قدردانی وزیر بهداشت از نماینده تام‌الاختیارش در مازندران

 قدردانی وزیر بهداشت از نماینده تام‌الاختیارش در مازندران

[ad_1]

به گزارش خبرنگارایرنا، دکتر سعید نمکی در این نامه نوشت : تلاش شبانه روزی شما در اجرای برنامه های پیشگیری و کنترل بیماری کرونا ویروس قابل تقدیر است، هر چند تا مهار کامل بیماری ، همه ما و شما باید راه دشواری را طی کنیم.
وزیر بهداشت و درمان اضافه کرد: امید است در در کنار همدیگر و طی این راه پر فراز ونشیب ،هر چه زودتر شاهد سلامتی کامل مردم و شکوفایی روز افزون کشور باشیم.
محمد مهدی ناصحی رییس اسبق دانشگاه علوم پزشکی استان مازندران با شیوع ویروس کرونا در این خطه شمال کشور به عنوان نماینده تام الاختیار وزیر بهداشت و درمان  در امور پیشگیری و کنترل این بیماری در استان های مازندران و گلستان منصوب شد.
وزیر بهداشت و درمان پیش از این در نامه های جداگانه ای از استاندارمازندران به عنوان رییس پدافند زیستی مقابله با کرونا ویروس و رییس دانشگاه علوم پزشکی این خطه شمال کشور نیز به دلیل موفقیت در اجرای برنامه های پیشگیرانه و مدیریت این بیماری نیز قدردانی کرد.
 ویروس کرونا در استان مازندران نخستین بار با شناسایی دو بیمار اوایل اسفندماه در بابل شیوع پیدا کرد و از سوم فروردین ماه جاری تاکنون آمار ابتلا به این ویروس در استان روند کاهشی به خود گرفت.
اگرچه با اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی هوشمند در روزهای اخیر ( ۲۳ فروردین ماه) و شروع کسب و کارهای کم خطر در استان مازندران همانند اکثر استان های کشور طبق مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا با ساده انگاری و توهم شکست کرونااز سوی برخی مردم  نگرانی نسبت به احتمال برگشت پیک ابتلا به این بیماری در استان از سوی مسوولان دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بابل ابراز شد ولی همچنان روند کاهشی ابتلا به ویروس ادامه دارد.
طبق آخرین آمار هم اکنون ۶۵۰ بیمار مبتلا به ویروس کرونا در استان مازندران بستری هستند.

[ad_2]

Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*