شناخت و استاندارد PRM FRM و ERP

[ad_1]

آن را بسیار دشوار است برای اطمینان حاصل شود که افراد شما استخدام به سازمان خود باید به رسمیت شناخته شده و استاندارد از دانش و تجربه و صلاحیت است. شما می توانید گواهی داخلی اما این نوع برنامه ندارد معنی خارج از سازمان شما. به همین دلیل لازم است به دنبال خارجی صدور گواهینامه منابع. و در مورد مدیریت ریسک, سه گواهینامه هستند بسیار قابل رویت به رسمیت شناخته شده و مجموعه ای از استانداردها است که به احتمال زیاد خود را بهبود سازمان است. بیایید نگاهی به چگونگی این PRM FRM و ERP استانداردهای نگاه کنید و سپس به بحث در مورد چگونه آن استانداردها ممکن است شما را تحت تاثیر سازمان است.

اولین مدیر ریسک حرفه ای گواهینامه از PRMIA به نظر می رسد که سطح بالایی از به رسمیت شناختن در سراسر صنعت است. PRMIA تعریف گواهینامه خود را به عنوان “معیار” در جهانی مدیریت ریسک. برای شروع با این سازمان می دهد و اعتبار جزئی نسبت به صدور گواهینامه اگر شما نگه دیگری تعیین چنین آماری به عنوان همکار آماری مرتبط و یا تحلیلگران خبره مالی (CFA) به نام چند. این نوع شناخت به این معنی است که PRMIA قرار می دهد گواهینامه خود را در سطح از دیگر شناخته شده گواهینامه. چرا که این نوع از قرارداد متقابل وجود دارد, شما می توانید مطمئن باشید که این استاندارد از برتری در آن بالا است. این PRM گواهینامه حمل به رسمیت شناختن توسط دانشگاهها از جمله دانشگاه تورنتو, دانشگاه فنی مونیخ, NYU و همچنین یک گروه از استادان که به نمایندگی از دانشگاه سوربن, در École Polytechnique و دانشگاه پاریس Dauphine.

این PRM طراحی استفاده می شود در حدود 80 کشور جهان است که با توجه به PRMIA بیش از هر یک از دیگر مدیریت ریسک نامگذاریهای. این نیز نشان می دهد سطح بالایی از قابلیت حمل برای صدور گواهینامه به این معنی که سازمان شما قطعا می توانید از مزایای آن است که اگر در دامنه بین المللی و یا در حال برنامه ریزی توسعه. این PRM گواهینامه نیز تایید شده توسط برخی از بهترین و شناخته شده ترین شرکت ها در کسب و کار از جمله اوراق بهادار کانادا موسسه Algorithmics, لومپارد, خطر, ارنست و جوان و SunGard تجارت و خطر ابتلا به سیستم خود را است. این صنعت روابط می تواند به سازمان شما کمک کند به دست آوردن یک جای پای محکم در این صنعت است.

با توجه به استانداردهای PRM و خارج از غرفه به دلیل فرمت آزمون طراحی شده است که از یک پایگاه داده. این فرمت تضمین می کند که یک حرفه ای نمی توانند در این آزمون با ضعف در هر زمینه. اگر او قصد دارد به پاس او باید بسیار آماده در هر منطقه به عنوان هیچ راهی برای پیش بینی که در آن پایگاه داده را بکشد سوال برای فرد ، آزمون دبستان کتاب در حال حاضر در حال استفاده در 105 کشور و یک مرجع مشترک راهنمای 23 از بزرگترین بانک ها. به علاوه این امتحانات را می توان مورد استفاده برای تست دانش مناطق بدون رفتن به صدور گواهینامه. برای مثال شما می توانید اعضای یک گروه خاصی امتحانات که نزدیک ترین مربوط به خود را می رود صلاحیتهای. واضح است که PRM تعیین است که به خوبی شناخته شده برای آن با استانداردهای بالا.

این FRM از GARP همچنین حمل استانداردهای بالا و به رسمیت شناختن. GARP گزارش می دهد که استخدام و استخدام مدیران در حال حاضر به طور فعال به دنبال این دارندگان گواهی به منظور پر ارشد مدیریت ریسک موقعیت. با توجه به آب و هوای فعلی اقتصادی, این است که قطعا یک به علاوه در به رسمیت شناختن ستون. FRM دارندگان آرایش نسبتا نخبگان گروه داشتن کمی کمتر از 18,000 عضو در سراسر جهان. این باعث ایجاد یک بسیار قابل تشخیص استاندارد و همچنین مفید شبکه. برای مثال GARP گزارش می دهد که آن سال 2008 نامزد به نمایندگی از 36 بخش صنعت و مشغول به کار شد 168 شرکت های فورچون 500. کسی که دریافت این گواهینامه می توانید اضافه کردن “FRM” به انتهای نام خود او و نامزد بالقوه حتی می توانید ارسال رزومه به دیدن اگر او واجد شرایط برای تجربه مورد نیاز است.

ERP طراحی حمل مقدار از همان استاندارد و به رسمیت شناختن به عنوان FRM صدور گواهینامه از جمله شبکه در سراسر جهان گواهی-دارندگان. یکی از این بیشتر آشکار عناصر ERP صدور گواهینامه است که GARP است برنامه ریزی آموزش مداوم مورد نیاز برای آن دارندگان. آموزش مداوم مورد نیاز اطمینان حاصل شود که دارندگان گواهی دانش فعلی. نظر دولت نوار انجمن و یا حتی املاک و مستغلات و ارزیابی حرفه ای در آمریکا اگر یک نفر به دست آوردن یک گواهی با آموزش مداوم نیاز او به این مفهوم آمادگی به طور مداوم کار برای حفظ گواهینامه و به طور مستمر رعایت استانداردهای مورد نیاز از صدور گواهینامه.

به همین دلیل است که شناخت و استاندارد مهم برای سازمان شما ؟ در نظر گرفتن ارزش است که یک گواهینامه شناخته شده به ارمغان می آورد. گواهینامه قطعا فراهم می کند ارزش برای سهامداران, سهامداران و مشتریان. و در این های مالی, محیط زیست, هر نوع ارزش و استاندارد است که برای رفتن به حیاتی برای بقای سازمان است. به علاوه به رسمیت شناخته شده و استاندارد حتی ممکن است به ارمغان بیاورد نظارتی ارزش. به عبارت دیگر تنظیم کننده ها به دنبال اثبات این که سازمان های مالی به طور جدی به پیدا کردن راه هایی برای حفظ بالاترین دانش و اخلاق و مسئولیت پذیری است. در رابطه با رهبری یک گواهینامه از قطعی ارزش. به عنوان شما را به گواهی حرفه ای در یا گواهی موجود خود و همکاران خود از داوطلبان واجد شرایط رشد می کند. این استخر نه تنها دارای شایستگی هستند که اعلام برنامه, اما همچنین برخی ضمنی شایستگی آمده است که با خود هدایت برنامه های صدور گواهینامه.

در نهایت گواهینامه مانند این تمرکز بر روی پیشرفت حرفه ای و نه لزوما آموزش و پرورش برای آموزش و پرورش به خاطر. این تمرکز تضمین می کند که خود را خبره همکاران “یک” بازیکنان – و است که آنها متعهد به زمینه های مربوطه خود را.

ما در آینده بحث خواهیم نگاهی به شایستگی که گواهی حرفه ای را به سازمان خود را هر دو به عنوان ابراز و ضمنی صلاحیت است.

[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*