ماسک سه بعدی نانو رنگین کمان ریما

این ماسک سه بعدی ریما مناسب برای استفاده در بسیاری از مکان ها مانند رستوران ، هواپیما ، محل کار و غیره است. با تشکر از طراحی غیر معمول آن ، بهترین انتخاب برای افرادی است که عینک می پوشند. طراحی سه طرفه این ماسک باعث می شود کل صورت پوشیده شود و به علت مواد مورد استفاده در ساخت آن مانع از پاشش آب می شود.

ویژگی های یک ماسک 3 پانل(سه بعدی)
این ماسک محافظت در برابر گرد و غبار ، مه و فلزات بخار را در طیف گسترده ای از کاربردهای صنعتی و سایر محیط های خطرناک مبدا فراهم می کند. طراحی 3 پانل توانایی به حرکت بزرگتر بدن را تضمین می کند محل پنل بالایی ماسک متناسب ماسک سه بعدی ریما به خوبی در چهره و شکل می توانید از عینک آفتابی برای کاهش و سازگاری با عینک بهبود یافته است. طراحی پانل چانه پایین باعث می شود که نفس بکشید و امکان آلوده شدن هوا از زیر به طور کامل از دست رفته است . کش این مدل توسط سونوگرافی به بدن ماسک متصل شده و بسیار پایدار است. این مدل در سفید ، خاکستری ، آبی ، سبز و صورتی در دسترس است ، از یک لایه 20 گرم Bellona Nation شروع می شود.

ویژگی های اضافی و مشخصات ماسک ریما

 

ماسک سه لایه ریما یک نانوماسک مناسب برای بزرگسالان است.

در حال حاضر ، این ماسک ها به کلاس های استانی h95 و H80 ارسال شده است

 

نانو ماسک سه لایه 80

ماسک پزشکی نانومواد ۸۰ ظاهر همان ماسک ساخته شده از سه لایه فولادی و مطابق با استاندارد ماسک سه بعدی ریما مربوطه (EN 14683: 2019 + AC: 2019 (E) و همچنین از نظر عملکرد در نصب و راه اندازی تله و افت فشار برای مثال FFP1 N95 ماسک. این ماسک ها حاوی یک لایه نانوالیاف بین لایه های حفاظتی اسپانبند هستند.
این ماسک تنفسی, پزشکی نانو ۸۰ بدون سوپاپ از کلاس من و نوع, است که قادر به جذب بیش از 80% از فوق العاده ذرات کوچک (کمتر از 2.5 میکرون) و برای محیط های آلوده در بیمارستان, آن است که بسیار راحت و عملی است.

همچنین یک چوب فلزی در بالای ماسک سه بعدی ریما برای رفع بینی وجود دارد. ماسک های نانوالیاف با استفاده از دستگاه های پیشرفته از لحاظ عبور ذرات از 3.5 میکرومتر تا 2.5 پیکو مورد آزمایش قرار گرفتند.

علاوه بر کاهش فشار هوا پس از عبور از ماسک کمتر از 40 pascals که حداقل در مقایسه با نرمال فشار هوا و تسهیل تنفس هنگام استفاده از ماسک.

ماسک های تنفسی ساخته شده از نانوالیاف (نانوالیاف)
با توجه به شیوع بالای بیماری های ویروسی از جمله ویروسی کرونا (cavud-19) و افزایش تعداد بیماری ها به خصوص برای شهر و مرکز شهرستان ویرانگر عواقب ناشی از بحران بهداشت عمومی ماسک سه بعدی ریما نیاز و تعهد به بهبود راندمان تصفیه در زمینه ذرات ویروس ها و باکتری ها و جذب آلاینده ها (انکسار و ترکیبات آلاینده های زیست محیطی) به خصوص در قالب که در آن است.

با توجه به این نیاز اساسی (یک ماسک تنفسی با high filtration efficiency) و از سوی دیگر با توجه به تحقیقات انجام شده در این زمینه در حال حاضر ماسک های ارائه شده در بازار قادر به پاسخگویی به این نیاز برای آن است.

