قراردادهای آتی نفت – آنچه در آن است ؟

[ad_1]

سلام مردمی

آیا می خواهید بدانید که چه خبره مردم در حال صحبت کردن در مورد زمانی که آنها در حال صحبت کردن در معاملات آتی نفت?

همچنین در ادامه این به شما می دهد یک بیت از یک بینش به آنچه در آن است همه چیز در مورد! سپس شما می توانید تصمیم گیری آگاهانه در مورد آنچه شما می خواهید به انجام.

ما شروع خواهد شد با اولین توصیف یک قرارداد آتی.

هنگامی که ما در حال صحبت کردن در مورد 'آینده' ما در حال صحبت کردن در مورد یک 'قرارداد آتی' و برای این آموزش ما در حال صحبت کردن در مورد در بازار سهام ایالات متحده.

یک قرارداد آتی است که در اصل یک قرارداد (خاص تعریف شده اندازه 1000 بشکه نفت در این مورد) است که می تواند خرید و فروش (معامله) در یک حراج مانند روند در بورس اوراق بهادار (مانند شیکاگو هیئت بازرگانی در ایالات متحده آمریکا). چیزی که به یاد داشته باشید این است که آنها یک تاریخ انقضای زمانی که تحویل داده می شود و یا گرفته شده. بنابراین مگر اینکه شما می خواهید برای گرفتن و یا به تحویل هزار لیتر نفت پس از آن انجام تجارت فعلی در ماه های آتی قرارداد. هشدار داده می شود.

مفهوم این قرارداد است stooped در تاریخ این ایده از یک قرارداد آتی اجازه می دهد تا خریدار و فروشنده به قفل در آینده قیمت امروز و از این رو می دانم که هزینه های مرتبط با کسب و کار خود را مدیریت با برخی از یقین است.

امروز بسیاری از مردم در واقع تجارت ابزار مانند قراردادهای نفتی را به پول. پس زمینه کالا است که معمولا انتخاب به دلیل توانایی خود را به حرکت به بالا (یا پایین به نام رفتن کوتاه مدت) و نه به این دلیل که آنها مایل به خرید و یا فروش نفت است.

بنابراین شما ممکن است شنیده ام که مدت ', کالاها,' است که اشاره به یک محصول فیزیکی مانند نفت (و یا گندم و یا لاغر خوک و غیره). ما مردم هستند که به نام کالا معامله گران که پول از حرکت قیمت این کالای اساسی با قصد گرفتن مالکیت زمینه کالا.

در حال حرکت در یکی دیگر از مزیت فوق العاده برای 'آینده' یا کالا معامله گر است که خود را کارگزار نمی کند و نیاز شما را به پرداخت برای $ مبلغ قرارداد اما یک حاشیه مقدار. این است که کمی مانند قرار دادن یک پیوند. این فراهم می کند بزرگ اهرم برای یک معامله گر به عنوان حاشیه مقدار بسیار کوچک در رابطه با مقدار کالا است که در حال معامله است. بنابراین برای یک حرکت کوچک در قیمت کالا معامله گر ساخته شده بزرگ بازگشت مقدار قرار داده شده در حاشیه. البته حرکت نزولی این است که در معرض خطر بیشتری در ارتباط با تجارت رفتن در جهت مخالف است. و در حالی که ما در حال صحبت کردن خطر این همیشه باید محافظت شده توسط یک دستور توقف ضرر. هرگز وارد هر گونه معامله و هر دو بدون شناخت و پذیرش ریسک قبل از ورود به تجارت. همچنین شایان ذکر است بدانید استراتژی خروج خود را (هر دو به صورت سود و زیان) قبل از ورود به تجارت. مدیریت پول می آید برای اولین بار.

زمینه کالا های انتخاب شده می تواند در اختیار فرد قرار دادن تجارت (یعنی خودتان). چیزی شبیه به نفت در حالی که اعتقاد به یک منبع محدود است و نه به یک شبه ناپدید می شوند و در واقع به عنوان آن را کمیاب می شود قیمت حرکت خواهد کرد و برای مردم به دنبال پول از جنبش این خوب است. این کمک خواهد کرد که شما را به پرداخت هزینه برای افزایش قیمت بنزین خود را.

به طوری که کالای شما را انتخاب اگر شما می خواهید به تجارت چنین چیزهایی به طور کامل به خود. برخی از کالاها باید مینی اندازه قرارداد اجازه می دهد یک کوچکتر حاشیه برخی از محصولات روند بهتر از دیگران است. دیگر در نظر گرفتن یک معامله گر خوب است به تجارت سبد کالا, به جای فقط یک. که تا کنون کالاها در حال انتخاب یکی از نیاز به ورزش علت سعی و کوشش و تحقیقات این محصولات به طور کامل.

در حال حاضر که را کشیده و دور برخی از رمز و راز و اسرار تاریک می شنوید در مورد آنچه در آینده و یا نفت قرارداد مورد تمام شده است. در حزب بعدی شما خواهد بود قادر به بحث در مورد این موضوع با برخی از قدرت.

[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*