فرهنگسرای جوانان در کرمان راه‌اندازی می‌شود

فرهنگسرای جوانان در کرمان راه‌اندازی می‌شود

[ad_1]

به گزارش ایرنا، سیدمهران عالم زاده روز دوشنبه در دیدار با اعضای مجمع جوانان استان کرمان از زحمات سمن های جوانان استان کرمان به ویژه در بحث مبارزه با کرونا قدردانی کرد و افزود: سمن های جوانان همواره در کنار شهرداری بوده‌اند و ما نیز تلاش‌های این افراد را ارج می‌نهیم.

وی با ابراز امیدواری از اینکه ارتباط سایر دستگاه‌ها نیز با جوانان بیش از پیش بشود اظهار داشت: ما اعتقاد داریم تمام مشکلات کشور با حضور جوانان قابل حل است.

شهردار کرمان اظهار داشت: شهرداری آماده است تا هرگونه همکاری و کمک به سمن های جوانان را افزایش داده و امکانات خود را در اختیار جوانان کرمانی قرار دهد.

رییس مجمع جوانان استان کرمان نیز گفت: سمن های جوانان در ایام شیوع ویروس کرونا، یکی از رسالت های خود را مبارزه با انتشار این ویروس قرار داده و عمدتا در زمینه ضدعفونی کردن معابر  و اقلام بهداشتی به مناطق محروم و همچنین کمک‌های امدادی در زمینه سیل پیشگام بوده اند.

وی ادامه داد: بدون شک در هر بحرانی سمن های جوانان با حضور فعال و موثر خود، سعی در کاهش رنج و مشقت های مردم دارند.

احمدی نژاد پیشنهاد کرد: شایسته است شهرداری کرمان مکانی را در اختیار سمن ها و جوانان قرار دهد تا از این پس فعالیت های جوانان به صورت هماهنگ و مدون از یک مجموعه مشخص مدیریت و ساماندهی شود و میزان بهره وری ها افزایش یابد.

وی اظهار داشت: پیشنهاد می شود یک مجموعه فضای سبز نیز در سطح شهر کرمان با عنوان جوانان نامگذاری شود، تا همواره نام جوانان یادآور پویایی و نشاط باشد.

دبیر شبکه امداد و نجات مجمع جوانان استان کرمان، از آغاز طرح رزمایش همدلی در ماه مبارک رمضان خبرداد و افزود: تلاش ما بر این است در ایام ماه مبارک با کمک سازمان ها و خیرین، سفره افطار هیچ محرومی خالی نباشد.

رامین عبدلی تصریح کرد: قرار است در این رزمایش، با ایجاد پایگاه هایی در سطح شهر، به جمع آوری کمک های مردمی پرداخته و در نهایت حاصل این کمک‌ها را به مردم نیازمند برسانیم.
در پایان این دیدار شهردار کرمان از راه اندازی فرهنگسرای جوانان خبر داد، بطوریکه قرار است این مجموعه با مدیریت خود جوانان، در اختیار سازمان های مردم نهاد و سایر جوانان قرار گیرد.
 

[ad_2]

Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*