زیرا از یک طرف معمول ماسک که مردم استفاده و بهره وری بسیار پایین تر برای کوچکتر, میکرون ذرات شامل ماسک و از سوی دیگر که در مقایسه با آنها به کارایی بالاتر و گران تر نیز در دسترس هستند. برای افزایش کارایی لایه ها ، بافت ها ، الکترواستاتیک استفاده می شود.

استفاده از نانوالیاف برای ساخت ماسک
بر اساس پژوهش, که از روش های موجود در تولید عملیات پوشش. با کمک فناوری نانو ، می توانید به هدف مورد نظر دست یابید: ماسک تنفسی با راندمان فیلتراسیون بالا و حفظ کارایی استفاده از زمان ، آن را دنبال کنید.

در زمینه نانوالیاف ، ممکن است مورد توجه قرار گیرد ؛ شاید به این دلیل که الیاف این سبک سطح را برای افزایش حجم و تخلخل Nm و burlap و غیره فراهم می کند. به راحتی توانایی جذب و فیلتر کردن ذرات با راندمان بالا برای ذرات کوچکتر از یک میکرون به راحتی تضمین می شود.

نانو الیاف ماسک ریما

استفاده از یک پوشش نانوالیاف نازک منجر به بهره fil فیلتراسیون بهتر ، عمر فیلتر طولانی تر و توانایی حفظ گرد و غبار بدون افزایش قابل توجه فشار می شود. نانو فیلترهای موجود در ماسک ، تست نانوالیاف مورد نیاز برای یک ظاهر طراحی موفق و غیره استانداردها و گواهینامه های مربوطه, برخی از موسسات, مانند VTT (فنلاند) و Dmt (آلمان), یک کسب و کار.

ماسک سه لایه 80 نانو ظرفیت فیلتر کردن 80 ٪ برای ذرات بزرگتر از 0.3 میکرون را فراهم می کند. این ماسک مناسب برای جلوگیری از نفوذ باکتری ها و ویروس ها ، اسپور ، گرده ، کنه ، دود و گرد و غبار است.

ویژگی ها و مزایا
ضبط ذرات از 0.3 تا 10 میکرون
جلوگیری از نفوذ باکتری ها و ویروس ها
فیلتراسیون کامل گرد و غبار بدون افزایش قابل توجه فشار
زمان فیلتراسیون و عمر ماسک را افزایش دهید
عملکرد شبیه به ماسک H95 است
راحتی هنگام تنفس
سبک و راحت
شکل صحیح و چسبندگی خوب به صورت

تأیید
تصویب مقیاس نانو توسط ستاد ویژه برای توسعه بیوتکنولوژی
تایید اثربخشی سازمان انرژی اتمی
تایید عدم سمیت توسط موسسه پاستور
تأیید کیفیت از سازمان غذا و طبل نانو

 

چرا یک ماسک نانوالیاف بهتر از یک ماسک معمولی است ؟

مقایسه ماسک نانوالیاف ریما

ماسک های نام تجاری rima nano اثربخشی سازمان انرژی اتمی را تایید می کنند و با استفاده از مدرن ترین دستگاه ها آزمایش شده اند. این ماسک از انواع ماسک های 3 لایه ای ، H95 ، h99 و H80 می تواند در وب سایت بیر ایران تهیه شود.

شما می توانید اطلاعات اضافی و مشورت با متخصصان شما می توانید تماس بگیرید برای خرید محصول مناسب ترین.

استفاده از نانو ماسک رنگی ریما

برای جلوگیری از ویروس ها و باکتری های بیماری زا از ورود به دستگاه تنفسی
مناسب برای افرادی که به گرد و غبار و آلاینده های زیست محیطی حساسیت دارند
قابل اجرا در محیط های عمومی و شهری
انواع مدل های ساخته شده از نانوالیاف
ماسک نانوالیاف
ماسک های ضد باکتریایی نانوماسک های سه لایه
ماسک تنفسی نانو کربن
نانوماسک پزشکی سه لایه و کاربرد آن
این نوع از ماسک است که با توجه به حضور یک لایه آبگریز در زمین باز در برابر نفوذ و مقاوم در برابر مایعات و جلوگیری از انتقال میکروارگانیسم های موجود در قطره ، ، آنها برای ذرات و ذرات معلق در هوا در نظر گرفته شده.

