طراحی یک سیستم معاملاتی در MetaStock – Part 2

[ad_1]

در قسمت 1 از طراحی یک سیستم معاملاتی در MetaStock من تا به حال مورد بحث عمده قطعات مورد نیاز شما را قادر به پیگیری برای ایجاد یک مکانیک ورود به سیستم. این اقدامات از قیمت, نقدینگی روند و نوسانات. حال سؤال این است که چگونه ما کد این به MetaStock?

اول, اجازه دهید من به شما ارائه با ارزش ترین قطعه از دانش من را به دست آورد در طول سال مورد MetaStock فرمول نوشتن. این یک راز را به نوبه خود شما را به یک MetaStock استاد. آیا شما فکر می کنم من می دانم که همه MetaStock را صدها نفر از پیش برنامه ریزی شده با فرمول و شاخص های اختصاصی? خوب من خوب است, اما من که خوب نیست.

هنگامی که برنامه نویسی در MetaStock کلید گرفتن آن “حق” است برای نوشتن آنچه در آن است شما در حال تلاش برای رسیدن به “پایین به زبان انگلیسی”. هنگامی که شما انجام داده ام, این, از آن آسان است برای تبدیل آن به یک MetaStock فرمول.

بیایید نگاهی به عنوان مثال. اولین ورود ما وضعیت اندازه گیری قیمت. به عنوان ذکر شده در قسمت 1 شما می خواهید برای تنظیم قیمت حداقل برای حذف سفته بازی سهام. لطفا توجه داشته باشید که ارزش شما را انتخاب کنید بستگی به ارز شما در حال معامله است. برخی از بازارهای تمایل به گران تر از دیگران است. برای این مثال ما به دنبال طراحی یک روند بلند مدت زیر سیستم به تجارت در بورس استرالیا.

در استرالیا هر چیزی در زیر $1 می تواند طبقه بندی شده به عنوان یک نظری سهام. پس چگونه شما در تصریح این که سهام شما می خواهید باید بزرگتر از $1? اول “نوشتن آن را در فارسی”: شما می خواهید سهام با 21 روز به طور متوسط قیمت بسته شدن است که بیشتر از $1. در حال حاضر شما می توانید تبدیل به یک MetaStock فرمول.

با استفاده از فرمول بخش مرجع در MetaStock برنامه نویسی راهنمای مطالعه شما می توانید این نحو از یک میانگین متحرک. هنگامی که شما این اطلاعات را به سادگی یک ماده از متصل کردن اعداد صحیح است. سپس با استفاده از “بیشتر از” نماد شما می توانید با تصریح این قیمت به بیش از $1. این MetaStock کد را نگاه کنید مثل این:

Mov(c,21,s) > 1

بیایید حرکت بر روی بعدی جزء نقدینگی. این اندازه گیری از چقدر پول معاملات سهام. مهم است که برای شناسایی سهام که به اندازه کافی پول در حال حرکت را از طریق آنها را به طوری که شما هرگز با سهام شما نمی توانید از. برای این مثال اجازه دهید می گویند ما نیاز به 21 روز به طور متوسط از دوره ضرب در قیمت بسته شدن به بیشتر از $200,000. در MetaStock زبان این خواهد بود:

Mov(v,21,s)*C > 200000

در مقاله بعدی من از طریق دو مولفه مورد نیاز برای طراحی مکانیکی سیستم ورود در MetaStock. با این اطلاعات شما می خواهد به خوبی در راه خود را برای شروع موثر و سودآور سیستم معاملاتی در MetaStock.

[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*