طرح و برنامه ای برای عملکرد Dholera شهر

[ad_1]

Dholera است که واقعا یک شهر در حال رشد در احمدآباد. آنها را به دست آورد اهمیت مدتی پیش به دلیل Dholera ویژه منطقه (Dholera آقا). آن را خود حکومت مقرون به صرفه محل بهره گیری از مجموع کمک های دولت فدرال و دارای پتانسیل برای شخصی بخش سهم.

در حال حاضر آن است که اغلب در رسانه ها به دلیل ارائه هیچ تجاری شهرستان ‘Dholera شهر’ ارائه می دهد که قطعه زمین نه صرفا مربوط به دلایل غیر تجاری صنعتی علاوه بر هدف است. سطح ارتباط با رشد برنامه ریزی شده با توجه به این محل در آینده چندین سال وعده برای تامین درک عالی بر منطقه خرید در پایین جاده.

مقدار مساحت برای Dholera توسعه

به عنوان به زودی به عنوان لوکس محیط زیست دولت, نقدی, در مورد گاندینگر گجرات برنامه ریزی شده است برای دریافت در عین حال یکی دیگر از سازمان محل با Dholera شهر مورد 100 کیلومتری جنوب منطقه مورد احمدآباد. در 900 متر مربع کیلومتر Dholera در حال رفتن به تقریبا دو بزرگتر نسبت به احمدآباد. دهلی-بمبئی صنعتی کریدور توسعه شرکت (DMICDC) برنامه ای برای ساخت 6-8 گرینفیلد شهرستانها در سراسر کشور در 5 سال آینده – Dholera در گجرات Manesar-Bawal در هاریانا Indore-Mhow در Madhya Pradesh و همچنین Dighi و همچنین ناسیک-ایگتپوری در ماهاراشترا. این شهرها ممکن است جست و خیز کردن با محل مصرف خود را DMIC.

Dholera ویژگی های چهار سال تمرکز در مورد دستاورد با استفاده از چهار خط جاده ها و همچنین گسترده سنج ، اخیرا فرودگاه بین المللی اقتدار در مورد هند okayed ترمینال فرودگاه در سایت در سراسر Dholera. Dholera منطقه خواهد شد پیوستن به در در پیشنهاد ویژه خرید محل (آقا). توسعه منطقه درک است که از مطلع ویژه سرمایه گذاری منطقه مربوط به احمدآباد و همچنین Dholera به خوبی می تواند ساخته شده است در. در Dholera بیش از سه هزار کیلومتر مربع را در مورد زمین در حال حاضر به دست آمده است به دلیل فدرال به صورت دقیق هدف اعلام جدید سالمند دولت های محلی استاندارد است. DMIC پروژه همچنین ایده ها به کشاورزان ذینفعان داخل وظیفه Dholera توسعه و همچنین ساخت کلان شهر بیش از یک عمومی-خصوصی نوع رابطه.

DMIC است که معمولا با این وجود به حل و فصل در این نوع از فن آوری اگر چه بسیاری از ما انتخاب ایده که ممکن است راه را برای این نوع از مکان های روز پس از آن 10 سال است. یکی نیست از این فن آوری است که معمولا کاملا طراحی شده است; با این وجود, آنها نشان می دهد که چگونه یک شهرستان در آینده بخواهد قطعا قابلیت.

حمل و نقل – تقریبا تمام حرکت گره ها در بسیاری از این شهرها در حال حاضر به معنای همیشه در عرض فقط بیست و چند دقیقه مورد مصرف پیاده توسط مسکن و کسب و کار ، DMIC پروژه های در حال ایجاد قطار و اتوبوس شاتل حرکت سیستم در مرحله I و سبک وزن قطار داخل در آینده فاز.

برق و تولید انرژی – انرژی های جایگزین می توان پیش بینی به قدرت یک بخش از مکان های انقلابی همراه با یک معامله بزرگ بیشتر تمرکز زدایی از تکمیل کرده است با بومی مکان های امروز است. در حال حاضر نقشه شامل فتوولتائیک باطری همراه با فتوولتائیک, آب و هوا سرد و امکانات زیست توده امکانات ایستگاه های شارژ و…. این زیرساخت ها می تواند هوشمند شبکه مورد نیاز است.

ساختمان ها و برج ها – پس از سرمایه گذاری است که در اوایل در فاز ساختمان و الگوی نه تنها هنوز بخش از رویکرد اگر چه شما می توانید پیش بینی پایداری به توپی از همه سازه. مدل های فراوان در شهرستانها در سراسر جهان. سیاتل Bullitt هسته ای سبزترین کسب و کار گرا ساختمان در جهان است که یک مورد در نقطه است. این مورد با استفاده از پانل های خورشیدی تکنولوژی برای کسانی که به این قدرت نیاز دارد تجمع در علاوه بر این به فروشگاه: داشتن بازیافت که در آن ممکن است: آب باران با توجه به 100 روز تا چند هفته باعث می شود موجود در اتاق های در داخل, و بسیاری دیگر.

این قابلیت است که دستخوش توسط DMIC برای Dholera توسعه برای آینده ای بهتر.

[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*