غول پول Spigot

[ad_1]

در حالی که رسانه های جریان اصلی است بنابراین در رابطه با تهمت و انتظار استیضاح روند تغذیه در ضمن همچنان به قیف پول به وال استریت به لحن $ 690 میلیارد دلار در هفته است. یا رسانه ها در تبانی با بانک فدرال برای حفظ این اطلاعات را از رسیدن به عموم مردم و یا آنها بیش از حد دلچسب با مغلوب ساختن پیشی جستن در امور بین الملل و سپس دوباره آنها می تواند خیلی خوب بود فقط بیش از حد نابینا برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد در واقع به اقتصاد است.

نیویورک فدرال رزرو در حال حاضر loaning 120 میلیارد در روز به وال استریت اوراق بهادار شرکت های تجاری. قبل از آنها فقط loaning 75 میلیارد دلار در روز است. اما همانطور که از 24 اکتبر این سال آنها افزایش یافته و آن را با 45 میلیارد دلار در روز است. و ادامه خواهد داد به وام این اوراق بهادار شرکت هایی که مقدار هر روز مگر اینکه آنها را مجبور به توقف و یا کل اقتصاد ما فرو می ریزد.

آن است که بسیار جالب توجه است که این وال استریت شرکت در حال گرفتن این وام که به طور مداوم در حال نورد. بنابراین به طور موثر آنها دائم وام. طنز این است که این دقیقا همان چیزی اتفاق افتاده است در طول 2007-2010 بحران مالی است. برخی از وال استریت شرکت در آن زمان {اجازه's تماس بگیرید و آنها را به آنچه که آنها در واقع در حال وال استریت قمار} دریافت به صورت جداگانه بیش از 2 تریلیون دلار در تجمعی وام که بیش از نورد به مدت دو و نیم سال است. امروز آن را به عنوان انجام شد و در سال 2007 این وام ها بدون مجوز و یا حتی آگاهی از کنگره و یا آمریکا. یک بانک Citicorp دریافت بیش از 2.5 تریلیون دلار در بانک فدرال وام در نرخ بهره کمتر از 1%. در این زمان بود که آن را ورشکسته و می تواند't به دست آمده وام در بازار آزاد.

این آخرین اخبار از تغذیه به شرح زیر it's 11th اکتبر اعلام کرد که آن را در حال راه اندازی یک برنامه به خرید 60 میلیارد دلار در ماه در خزانه داری ایالات متحده صورتحساب برای سال آینده و نیم. این همه پایین می آید به این: چه فدرال نیویورک در حال انجام است بی سابقه ای در تاریخ آمریکا. هنوز هم وجود دارد هیچ اشاره ای از این بر روی هر صفحه از هر روزنامه است. هیچ وال استریت بحران اعلام شده است را به عموم کاملا برعکس. شده است وجود دارد نه یک جلسه برگزار می شود قبل از کنگره برای توضیح این وام های بزرگ و خزانه داری buybacks. نه یک انتخاب رسمی مجاز است این وام. امروز آن را به عنوان انجام شده بود در سال 2007 فدرال نیویورک است که با استفاده از بسیار سوال برانگیز تاکتیک و می تواند فعالیت های غیر قانونی که نیست یکی رسما انتخاب رسمی حتی تماس بوده و یا مجاز این اقدامات توسط فدرال ریزرو است.

یکی دیگر از نقطه عمده ای از نگرانی است این واقعیت است که این وام ها در حال ارائه به بانک های تجاری که توسط راه می تواند دوباره وام پول برای تحریک اقتصاد ایالات متحده. در واقع این وام در حال رفتن به نیویورک تغذیه's نمایندگی های اصلی که سهام و اوراق قرضه خانه های تجاری در وال استریت که با راه تعداد صندوق های تامینی در میان آنها بزرگترین وام گیرندگان. بسیاری از نمایندگی های اصلی واحد هایی هستند که از بانک های خارجی. فدرال رزرو در حال ساخت این وام 2% نرخ بهره. این نرخ بهره این شرکت دریافت امتیاز به یکی دیگر از مشکلات عمده. فدرال رزرو در حال پخش مورد علاقه های شما و نه حداقل کمی نگران در تحریک اقتصاد ایالات متحده. این مدیران صندوق های تامینی در حال گرفتن نرخ بهره بسیار پایین تر از آنچه آنها می تواند به دست آوردن در بازار آزاد.

این است که این همان بانک های خارجی در حال مقابله با احزاب به مگا بانک های ما مشتق معاملات. این همه افزایش این پیشنهاد که این فقط یکی دیگر از نجات وال استریت's مشتقات ظروف سرباز یا مسافر است که رخ داده است در سال 2008. داد-فرانک اصلاحات مالی قانون از سال 2010 قرار بود برای مهار این دقیق نوع سوء استفاده توسط فدرال نیویورک. و در عین حال تغذیه به طور کامل نادیده گرفتن این واقعیت است که Dodd-Frank لایحه تصریح می کند که کنگره باید آگاهانه به جایی که این همه پول در حال رفتن به. از همه مهمتر به مطمئن شوید که هیچ پول در جریان است به شکست موسسات مالی مانند Citicorp. این افزایش در عین حال موضوع مهم دیگری است که کاملا شبیه به آنچه که باعث بحران مالی سال 2008 است.

آن را فقط در هفته گذشته که فدرال نیویورک پمپ بیش از 134 $ میلیارد دلار به وال استریت تحت it's جدید برنامه وام. به 45 میلیارد دلار در 14 روز وام بود و بیش مشترک توسط بیش از $ 17 میلیارد معنای تقاضا برای نقدینگی در وال استریت در حال رشد است و نمی نشست. کنگره و رسانه های جریان اصلی موفق به انجام کار خود را در سال 2008 و آنها شکست آمریکا در عین حال یک بار دیگر. شاید این آینده ریاست جمهوری آمریکا خواهد شد در نهایت از خواب بیدار به این واقعیت تلخ چه همه حرص و طمع در وال استریت در حال انجام است به اقتصاد ایالات متحده.

[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*