فارکس پوزیشن باز

[ad_1]

بنابراین در حال حاضر شما ماشه کشیده و باز کردن یک موقعیت و در حال حاضر شما're در بازار فارکس. زمان به نظاره نشست و اجازه دهید بازار انجام چیز آن درست است ؟ به هیچ وجه. بازار فارکس است که't در نقش یک تاس که در آن شما محل شرط بندی خود را's, و تماشای تاس جست و خیز کردن و به سادگی نتایج.

آن's, شدید, سریع, حرکت عرصه ای که در آن حقایق جدید و حرکات قیمت ایجاد چشم انداز جدید و تغییر قبلی anticipations.

ما امیدواریم که شما'll ما همیشه توصیه در مورد معامله با یک برنامه ریزی – تعیین در پیشبرد آن را وارد کنید و که در آن به خروج هر واحد تجاری در هر دو stop-loss و take-profit اساس. خط پایین: شما خود را بهبود کلی شانس موفقیت تجاری (و به حداقل رساندن خطرات) توسط سیستماتیک برنامه ریزی هر تجارت قبل از گرفتار شدن در احساسات و اعتیاد به مواد مخدره در بازار است.

بسته به سبک معاملاتی شما're زیر (کوتاه مدت در مقابل متوسط تا دراز مدت) و به طور کلی شرایط بازار طیف محدود و یا, روند, you'll یا بیشتر و یا کمتر به انجام زمانی که مدیریت یک پوزیشن باز. اگر شما're زیر متوسط تا دراز مدت استراتژی, با به طور کلی گسترده تر stop loss و take-profit محدودیت, شما ممکن است ترجیح می دهند برای رفتن با “آن را تنظیم و آن را فراموش کرده ام” تجارت طرح شما've توسعه یافته است. اما بسیاری اتفاق می افتد بین زمان شما برای باز کردن یک معامله و قیمت هدف قرار دادن یکی از تجارت خود را بنابراین ماندن در بالای بازار است که همیشه یک ایده خوب است حتی برای مدت های طولانی از معاملات.

مهم نیست که چه سبک تجارت شما ممکن است به دنبال آن همیشه خواهد پرداخت به نگه دارید تا با اخبار بازار و تحولات قیمت در حالی که خود را در تجارت باز است. خبر غیر منتظره می تواند تاثیر موقعیت خود را در هر زمان داده شده. اخبار اخبار; و شما می't باید برای آن برنامه ریزی شده در رابطه با طرح تجاری خود را, اما هر خبری ممکن است شما نیاز به ایجاد تغییرات در طرح تجاری خود را در هر زمان.

هنگامی که ما بحث در مورد ایجاد تغییرات در طرح های تجاری ما're مراجعه تنها به کاهش خطر کلی از تجارت با در نظر گرفتن سود (کامل یا جزئی) و یا حرکت دادن توقف ضرر در جهت تجارت. ایده این است که به سیال و پویا در یک جهت است: در نظر گرفتن سود و کاهش ریسک. نگه داشتن خود را اصلی متوقف کردن نقطه که در آن شما تصمیم گرفت آن را باید قبل از اینکه شما وارد این تجارت است.

[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*