مبتدی ها' راهنمای خود را به بیت کوین Cryptocurrency

[ad_1]

بیت کوین Cryptocurrency وزوز در سراسر جهان, آیا شما بر روی اینترنت و یا هر رسانه است. این یکی از هیجان انگیز ترین و احمقانه ترین چیز اتفاق افتاده است که به وجود می آید در چند سال گذشته تنها. از همه مهمتر شما می توانید کسب درآمد عالی از بازگشت bitcoins تجارت و یا شما می توانید آن را نگه دارید برای یک مدت طولانی است.

شما ممکن است شنیده ام در مورد سهام, فارکس, و در حال حاضر یک ارز جدید به نام بیت کوین تجارت است که اثرات زیادی در زندگی ما است. در این beginner's guide to Bitcoin cryptocurrency شما را وادار به می دانم که ABC از بیت کوین ،

در مورد بیت کوین Cryptocurrency

ظهور بیت کوین هنوز شناخته شده نیست اما یک مقاله منتشر شده در ماه اکتبر سال 2008 تحت نام مستعار ساتوشی ناکاموتو برگزار شد از ژاپن است. هویت او هنوز ناشناخته است و اعتقاد به حدود یک میلیون بیت کوین به ارزش بیش از $ 6 میلیارد دلار از سپتامبر 2017.

بیت کوین یک پول دیجیتال محبوب شناخته شده به عنوان cryptocurrency و عاری از هر گونه مرز جغرافیایی. آن است که تنظیم شده توسط هر دولت و همه شما نیاز به یک اتصال به اینترنت. به عنوان یک کاربر جدید بیت کوین تکنولوژی ممکن است اشتباه شما و یک کمی سخت به مورد آن می دانیم. اما من به شما کمک خواهد کرد آن را حفاری عمیق تر و چگونه شما همچنین می توانید خود را انجام دهید اول بیت کوین تجارت در سهولت.

بیت کوین Cryptocurrency با این نسخهها کار در blockchain از فن آوری دیجیتال در مکان معین و به اشتراک گذاشته شده توسط هر کسی در جهان. شما را پیدا خواهد کرد و معاملات خود را در اینجا در هر زمان که شما انجام هر بیت کوین تجارت و هر کسی می تواند با استفاده از لجر آن را تایید کنید. معامله انجام خواهد شد به طور کامل شفاف است و تایید شده توسط blockchain. بیت کوین و دیگر cryptocurrency قطعات blockchain و عالی فناوری اجرا می شود که در اینترنت تنها.

واژه های کلیدی مرتبط با بیت کوین Cryptocurrency

قبل از اینکه شما آماده به خود را برای اولین بار از بیتکوین بهتر می دانید واژه های کلیدی مرتبط با بیت کوین. این نیز نامیده می شوند به عنوان BTC است که بخشی از بیت کوین و 1 بیت کوین برابر با 1 میلیون بیت است. با ظهور bitcoins برخی دیگر جایگزین cryptocurrencies نیز تکامل یافته است. آنها محبوب به نام Altcoins و شامل Ethereum (ETH) Litecoin (LTC) موج دار شدن (XRP), Monero (XMR) و بسیاری دیگر.

XBT و BTC همان چیز و معمولا به صورت مختصر برای بیت کوین. معدن یکی دیگر از اصطلاح استفاده می شود و این در واقع یک فرایند انجام شده توسط کامپیوتر سخت افزار برای بیت کوین در شبکه های.

چیزهایی که شما می توانید با بیت کوین

شما قادر خواهد بود به تجارت و ستد قبول و ذخیره بیت کوین. شما می توانید آن را به دوستان خود درخواست از دوستان و ذخیره آن را در کیف پول دیجیتال. حتی در حال حاضر شما می توانید بالا تا تلفن همراه خود را / DTH به طور مستقیم با پرداخت از طریق بیت کوین.

هزینه معامله کم است که در مقایسه با پی پال و کارت های اعتباری و آنلاین دیگر واسطه ها. علاوه بر این, آن همچنین محافظت از حریم خصوصی خود را که ممکن است در اینترنت درز در حالی که با استفاده از کارت های اعتباری. آن را بسیار امن است و هیچ کس نمی تواند دست گرفتن و یا سرقت سکه ها. به دلیل شفافیت در سیستم آن را نیز ممکن است به دستکاری به دلیل مشترک عمومی لجر. شما می توانید صحت معامله از هر نقطه و در هر زمان.

تقاضا است که به احتمال زیاد به افزایش به عنوان مجموع تولید بیت کوین است که به طور محدود به 21 میلیون تنها. ژاپن در حال حاضر قانونی آن و دیگر کشورها ممکن است به دنبال آن به زودی و با قیمت ممکن است افزایش بیشتر است.

من خواهد شد و پوشش بیشتر در Bitcoins در جزئیات در روزهای آینده که در آن شما خواهد آموخت که چیزهای زیادی از بیت کوین تجارت. شما می توانید نظر خود را ديد و از آنها بخواهید هر چیزی مربوط به bitcoins.

اگر شما یافت این beginner's guide to Bitcoin Cryptocurrency مفید و سپس به اشتراک گذاری و مانند آن را در شبکه های اجتماعی.

[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*