هرچیزی دارای فرکانس مخصوص به خودش است و فکرهای ماهم فرکانس های مخصوص به خود را دارد و وقتی ما در مورد پول، روابط، فقر، سلامتی یا بیماری فکر میکنیم، فرکانسش را می فرستیم. درود بر شما استاد هدايت محمودي عزيز شما به ساده ترين و زيباترين حالت ممكن دستاوردهاي علمي اي كه بشر از زمان پيدايشش تا كنون در راه شناخت خودش بدست اورده را در اين ويدئو به روشي ساده و كارامد مورد تحليل و به حالت اموزش در اوردين كه از نظر من فوق العاده ارزشمند و ارزنده است.و واقعاً هر انسان امروزي اي با ديدن اين ويدئو ميتونه كليات نقاط ضعفشو بر حسب شناختي كه شما بهش در اين ويدئو ارائه دادين مورد بررسي قرار بده و در صدد رفع نقاط ضعفش بر بياد.

تا خدا هست جایی برای ناامیدی نیست.

این قانون جهانی بیان می کند که هر چیزی در جهان حرکت می کند، ارتعاش می کند و در یک الگوی دایره ای سفر می کند. وقتی ما بدانیم که از لحظه ای که از رختخواب بیرون میاییم تمام هستی منتظر ارادۀ ماست تا به کمکمان بیاید، خیلی بهتر جذب میکنیم. تا خدا هست جایی برای ناامیدی نیست. این ها در قانون جذب عشق جایی ندارند. این مهمترین و قدرتمندترین مرحله ی از مراحل قانون جذب است چون این مرحله جایی هست که قانون جذب به کار می افتد، گاهی دیگر احساس نمی کنید به آن نیاز دارید چون واقعاً حس می کنید اتفاق افتاده است.هم اکنون آن را دارید. آشنایی اولیه ای با قانون جذب داشته باشید . درود بر شما دوست عزیز، خیلی متشکریم از توجه و دقت نظر شما و از پیام موشکافانه ای که قرار دادید.

درود بر شما دوست من. دیگه شما خودتون میفهمید که ارتعاش رو برای هرچیزی میتونید بفرستید نیازی نیست من ریز بشم تو جزئیات و خودتون باید درک کنید. این قسمت در اختیار ما نیست و همه چیز آن را باید به کائنات واگذار کرد. برای اینکه قانون جذب توسط تمام اجزای وجود ما به طور کامل پذیرفته شود و ما به این علم برسیم که مرغ آمین حتما بالای سرما پرواز می کند و به محض اینکه نیت چیزی را در دل بگردانیم فی الفور و به طور برق آسا آن را برای ما مهیا می سازد. منم یه مسئولیت اجتماعی برای شما تعریف می کنم که قبل از اینکه چیزی را نقد کنید، خوب بهش فکر کنید، ابعاد متفاوتشو بررسی کنید، نظرات موافق مخالفش را بخونید بعدا مسئولیت شرعی برای کسی تعریف کنید.

کسی که همیشه در مورد بیماری و خطر بیمار شدنش صحبت میکند، بیشتر بیمار میشود و کسی که اغلب در مورد پول و ثروت صحبت کند، در فراوانی، رفاه و آسایش به سر خواهد برد. در قانون جذب چالشها جزو افکار منفی دستهبندی میشوند و باید از آنها اجتناب کرد. گفتار، پندار و کردار شما باید طوری باشد که انگار به آرزوی خود رسیده اید. با شکر گزاری، انرژی و فرکانس مثبتی از خود به سوی کائنات می فرستید. ازت میخوام این ویدئو رو با دیگران به اشتراک بگذاری تا این حس خوب به اشتراگ گذاشتن و کمک کردن به دیگران رو تجربه کنی و از این انرژی که از طرف طبیعت به من میرسه تو هم سهیم باشی و لذت ببری! در حدیث قدسی آمده است که خداوند می فرماید: هر کس یک وجب به سوی من آید یک گام به سوی او خواهم رفت و هرکس گامی به سوی من آید، دو گام به سویش برخواهم داشت و هر کسی آهسته به سویم آید،شتابان به جانبش خواهم رفت.اکنون دوباره جملات بالا را یکبار دیگر بخوانید و ببینید آیا می توانید آن نکته ظریف و طلایی پنهان در لابلای این جملات را پیدا کنید؟

می خواهم هر کسی این پکیج را تهیه می کند به چنان قدرتی دست پیدا کند که بفهمد ریشه تمام مشکلات و کاستی های زندگیش کجاست و چطور آن را برای همیشه حل کند. هر کسی وارد رابطه با شما میشود مثل نفر قبلی است؟ البته گفتم که این مسأله بسیار پیچیده است و هر کسی نمی­تونه اون رو درک کنه. تو تبدیل به کسی خواهی شد که بیشتر به آن فکر میکنی. چون مشکل اینجاست که فکر میکنید باید برای قانون جذب روی همه موضوعات ریز شد و توضیح داد! ولی باید به شما بگویم که قانون جذب همین الان که در حال خواندن این مقاله هستید برای شما عمل میکند.

