قیمت کولر گازی ۲۴۰۰۰

قیمت کولر گازی ۲۴۰۰۰ به گونه ایست که قیمت متوسط کولر گازی ها به حساب می آید سایزهای پاینتر از آن ارزان ها و سایزهای بزرگتر جزو قیمت گران ها به حساب می آیند البته این ارزانی و گرانی متفاوت از این است که فلان برند و یا فلان کیفیت موتور ارزان و گران به حساب می آید.بلکه این به دلیل سایز وسط بودن آن است.شرکت های زیادی اقدام به تولید کولر اسپلیت 24000 می کنند.( اسپلیت همان کولر کازی 2 تکه است یک واحد به اسم پنل داخل منزل و یکی هم موتور یا کمپرسور بیرون منزل قرار داده می شود ) تقریبا بیش از 90 درصد این شرکت ها بر روی محصولات خود برد اینورتر قرار می دهند.به واسطه قرار گیری این برد مصرف برق کولر گازی بسیار پایین می آید.کسایی که به خاطر مصرف نمی دانند که 18 هزار بگیرند یا کولر گازی 24000 بهتر است با خرید یک کولر 24000 اینورتر دار تصمیم خود را قطعی کنند.

ما در پایین برای شما توضیح کامل خواهیم داد که اگر می خواهید اسپلیت 24000 بگیرید باید به چه چیزهایی دقت کنید تا هنگام خرید بتوانید کامل به فروشنده بگویید مه به چه محصولی نیاز دارید و بعدها از خرید خود احساس رضایت کامل را داشته باشید.

هنگامی که هوا گرم می شود ، افکار به سمت سرمازدگی تبدیل می شوند. اگر تهویه مطبوع مرکزی گزینه ای نیست ، سیستم های تهویه مطبوع اتاق می توانند یک گزینه جایگزین ارزان و با صرفه اقتصادی برای خنک کردن یک یا دو اتاق باشند.

اگر شما آماده هستید گرما را بزنید ، تنها نیستید: بیش از 8 میلیون دستگاه تهویه هوا در سال 2020 برای فروش ارسال شده است. طبق گزارش انرژی ستاره ، خانواده معمولی 13 درصد از صورتحساب سالانه ابزار خود را برای خنک کننده خرج می کند. بنابراین انتخاب واحد مناسب مهم است. تهویه هوا که بسیار کوچک است برای خنک کردن یک اتاق تلاش خواهد کرد. خنک کننده ای که خیلی بزرگ است ، خیلی سریع خنک می شود و دیگر وقت کافی نیست تا رطوبت کافی را از بین ببرد ، فضای خنک و آلودگی را برای شما به وجود می آورد.

تهویه هوا دیواری اسپلیت 24000
سیستم های تهویه هوا تقسیم دیواری از یک واحد داخلی و یک واحد فضای باز تشکیل شده است. واحد داخلی به دیوار سوار شده و از طریق لوله به واحد فضای باز وصل می شود. واحد فضای باز یا می تواند بر روی زمین نصب شود یا با استفاده از براکت ها به دیوار ثابت شود. به همین دلیل ، کولرهای تقسیم دیواری معمولاً به دلیل اینکه موبایل نیستند ، کولرهای ثابت نامیده می شوند. این واحدها نیاز به نصب حرفه ای دارند اما از مزایای پاکسازی فضای کف و همچنین خاموش تر از واحدهای تهویه مطبوع قابل حمل و موبایل برخوردار هستند. علاوه بر سرمایش ، واحدهای تهویه مطبوع اسپلیت دیواری نیز قادر به گرم کردن اتاقها به طور موثر هستند.

آیا می خواهید گرما را نگه دارید؟ مهم نیست در کدام بخش از جهان زندگی می کنید. همیشه ضرب و شتم گرمای بیرون با یک سیستم تهویه مطبوع مطمئن است. AC که مناسب خانه یا محل کار شما است و پول شما را پس انداز می کند.

اگر جزو کسانی هستید که قصد خرید یک AC با نام تجاری جدید را دارید ، ممکن است سوالات زیر را در ذهن داشته باشید.

منظور از “تن” در تهویه هوا چیست؟
1 تن ، 1.5 تن ، 2 تن؛ کدام ظرفیت برای من مناسب است؟
فناوری اینورتر AC چیست؟
بزرگترین تفاوت بین اینورتر و غیر اینورتر AC چیست؟
کدام سیستم تهویه مطبوع بهتر است – پنجره یا تقسیم؟
امتیاز ستاره و BEE چیست؟
EER خوب برای تهویه هوا چیست؟
و بسیاری از سوالات مرتبط دیگر

تهویه مطبوع 24 هزار چگونه کار می کند؟
هنگامی که تهویه هوا روشن است ، هوا به داخل واحد کشیده می شود و از یک سیم پیچ تبخیر سرد عبور می کند ، در آنجا خنک می شود و مقداری از رطوبت برداشته می شود. سپس هوا دوباره در اتاق پخش می شود و دمای کلی و رطوبت را کاهش می دهد. در همین زمان ، مبرد شیمیایی موجود در سیستم ، گرمای موجود در هوای گرم را قبل از بیرون کشیدن هوا از طریق شلنگ ، جذب می کند.
این روند تا زمانی که اتاق به درجه حرارت رسیده و ترموستات تنظیم می شود ادامه می یابد و سپس واحد خاموش می شود. هنگامی که دمای اتاق دوباره بالا می رود ، ترموستات این کار را حس می کند و تهویه هوا را دوباره روشن می کند تا دوباره اتاق به دمای موردنظر خنک شود.
با سرد شدن هوا ، آب در سیستم تهویه هوا آزاد می شود. این یا از طریق تخلیه خارجی تخلیه می شود یا در یک مخزن جمع می شود که هنگام پر شدن باید تخلیه شود.

تهویه مطبوع بدون داکت
Split ductless روشی هوشمندانه برای اضافه کردن تهویه مطبوع به تعداد محدودی از اتاقها بدون نیاز به باز کردن دیوارها برای نصب مجرای – همانطور که با سیستم هوای مرکزی می خواهید – یا نصب چندین دستگاه پنجره در هر سال است. اگرچه اخیراً آزمایش نشده است. اما در آزمایشات گذشته همه ما خنک کننده کار بسیار خوبی انجام داده اند و در داخل خانه و خارج از تهویه هوا پنجره بسیار ساکت تر بوده اند.

در صورت خنک کردن فقط چند اتاق ، داکت بدون اسپلیت گرانتر از واحدهای قابل حمل و پنجره است (و نصب حرفه ای توصیه می شود) اما نسبت به هوای مرکزی ارزان تر است. با این وجود ، اگر به دنبال خنک کردن اکثر خانه های خود هستید ، احتمالاً یک سیستم تهویه مطبوع مرکزی انتخاب مقرون به صرفه تر است.

منبع :

https://mahbano.net/label/24000-air-conditioner/

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*