ماسک سه لایه عمدتا شامل دو لایه از گروه دهانه و یک لایه از ملت Bellona. استفاده از این ماسک ها معمولا در عمل جراحی و اتاق ها با سطح پایین آلودگی انجام می شود.

ماسک نانوالیاف از یک لایه نانوالیاف به جای یک لایه ملت بلوند استفاده می کند.

ماسک رسپی نانو چیست؟

بررسی شیر ماسک ریما N95

این نوع ماسک دارای یک شیر یا شیر است. این شیر برای تسهیل هوای بازدم استفاده می شود. در واقع ، شیر به عنوان یک شیر یک طرفه عمل می کند. هنگامی که دم با فشار هوا بسته می شود ، اجازه می دهد هوا مورد نیاز در ریه ها از طریق بدن ماسک عبور کند و آلودگی هوا از فیلتر خارج می شود. ماسک ریما در بازدم این دریچه باز می شود و اجازه می دهد تا گازهای فرار برای جلوگیری از عرق کردن, مرطوب بدن از ماسک و تجمع دی اکسید کربن و گرما.

باورهای اشتباه:
این ماسک ها به عنوان یک ماسک فیلتر شناخته می شوند ، در حالی که شیر هیچ نقشی در فیلتر کردن هوا ندارد و فقط برای بازدم آسان ساخته شده است. فیلتراسیون هوا توسط بدن ماسک انجام می شود.
ماسک H95 به عنوان ماسک شیر شناخته شده و ممکن است 95% بهره.به عنوان استاندارد و یا یک ماسک بدون شیر, اما با 95% بهره. شناور.
کدام ماسک برای بیماران تنفسی مناسب است؟
ماسک هایی که توانایی فیلتر کردن ذرات کوچکتر از 0.3 میکرون را حداقل 95٪دارند. ماسک های بدون دریچه سری H و ffp برای این استفاده مناسب هستند.

توجه: اگر بیمار از ماسک های شیر استفاده کند ، ویروس به راحتی از طریق شیر آزاد می شود.

افت فشار یا تنفس چیست ؟
این اشاره به کاهش فشار هوا پس از عبور هوا از طریق ماسک. پایین تر از تفاوت در فشار ، آسان تر از آن است که برای تنفس.

چرا ماسک های نانوالیاف بهتر از ماسک های معمولی هستند ؟
شکار برای ویروس ها:
مهمترین عوامل مؤثر بر اثربخشی ماسکها ، کارایی جذب ذرات و کاهش فشار در هر دو طرف ماسک در حین استفاده است. هنگام استفاده از نانوالیاف در ساخت ماسک ، ممکن است ذرات آئروسل بسیار کوچک را جذب کرده و اثربخشی ماسک را افزایش دهد. ماسک های معمولی توانایی جذب ذرات کوچک را ندارند ، اما ماسک های نانوالیاف توانایی بالایی برای مقاومت در برابر میکرو فلور، باکتری ها و ویروس ها دارند.

 

اضافه شدن یک لایه نانو:
نانوماشینها از سه لایه ساخته شدهاند ماسک ریما که دو لایه بافتی و یک لایه نانوالیاف بین آنها نیستند. در تولید یک نانو لایه nanofibre است قرار داده شده بین لایه های دیگر از ماسک و حضور این لایه کمک می کند تا به جذب ذرات بسیار کوچک معلق در هوا. حضور یک لایه یک ضربه و آن اتصال بین لایه ها از دیگر ماسکهای تنفسی و پزشکی منجر به اتصال لایه ها و وارد شدن به بیرونی ماسک برای جلوگیری از آلودگی است. با این حال ، ماسک های معمولی این لایه میانی را ندارند.

 

کیفیت بینظیر:
ماسک های نانوالیاف اصلاح شده برای عموم مردم ، پزشکان و افرادی که بسیار حساس به آلودگی محیط زیست هستند ، قابل استفاده هستند.

با توجه به وجود یک لایه نانوالیاف ، ماسک ریما اثربخشی این نوع ماسک ها نسبت به انواع تجاری آن به میزان قابل توجهی بالاتر است.

مکانیزم فیلتراسیون با فیلتر فیبر
همانطور که در شکل نشان داده شده است ، معمولا الیاف انجام عملیات فیلتر بر اساس 4 مکانیسم