محدودیت ترافیکی در جاده کرج – چالوس اعمال می شود

محدودیت ترافیکی در جاده کرج - چالوس اعمال می شود

[ad_1]

سروان مسعود خانجانی روز سه شنبه  در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: طبق برنامه ریزی انجام شده  تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ امروز سه شنبه  از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ درهمان روزه تا عادی شدن وضعیت ترافیک از کرج  به سمت مرزن آباد به صورت یک طرفه می شود .

 همچنین تردد وسیله نقلیه از ساعت ۱۲ روزجمعه ۱۶ خرداد ماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع و ازساعت ۱۵ همان روز از مرزن آباد به سمت کرج یک طرفه خواهد بود.  درصورت  استمرار ترافیک سنگین در جاده کرج- چالوس  احتمال تغییر ساعت محدودیت های ترافیکی در این جاده وجود دارد.

 طی این مدت تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت در محور کرج – چالوس ممنوع است ضمن آنکه ممنوعیت تردد موتورسیکلت تا پایان محدودیت ترافیکی در این جاده اعمال خواهد شد.

رانندگان علاوه بر حفظ آرامش و رعایت نکات ایمنی، رعایت سرعت مطمئنه  را مورد توجه قرار دهند.

مرکز کنترل ترافیک پلیس راه ناجا با شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵ به صورت شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه‌های کشور و آماده امدادرسانی به حادثه دیدگان احتمالی است.

استان البرز یک هزار و ۴۵۰ کیلومتر آزاد راه، بزرگراه و راه اصلی و فرعی دارد که ۱۸ درصد ترافیک جاده‌ای کشور مربوط به راه‌های این استان است.

نیمی از جاده ۱۶۰ کیلومتری کرج – چالوس در حوزه استحفاظی استان البرز قرار دارد.

روزانه به طور متوسط حدود ۲۰ هزار تردد در جاده کوهستانی کرج – چالوس انجام می‌ شود.

[ad_2]

Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*