علاقه مند به کالاهای سرمایه گذاری ؟ سعی کنید این راهنمایی

[ad_1]

شاید شما شنیده ام از کالاهای تجاری. کالاها و محصولات بازرگانی و داد و ستد در بازار کالا. این نوع از مواد شامل ارزهای خارجی مالی, سرمایه گذاری, محصولات کشاورزی, نفت و فلزات. هنگامی که آنها شروع بازار کالا مورد استفاده قرار گرفت به تجارت محصولات کشاورزی در بازارهای محلی. امروز این کالا در بازارهای سراسر جهان گسترش زیرا کشور موانع شکسته شده را از طریق پیشرفت تکنولوژیکی. علاوه بر این محصولات شده اند و صنعتی و جهانی شدن به معنای آن است که جهان به خودی خود تبدیل به یک مرکز تجاری.

وجود دارد برخی از قوانین است که یکی به دنبال هنگامی که شما معامله کالا است. اول تجارت است که باید انجام شود تنها برای محصولات استاندارد. دوم, کالاها معاملات را از طریق استفاده از “قراردادهای موکول به آینده.” این است که در آن کالاها در حال در واقع خریداری و یا فروخته شده در تاریخ آینده. حتی اگر معامله از لحاظ فنی می گیرد در تاریخ بعد از کالاها قیمت فروش قیمت که توافق زمانی که قرارداد ساخته شده است.

“قرارداد آتی” نه تنها نوع کالاها قرارداد. قرارداد نقطه در محل قرار داده به طوری که کالا دریافت منتقل می شود زمانی که یک قرارداد ساخته شده است به جای در تاریخ بعد. شما با استفاده از یک نقطه قرارداد به ورزش آینده قرارداد پس از یک دوره از زمان از دست رفته. برخی از انواع کالاها سرمایه گذاری کالا شامل مواد غذایی, بازار, کالا, صندوق سرمایه گذاری نفت و کالا.

در آن شروع به سرمایه گذاری در کالا دریافت کرده بود تنها با چند بخش و دریافت شد به تجارت کالاها به معنای منظم و استفاده روزمره. اما امروز هر کسی که علاقه مند به تجارت در کالاهای میتوانید انجام دهید.

مزایای متعددی وجود دارد در سرمایه گذاری در کالاها مانند آن کاهش خطرات. با این کاهش خطرات دستاوردهای شما در به دست آوردن سرمایه گذاری کالا کمک می کند تا در counterbalancing دیگر ضرر و زیان ممکن است شما را در ابزارهای مالی از نمونه کارها خود را. دلیل کالاها کاهش خطرات این است که آن را سرمایه گذاری معاملات با آیتم های متنوع است. علاوه بر این قرارداد وارد شده برای تاریخ آینده اطمینان حاصل شود که شما ورزش مراقبت برای اطمینان حاصل شود که احتمال خطر کاهش می یابد و یا باطل است.

از آن آسان است برای نظارت بر عملکرد کالاها در بازار کالا. دلیل این است که بازار کالا معمولا به خوبی انجام زمانی که دیگر سهام و سهام لازم را به خوبی انجام نمی; و بالعکس. با این قانون از آن آسان است برای پیش بینی قیمت کالاها و در نتیجه در نظر گرفتن یو پی اس و فراز زندگی از بازار است. با این حال همیشه به یاد داشته باشید هرگز رابطه این کالا در بازار با سهام و بازار اوراق قرضه.

برای کمک به شما در سرمایه گذاری در کالاهای شما همیشه می توانید دنبال هدایت تجارت کالا مشاوران. آنها معمولا شرکت ها یا افراد است که راهنمای شما در مورد اینکه آیا برای ایجاد طولانی و یا کوتاه موقعیت در بازار کالا و هنگامی که آن را توصیه به انحلال آن موقعیت است. آنها همچنین کمک به شما در تطبیق اهداف خاص خود را با تجارت خود را فلسفه و استراتژی.

برای بهترین کالا-بازرگانی مشاور اول کشف کردن آنچه اهداف خود و اهداف. سپس انتخاب یک مشاور است که آنچه شما می خواهید به عنوان نزدیک که ممکن است. ارتباطات این روزها بسیار آسان است و شما می توانید به نگه داشتن در تماس با مشاور خود را توسط فکس, پیجر, تلفن و یا پست الکترونیکی. بعلاوه, اگر شما نمی خواهید به تجارت در کالاهای خود را, شما هنوز هم می توانید سرمایه گذاری در کالاهای تجاری با استفاده از انواع صندوق های سرمایه گذاری که انجام درست این کار را با پرتفوی خود را.

[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*