مدیران روابط عمومی‌ ۴۳ دستگاه اجرایی در قزوین تجلیل شدند

مدیران روابط عمومی‌ ۴۳ دستگاه اجرایی در قزوین تجلیل شدند

[ad_1]

در این مراسم که بعدازظهر پنجشنبه در واحد تولید آبیار پلاست در شهرک صنعتی کاسپین و به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی برگزار شد، از تلاش های مسئولان و مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان قزوین  در طول ایام کرونا و همچنین عملکرد یکساله آنها در زمینه اطلاع رسانی تقدیر و تشکر شد.

هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین در این نشست گفت: نیروهای روابط عمومی باید قدردان جایگاه اداری خود باشند و به آن افتخار کنند.

استاندار قزوین افزود: زمانی که حرف از اطلاع رسانی و اقدامات یک دستگاه به میان باشد، جایگاه روابط عمومی هویدا می‌شود و اینجاست که انگیزه، دانش و ارج نهادن به جایگاه روابط عمومی باید از سوی این نیروها مورد اهتمام قرار گیرد.

جمالی پور تاکید کرد: جایگاه روابط عمومی در یک سازمان بستگی به فعالیت و عملکرد خود مدیران و کارشناسان این حوزه دارد و که باید مورد توجه قرار گیرد.

استاندار قزوین، ارتباطات را یکی از مولفه‌های اصلی توسعه دانست و گفت: بدون توجه به اطلاع رسانی هرگز توسعه و پیشرفت یک جامعه که بر پایه نیروهای انسانی قرار دارد، اتفاق نمی‌افتد.

روابط عمومی‌های قزوین نیازمند ابزارها و تجهیزات بروز هستند

مدیرکل روابط عمومی‌ استانداری قزوین نیز در این نشست گفت: در ایام کرونا بسیاری از روابط عمومی‌ها تا پاسی از شب بیدار بودند و پیگیری های سازمانی برای رعایت بهداشت و سلامت شهروندان و همکاران خود را بر زندگی شخصی خودشان ترجیح دادند.

سید حسین بی‌نیاز با بیان اینکه روابط عمومی‌ها باید در کنار تأثیرگذاری به دنبال تاثیرپذیری باشند،افزود: یک فرد شاغل در حوزه روابط عمومی در جهان امروزی باید از تمام ابزارها به منظور اطلاع رسانی استفاده کند تا بتواند در این عرصه موفق عمل کرده و موثر واقع شود.

وی اضافه کرد: متاسفانه روابط عمومی‌ها چندان در ادارات خود مجهز به تکنولوژی نیستند و این موضوعی است که باید در اسرع وقت با کمک مدیران دستگاه‌ها برطرف شود.

بی‌نیاز در خصوص لزوم ارتباط موثر اصحاب رسانه با روابط عمومی ها، تاکید کرد: متاسفانه برخی خبرنگاران فعال نیستند اما در هنگام تجلیل ها و تقدیرها انتظار دارند در صف اول باشند، این درحالی است که برخی از خبرنگاران سالهست ارتباطی با مدیران روابط عمومی ندارند و باید در این خصوص آسیب شناسی کنیم.

[ad_2]

Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*