ضدعفونی ساختمان رسانه‌های فارس کلید خورد

ضدعفونی ساختمان رسانه‌های فارس کلید خورد

[ad_1]

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز در این بارهگفت: با توجه به اینکه رسانه ها در خط مقدم اطلاع رسانی ویروس کرونا قرار دارند، شهرداری شیراز امروز شنبه ۲۳ فروردین ۹۹ اقدام به ضدعفونی ساختمان خبرگزاری ایرنا ،صدا و سیمای مرکز فارس، خبرگزاری شبستان و پایگاه خبری پیام خبر کرد.

حمید جورکش،افزود: ضدعفونی و گندزدایی دفاتر سایر خبرگزاری ها و روزنامه ها نیز در دستور کار قرار دارد و طبق برنامه ریزی های انجام شده با مشارکت اداره مطالعات بحران و آتش نشانی شهرداری شیراز انجام می‌شود.

وی با اشاره به تردد اصحاب رسانه برای تهیه خبر و گزارش در سطح جامعه گفت: این اقدام برای حفظ و حراست از سلامت اصحاب رسانه انجام و پک‌های بهداشتی و ضدعفونی شخصی بین اصحاب رسانه توزیع می‌شود.

مدیر کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز درباره ضدعفونی و گندزدایی دفتر رسانه ها  گفت: این اقدام با استفاده از دستگاه های «مه پاش حرارتی» دودزا ویژه ضدعفونی معابر انجام می شود و در صورت به اتمام نرسیدن شیوع ویروس کرونا، دو هفته دیگر نیز ضدعفونی و گندزدایی دفتر رسانه ها تکرار خواهد شد.

وی اظهار داشت: علاوه بر این محلول مخصوص ضدعفونی هم برای ضدعفونی مستمر دفتر به مسئولین رسانه ها داده می شود تا با رقیق کردن آن نسبت به ضدعفونی دفتر رسانه خود اقدام کنند.

[ad_2]

Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*