شما می توانید ایجاد ثروت از طریق استخراج بیت کوین?

[ad_1]

مصرف کنندگان و سرمایه گذاران و علاقه مندان و یا حتی با تکنولوژی زرنگ و دانا حرفهایها ممکن است بزرگ بیت کوین علاقمندان است. آنها حتی می تواند به دنبال هر بیت از بیت کوین اخبار و یک سوال در ذهن. مردم ممکن است به سادگی می خواهید برای پیدا کردن اینکه آیا یا نه یک خوش آینده می تواند حک شده از معدن های مختلف cryptocurrencies. آن's نه یک حیله یا شگفت انگیز infomercial. معدن cryptocurrencies می تواند یک حرکت هوشمند جدا از سودآور بودن یکی است. و محبوبیت بیت کوین در بازار نمی توان انکار کرد و همچنین. بیت کوین رونق 2013 و عظیم آن در افزایش ارزش منجر به شهرت خود را. غلتکی سوار coaster از بیت کوین و دیگر cryptocurrencies نامیده می شوند به عنوان Altcoins داشت و محل افتخاری در هر لغت از این سیاره است. ارز دیجیتال به دست آورده اند کافی قرار گرفتن در معرض و معدن حرفه ای مربوط به آنها در واقع می تواند ارائه درآمد. کارگران اما باید سه چیز – زمان کافی کافی پول و بی مرگی پشتکار.

مانع اول شامل انتخاب یک cryptocurrency. علاقه مندان می توانند در معدن Bitcoin. و یا به جای حل و فصل در به معدن دیگر در دسترس cryptocurrencies Dogecoin Litecoin یا Peercoin. به عبارت دیگر کارگران باید تعداد زیادی از گزینه. شبیه به سهام حتی cryptocurrencies باید دسته بندی آبی تراشه یا پنی. معدن آبی تراشه دسته است که اغلب در ارتباط با ایمنی و قابلیت اطمینان و یک مقدار بالاتر از سود. بانکی در این ویژگی مردم بیشتر تمایل به سمت استخراج بیت کوین, حتی اگر آن را شامل به کارگیری گسترده قدرت محاسباتی. Altcoins از سوی دیگر نیز می تواند عادلانه به دست آوردن به عنوان الگوریتم های ساده تر. اما با Altcoins سادگی معدن و دستاوردهای بالقوه هستند نه لزوما متناسب.

سخت افزار جنبه است که شروع به فاش کردن آزمون واقعی. حتی یک تکنو-ادراک خیش می توانید انکار بیت کوین مشکل مربوط به بلوک جدید نسل. نکته این است که تصمیم بر قدرت محاسباتی استفاده می شود. برای Bitcoins, الگوریتم تبدیل شده اند دشوار است به هش. بنابر این gpu ها از قدرت عظیم همراه با بالا پایان قوچ و قابل اعتماد هارد دیسک باید برای انجام تمام کار. نکته این است که به هش در سریع رای دادن. چند high-end gpu ها در حال اجرا با هم می تواند تسریع بلوک نسل و به تبع آن پرداخت. از سوی دیگر انتخاب یک قطعه از نرم افزار ممکن است به عنوان از روی حیله و تزویر. ویندوز می تواند انتخاب شود به عنوان مورد نیاز OS اما منبع باز لینوکس یک کار بهتر. دیگر نیاز است که یک کیف پول دیجیتال. استخراج ارزهای ذخیره می شود. یکی می تواند ذخیره آن به صورت محلی بر روی دیسک سخت و یا از راه دور آنلاین. یک معدنچی فقط به انتخاب هوشمندانه.

با سخت افزار و نرم افزار در محل کار این معدن شروع می شود. یک معدنچی ممکن است آن را به تنهایی و جمع آوری تمام مزایای. اما ریگ به بود فوق العاده قدرتمند است. پس از آن's کاملا محتمل. معدن استخر به نظر می رسد به یک راه حل قابل دوام به عنوان افراد تیم به کمک هش قدرت و ماشین آلات. در نتیجه سکه دریافت استخراج در سرعت. با هم کار کردن منافع آن است; معدن دریافت سهم عادلانه خود را. Multipool گزینه ارزان است. اگر Altcoin معدن است به انجام Middlecoin باید معدنچی's انتخاب است. بنابراین با تمام مواد تشکیل دهنده در محل سودآور دکل حفاری معدن می تواند آغاز خواهد شد. سرمایه گذاری اولیه ممکن است به نظر می رسد قریب به اتفاق قربانیان است اما سود ارزشمند هستند!

[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*