فارکس تجارت روند – روند دوست شما است

[ad_1]

در فارکس روند معاملاتی معامله گران به نظر می رسد به استخدام استراتژی استفاده طولانی مدت حرکت می کند که در بازار. این روند سیستم هدف به کار در بازار روند رفتار و بهره مندی از هر دو گاو و خرس شرایط. معامله گران که به طور معمول چوب به این استراتژی با استفاده از قیمت بازار محاسبه میانگین متحرک خطوط روند برای تعیین جهت کلی بازار است.

بنابراین چه چیزی است که یک روند ؟

رایج ترین تعریف برای یک روند است که در آن بازار ایجاد بالاتر کم به صورت صعودی و یا پایین تر بالا برای روند نزولی. حرکت بازار isn’t always pretty, نه انتظار قیمت فقط به بالا رفتن در همه زمان ها. بار وجود دارد زمانی که بازار نیاز به استراحت برای مدتی قبل از رفتن تا بیشتر در نظر گرفته شده جهت و در زمان حتی ممکن است شکستن بالاتر پایین یا بالا پایین. در واقع است که حس می کند این واقعیت است که بازار همیشه خود را اصلاح و تحت بازگشت زمان به زمان فقط مانند جزر و مد امواج.

پس چگونه ما شاهد روند از طریق تجزیه و تحلیل فنی? وجود دارد برخی از پایه تحلیل روند که من می توانم به شما نشان می دهد که از نظر من به عنوان ضروری در هنگام انجام روند تجارت است.

خطوط روند

ساده رسم یک خط روند در نمودار است که اغلب نادیده گرفته شده و حتی ممکن است تمسخر توسط برخی به عنوان ابزار ذهنی برای تجزیه و تحلیل. این واقعیت است که این نقاشی ساده از یک خط بر روی یک نمودار نیاز به برخی از توجه به جزئیات خاصی در نمودار.

هنگامی که یک خط روند به درستی کشیده شده روند تجزیه و تحلیل ارائه خواهد شد بسیاری از جزئیات مهم برای کمک به شما تصمیم تجاری. اما اگر آن کشیده شده است با توجه به اینکه معامله گران فکر می کنم آنچه در این روند است که بر اساس معامله گر احساسات جزئیات تفسیر طلسم ممکن است مشکل.

اعتبار خط روند خود را باید حمایت قیمت در نمودار و معامله گران تمایل به تغییرات بسیاری که چگونه آنها می خواهند خود را به منظور جلب خط روند. اطلاعات بیشتر در مورد چگونه به طرح مناسب و معتبر خط روند را نمی توان مورد بحث در اینجا اما شما می توانید با مراجعه به کتاب های مختلف وجود دارد به عنوان راهنما و یا به ذکر است که بیشتر در عمق در بیشتر مقالات.

میانگین متحرک (MA)

یکی دیگر از روش های شناسایی روند بررسی میانگین متحرک است. با استفاده از یک روش ریاضی در تجزیه و تحلیل بازار گذشته و اطلاعات آن را فراهم می کند یک هدف بیشتر دیدگاه در بازار است. رایج ترین شکل از MA استفاده از میانگین متحرک ساده با اشکال دیگر MA مانند میانگین متحرک نمایی نیز استفاده می شود.

نکته اصلی این است که این MA کمک می کند تا معامله گران برای تعیین جایی که بازار بر این باورند که ارزش نهفته است با درک اساسی است که اگر قیمت تجاری در بالا برخی میانگین ارزش بازار در یک روند صعودی است. تغییرات متعددی در استفاده از MA و برخی از آنهایی که مشترک داشتن چند دوره های مختلف کارشناسی برای تعیین نقطه عطف بازار به عنوان نشانه روند فعلی در حال پایان یافتن است و یک بلندی است.

با داشتن این دو ابزار اساسی برای فارکس روند معاملاتی است که فقط یک شروع راهنمای برای کمک به شما در روند تجارت است. نیاز به استاد این دو ابزار با هم با ترکیبی از دیگر شاخص های روند اجازه خواهد داد که شما را به توسعه برخی از لبه بیش از دیگر معامله گران به عنوان شما را بهتر و بهتر.

احساس رایگان برای استفاده از این مقاله در وب سایت خود یا ezine تا زمانی که اطلاعات زیر در مورد نویسنده/وب سایت گنجانده شده است.

[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*