فن آوری مقرون به صرفه شما بوده ام در انتظار

[ad_1]

هر کس دوست دارد یک معامله است.

ما دوست دارم که احساس کشف یک گوهر پنهان است که هر کس دیگری نادیده گرفته شده است. این mispriced, قدیمی, کوروت با خراش کوچک در سه ماهه پنل است که شما به راحتی می تواند از چرم گاومیش است. این صفحه نمایش بزرگ تلویزیون HD در باز کردن جعبه در منطقه محلی خود فروشگاه الکترونیک.

شما تصویر را دریافت کنید.

اما حتی خود را زرنگ و دانا ترین شکارچیان معامله باید چیزی در سرمایه گذاران به دنبال “چیز بزرگ بعدی.” در واقع این نظری درایو را “در اوایل” اغلب منجر سرمایه گذاران بشدت گمراه.

احساسات خود را بهتر از آنها را به عنوان آنها باد چه اساسا در کوتاه مدت روند بازار به سهام عمده-تجارت رانندگان است.

این منجر به انتظارات غیر منطقی و به همان اندازه غیر منطقی قیمت سهام.

آن منجر به غیرمنطقی تجارت.

یکی از بهترین نمونه هایی از انتظارات غیر منطقی در این سال است Advanced Micro Devices, Inc. (نزدک: AMD).

Cryptocurrency دیوانگی

در ماه جولای سهام بالا سوار شد در هجوم درآمد حاصل از رشد cryptocurrency معدن بازار است. Ethereum شد “چیز بزرگ بعدی” و سرمایه گذاران بینی به شدت با AMD ارزش با وجود نشانه هایی که این مد زودگذر نیست رفتن به گذشته است.

حتی وال استریت تحلیلگران بودند به جرم پمپاژ AMD سهام در میان Ethereum fad, با چند, افزایش رتبه خود و قیمت به اهداف صادقانه ناپایدار سطوح. AMD سهام به سرعت به ضرب گلوله به سقف خرید رسیده قلمرو رانده شده توسط یک مد زودگذر و یک افزایش سرمایه گذاری عاطفی.

در آن زمان AMD بود که با توجه به اصلاح به عنوان “سود جویند ظهور و بیشتر نزولی مشروط در جامعه کارگزاری شروع به صدا کردن در ارزیابی نگرانی و cryptocurrency مشکلات است.”

این هفته مورگان استنلی بود که فقط. شرکت کارگزاری گفت که “cryptocurrency معدن-رانده فروش برای AMD گرافیک تراشه کاهش خواهد یافت 50 درصد در سال آینده و یا 250 میلیون دلار کاهش در درآمد.” مورگان استنلی همچنین اشاره کرد که کنسول بازی فروش را رها 5.5 درصد در سال 2018 اما این که یک قطره در سطل برای AMD و سرمایه گذاران به احتمال زیاد در حال حاضر در انتظار این با توجه به سن نسل فعلی کنسول ها.

شما تقریبا می تواند شنیدن cryptocurrency دلالان قلب شکستن به عنوان AMD سهام سقوط 9% زیر گزارش.

واقعی AMD

به یاد داشته باشید این دلیل شما باید سرمایه گذاری در AMD, ما باید به دنبال بازگشت به 2016. شرکت آتش اوایل سال گذشته زمانی که پیش نمایش آن را چندین تراشه های جدید از جمله جدید آن واحد پردازش مرکزی (CPU) چیپ ست Ryzen و جدید آن واحد پردازش گرافیکی (GPU), Vega. هر دو محصولات برگزار قابل توجهی وعده و AMD انتظار داشتم قوی پس از فروش تراشه راه اندازی شد.

اما هر دو Ryzen و وگا منفجر تحلیلگر انتظارات خارج از آب است. زمانی که آنها ضربه زدن به بازار در اوایل سال جاری Ryzen و خواهر خود تراشه دوبله Threadripper نه تنها عملکرد بهتری نسبت به رقیب از تراشه های Intel Corp. (Nasdaq: INTC) آنها را ضرب و شتم در قیمت گذاری به عنوان به خوبی. در همان زمان, Nvidia Corp (Nasdaq: NVDA) بود و شعار آن تیتان ایکس پی GPU به عنوان سریعترین در جهان, اما AMD top-of-the-line Radeon وگا Frontier نسخه GPU به سرعت به سرقت برده است که عنوان.

به عنوان یک نتیجه AMD دیدم سهم بازار خود را در دسکتاپ کامپیوتر بازار افزایش حدود 45% به بالاترین سطح که در 10 سال گذشته در 31%, در حالی که اینتل کاهش یافت و به 69 درصد. آن را نیز سرقت سمت سرور و مرکز داده سهم بازار از اینتل طریق به طور فزاینده ای محبوب Threadripper CPU.

و که فقط AMD هسته عملیات کسب و کار. هنگامی که ما به مناطق مانند واقعیت مجازی, وسایل نقلیه بدون راننده و هوش مصنوعی AMD در حال حاضر بر روی لبه برش و آماده به یک رهبر بازار است.

بسیاری از شما در این نقطه ممکن است پرسیدن: “اما آنچه در مورد AMD ضعیف درآمد, گزارش هفته گذشته است؟”

و من می شمارنده با: “چه ضعیف درآمد گزارش؟”

فقط نگاهی به اعداد. AMD به دست آورده $71 میلیون سه ماهه گذشته در درآمد حاصل از $1.64 میلیارد دلار است. نه تنها این بالا وال استریت انتظارات آن قرار داده و در سال گذشته کاهش 50 سنت در هر سهم در درآمد حاصل از $1.31 میلیارد دلار به شرم. بیشتر چه, AMD افزایش آن در سال درآمد پیش بینی رشد از اواسط ماه به بالا به بالا 20%.

پس چرا AMD سهام غوطه حدود 20 درصد بعد از یک ستارگان گزارش ؟ چرا که این شرکت اعلام کرد که در سه ماهه چهارم سود خواهد سقوط 15% پی در پی (هر چند که هنوز هم یک افزایش 20 ٪ در سال بیش از سال). یک بار دیگر از آن همه پایین می آید به یک غیر منطقی سطح چانه زنی شکار و بیش از حد عاطفی تجارت.

سرمایه گذاری در Advanced Micro Devices

اما شما در شانس هستند! این احساسی طوفان چپ AMD معامله در تخفیف قابل توجهی… و کاملا مقرون به صرفه با توجه به آن رشد قابل توجهی بالقوه – AMD است که انتظار می رود برای دیدن رشد فروش حدود 17 درصد در سال آینده نسبت به 12.3 درصد برای Nvidia و دوام 2.3% برای اینتل.

سهام بیش از 30 درصد روند صعودی را از طریق سال آینده. چگونه بسیاری از دیگر شرکت های بزرگ گذشته از Alibaba Group Holding Ltd. (NYSE: BABA) می تواند به شما می گویند که در مورد ؟

بنابراین نادیده گرفتن cryptocurrency اعتیاد به مواد مخدره و تمرکز بر AMD هسته محصولات و پتانسیل خود را با تکنولوژی های پیشرو مانند هوش مصنوعی و اطلاعات مراکز. من نمی خواهد به شما قول می دهم سوار صاف اما باید آن را کاملا یک سود آور.

[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*