سنگ و مروارید نگاه بزرگ خود را با لباس عروس Lehenga Choli

[ad_1]

عروس پس از دقت در انتخاب لباس عروس خود را جهش به مرحله بعدی را انتخاب کنید و یا سفارش طلا و جواهر است که مکمل لباس عروس خود را به عنوان به خوبی به عنوان اضافه خواهد شد و زیبایی آن است. اگر شما انتخاب کرده اید lehenga choli برای پوشیدن در روز عروسی خود را, سپس شما باید انتخاب کنید طلا و جواهر خود را بر این اساس.

بهترین راه برای انتخاب طلا و جواهر برای لباس عروسی خود را به نگه داشتن یک موتیف از لباس عروسی خود را در کیسه خود را قبل از رفتن به جواهر. هنگامی که شما در طلا و جواهر خروجی را که موتیف و مطابقت را انتخاب کنید طلا و جواهر خود را با کمک از آن است.

در حالی که نهایی, طلا و جواهر, شما باید نکات زیر را در نظر داشته باشید:

مروارید و سنگ یا جواهرات از طلا و جواهر مجموعه باید مطابقت با رنگ پایه از لباس عروس.

اگر گلدوزی یا embellishments بیش از حد سنگین است در لباس عروس, سپس طلا و جواهر باید روشن تر و تن به این سنگینی.

این گردنبند باید انتخاب شود با توجه به گردن یا یقه choli. سنتی “matha پتی” به خوبی می رود با lehenga choli بنابراین شما می توانید اضافه کنید که به خوبی در خود آیتم های طلا و جواهر.

شما همچنین می توانید راهنمایی از لباس عروس خود طراح. او و یا او می تواند راهنمای خوبی در مورد این نوع از طلا و جواهر مجموعه ای است که بهترین مکمل لباس عروسی خود را. سنگ یا مروارید در جواهرات خود را تنظیم خواهد شد اضافه کردن زیبایی و سبک لباس خود را به عنوان به خوبی به عنوان به نظر می رسد خود را. بنابراین دقت در انتخاب طلا و جواهر خود را و نگاه زیبا در روز عروسی خود را.

[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*