حال به بررسی مراحل قانون جذب از دید گاه خانوم استر هیکس میپردازیم که اعتقاد دارم در هیچ سمینار قانون جذب و موفقیتی آن را نشنیده اید. مهم ترین نکته ای که باید در مورد مراحل قانون جذب باید بدانید : خواسته ی خود را احساس کنید، احساسی که بعد از رسیدن به خواسته خود خواهید داشت را همین الان حس کنید. و بعد کائنات به افکار و احساسات شما عینیت می دهد و شما دریافتش می کنید. شما باید به مدت 7 روز این دو تمرینی که بهتون گفته شد رو مرتب انجام بدید و «احساس خوب» رو در خودتون به وجود بیارید. با توجه به قصه گاهی با رفتار، وضعیت روحی نشان میدهید که خدا مُرده است️ با حال روحی بد جوری نشان میدهید که گویا خدای درونتان مُرده است️ خداوند همیشه جلوتر از شما گام برمیدارد و راه را هموار میسازد پس چرا باید نگران باشید؟

چیزی که میتوانیم کاملاً بر آن اثر بگذاریم، افکار ماست.هر وقت احساس ناراحتی و افسردگی یا سایر احساسات منفی می کنید، این یعنی در زندگی در حال مخالفت با چیزی هستید. قانون جذب میگه هر ۲چیزی که شبیه هم دیگر باشند به سمت همدیگر هدایت میشوند. وقتی نتیجه گرفتید به شما می­گن: دیدید قانون جذب درست میگه؟ قانون جذب یکی از سلسله قوانینی است که بر زندگی ما جاری میباشد ولی بسیاری ازما از آن بیخبریم. چیزی که میتوانیم کاملاً بر آن اثر بگذاریم، افکار ماست. پس وقتی افکار و انرژی ما روی فرکانس مثبت قرار دارد، فقط میتوانیم شاهد همان چیزهای مثبت باشیم. پیشینیان ما از این قانون در زندگی خود استفاده میکردهاند بدون آنکه از آن خبری داشته باشند و به صورت ناخودآگاه خواسته های خود را برآورده شده میدیدند پس ما هم میتوانیم به راحتی از این قانون در زندگی خود کمک بگیریم.

در این کتاب به ابعاد مختلف قانون جذب پرداخته شده است که با انجام آنان می توانید خواسته های خود را مشخص کنید و پیام روشنی به کائنات ارسال کنید. آیا قانون جذب حقیقت دارد؟ در حالی که یک ایستگاه رادیویی قوی مثل ایستگاه رومولوس فرانسه مجموعاً قدرت هزار و 400 کیلووات دارد که توسط آنها میتواند امواج رادیویی را به سطح اروپا برساند. اندیشمندان بزرگ اروپا و آمریکا نقدهای خیلی زیادی کردند، اگه به خودتون زحمت بدید و قبل از نوشتن این کامنت یه سرچی بکنید البته! اگه گفته های شما درست بود مطمئن باش حتما یکی از اندیشمندان بزرگ امریکا و اروپا در مورد این فیلم نقدهایی میکردن و اینکه قانون راز نمیگه ی گوشه بشین و کاری نکن و…

گاهی اوقات افکار محدود کننده خواه یا ناخواه طی چندین سال در ذهن شما جمع می شوند غافل از اینکه وجود آنها مانع تحقق رویاهای شما می شود. بین قانون جذب و افکارتان یک رابطه مستقیم وجود دارد. همه افراد علاقه مندند و دوست دارند یاد بگیرند که چگونه زندگی دلخواه خودشان را خلق کنند و فراوانی را به سمت خود و زندگی شان جذب کنند، اما شاید هنوز راهی برای ایجاد این علم جادویی که در پشت قانون جذب است را پیدا نکردند. اتفاقی که میافتد این است که آنان ذهن خود را به طور کامل متوجه ثروت کردهاند و اگر از دست دادنی هم برایشان در کار باشد، باز در مدتی کوتاه صاحب ثروت عظیم خود شدهاند. ۳- چنان رفتار کنیم که گویا هم اکنون و مدتی است که این خواسته برآورده شده است.

وقتی از قانون جذب به طور درست و اصولی استفاده کنید، زندگیتون دچار چنان تغییری میشه که حتی فکرش رو هم نمیتونید بکنید. شاید حتی خود شما نیز از وجود این انرژی خبر ندارید. وظیفه ما فقط این است که بدانیم چنین اتفاقی حتمامی افتد که حتی اگر قبول نداشته باشیم هم این اتفاقی به خودی خود می افتد چرا که در خلقت ما انسان ها این قابلیت به صورت ذاتی وجود دارد. قسمت اول : از مراحل قانون جذب خواستن و طلب کردن است که فقط با یک کلمه بر دل راندن و متوجه موضوعی شدن بدون اینکه حتی آن کلمه بر زبانمان جاری شود صورتمی گیرد. آنرا به شکل بهتر و کاملتر – یا حتی سریعتر – جذب میکنیم. به عنوان مثال اگر ما خواهان یک عدد دوچرخه هستیم، بسته به میزان توجه ما به خواسته مان، یعنی در طول روز دنبال آن بودن و پی آنرا از دوست و آشنا گرفتن، خریدن آن، شکل آنرا ترسیم کردن و خیابانها را با آن دور زدن و تمیز کردن آن و …

براساس پاره ایی از تجربیات افراد ، می توان گفت که افکار و هر آنچه از ذهن و اندیشه ما می گذرد، دارای سطوحی از انرژی است و این انرژی وقتی در ذهن ما به شکل یک “باور” ساطع شود ، می تواند سطوحی از انرژی های ساطع شده از دیگران یا اشیاء را که همانند خود است ، جذب نماید. هر روز تا زمانی که آرزویتان برآورده شود، آن را در مقابل چشمانتان تصور کنید. اطلاعاتی که در هر فصل جمعآوری شده مانند آجرهای ساختمانی است که باید تکتک روی هم گذاشته شود تا زیربنا و ستون خانه را محکم کند. به این معنا که هر چقدر اعتقاد ما به این قانون عمیق تر و شدیدتر باشد، روند نیل به اهداف و خواستهها سریعتر و با کیفیتتر بوده و باعث برانگیختن کمک کائنات خواهیم شد.