شما شانس دوم برای سرمایه گذاری در نفت

[ad_1]

وجود دارد's a همین دلیل نفت است به نام طلای سیاه.

مانند شمش, it's دشوار است برای پیدا کردن در مقادیر زیاد سخت به خارج شدن از زمین – نسبت به تمام افرادی که می خواهید و یا نیاز به آن وجود دارد به نظر می رسد هرگز به اندازه کافی برای رفتن به اطراف.

وجود دارد's یکی از تفاوت های کلیدی هر چند: شمش می توان به قطعه قطعه, تکه ذوب شده سرد می شود و دوباره مورد استفاده مجدد قرار.

روغن? ما فقط به سوزاندن بیشتر از مسائل در هر روز است.

همه که بدان معنی است که – با توجه به ترس سرفصل در مورد یک “خرس بازار نفت” – این است که یک شانس دوم برای خرید به نفت سهام یا کالا به خودی خود … و خوب پاداش.

نفت's Zigs و Zags

در مورد ما've همه فراموش نفت در واقع دو برابر قیمت – بالا رفتن 51 $ در هر بشکه – فقط در چهار ماه' زمان در اوایل این سال است. آیا ما به فکر پیشرفت بیشتر شد رفتن به می آیند و بدون عقب نشینی (یا سه)?

بازار نفت است حق معروف آن نوسانات به ویژه هنگامی که موشک از آن دوره خرس-چرخه بازار است.

این اتفاق افتاد در سال 1986 هنگامی که روغن شروع به پریدن کرد از 70% در ماه's زمان. باطل برگشت rsi نزدیک به کل به دست آوردن تنها به این کالا در قیمت بیش از سال بعد.

این اتفاق افتاد در سال 1994.

و سپس دوباره در سال 1999 2001, 2003, 2006 … خوب شما نقطه دریافت کنید. بیست درصد pullbacks (و بدتر) با قلمرو زمانی که بوی یک خرس بازار هنوز مردد است در هوا.

کلیدی به یاد داشته باشید این است که این اصول برای قیمت های بالاتر باقی می ماند بسیار خوب است. در حال حاضر شما'll جزئیات زیادی در مورد نگرانی از اشباع عرضه در بازار نفت است. آره مطمئن برای یک تعداد انگشت شماری از ماه. در این میان …

ما فقط به سوزاندن بیشتر از مسائل در هر روز است.

ضربه (مسدود) باز کردن جاده ها

چند هفته پیش اداره اطلاعات انرژی گفت: آمریکایی ها در مسیر شکستن نه سال رکورد مصرف بنزین. ما اتومبیل های سبک به طور متوسط بیش از 9 میلیون بشکه در روز است.

همان آژانس از ما انتظار دارد که تولید نفت خام به حفظ از طریق کاهش در سال آینده بیان کرد که: “انتظار کاهش جریان های نقدی باعث شده است بسیاری از شرکت ها به مقیاس برنامه های سرمایه گذاری تعویق انداختن عمده تعهدات جدید تا زمانی که پایدار قیمت بهبودی رخ می دهد.”

و نه بقیه جهان از دست داده و طعم آن برای هیدروکربن با وجود تمام مداوم سرمایه گذاری در باد و انرژی خورشیدی انرژی.

چین یک مورد خوب در سوال. همه ما می دانیم داستان در مورد کاهش اقتصاد وجود دارد. در عین حال Platts چین نفت اشاره کرد در ماه ژوئن که در آن اندازه گیری “آشکار تقاضای نفت” (با توجه به مات, طبیعت چین,'s رسمی داده های انرژی) کاهش یافت و فقط 1.3 درصد در چهار ماه اول این سال است.

مدفون داخل آن داده است که یک تغییر جالب در روند. روغن های صنعتی و تقاضا است و تقریبا مسطح است. از سوی دیگر بنزین با استفاده از هدف قرار دادن همه نوع از سوابق. آن's در حال حاضر تا 8 درصد و در چهار ماه اول سال است.

به عنوان شما می توانید ببینید صنعتی کنار آن اقتصاد است اما که's نه توقف میلیون چینی از خرید خودرو و با توجه به جاده ها و بزرگراه ها. مسافر و فروش خودرو افزایش بیش از 6 ٪ (با یک خریدار خاص اولویت برای گاز guzzling Suv ها که دیدم 46 درصد افزایش فروش).

هند یک داستان مشابه است. فروش خودرو هستند تا 8 درصد و بنزین و تقاضا است تا 14 درصد در یک سال بیش از سال بر اساس. هند's دهه تمرکز بر خدمات مبتنی بر صنایع گسترش شامل بیشتر تولید بیش از حد. کارشناسان نفت معتقدند که این ملت از 1.2 میلیارد نفر در حال حاضر سوختگی از طریق 4.2 میلیون بشکه نفت در هر روز آن را به سومین مصرف کننده نفت خام در جهان پس از آمریکا و چین است.

بدون کمک از روغن's باز Spigot

در سمت عرضه, آنچه در مورد همه صحبت از “سهم بازار” “gluts,” عربستان سعودی و بقیه کشورهای عضو اوپک?

به دیگران توجه داشته باشید کارتل's قدرت لغزش دور. گروه's توانایی پمپ اضافی مقدار روغن – چه کارشناسان “ظرفیت یدکی” – است که در پایین ترین سطح خود از سال 2008.

و نه عربستان سعودی از لحاظ تاریخی “نوسان تولید کننده” نفت بسیار کمک کند.

یکی از عوامل بزرگ: داغتر تابستان است. به این معنی بیشتر و بیشتر برق تقاضا برای تهویه هوا. و بر خلاف ما که در آن گاز سوخت اکثریت قدرت-ظرفیت تولید عربستان سعودی می سوزد نفت برای حفظ شهروندان خود را', A / C واحد قابل اعتماد در مجموعه “حداکثر سرد” حالت.

نتیجه ؟

در سال 2015 پادشاهی's استفاده می شود تا یک چهارم از ذخایر خود را در خدمت خود و نیازهای داخلی است. برای یک رکورد هشت ماه کاهش بین ماه اکتبر سال گذشته است و ممکن است این کشور,'s کلی موجودی نفت خام کاهش یافته است 12 درصد به کمتر از 300 میلیون بشکه.

ما've شده است هشدار برای برخی از زمان در مورد افزایش فرصت های موجود در صنعت نفت است.

بنابراین don't اجازه دهید سرفصل های اخیر در ماه گذشته در مورد “غوطه وری قیمت نفت” نگه داشتن شما را از با استفاده از این شانس دوم شدن در سیاه و سفید و طلا.

[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*