سرمربی مس سونگون: تعویق جام جهانی فوتسال به سود تیم ملی است

سرمربی مس سونگون: تعویق جام جهانی فوتسال به سود تیم ملی است

[ad_1]

علیرضا افضل روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ورزشکاران در این مدت نتوانسته اند به خوبی تمرین کنند و تیم ملی فوتسال ما هم از این قضیه مستثنی نیست و بازیکنان ملی پوش کشورمان نیز موفق نشده اند تمرینات خوبی را برگزار کنند.  

وی افزود: بر این اساس به نظر من تعویق مسابقات جام جهانی کاملا به نفع تیم ملی و همچنین کادر فنی است و کمیته فوتسال باید از این فرصت پیش آمده به خوبی استفاده کند و با تدراک دیدن چند بازی دوستانه خوب بازیکنان تیم ملی را برای حضور در مسابقات جام جهانی آماده کند.

افضل همچنین درباره آخرین وضعیت تیم مس سونگون پیش از حضور در فینال لیگ برتر، اظهار کرد: بزودی تمرینات را آغاز خواهیم کرد.
وی با اشاره به پیشنهاد کمیته فوتسال به کنفدراسیون فوتبال آسیا مبنی بر اینکه مسابقات جام ملت‌ها در بهمن برگزار شود، گفت: اگر قرار باشد این رقابت‌ها در بهمن ماه برگزار شود، به نظر من سازمان لیگ هم می‌تواند مسابقات فصل جدید لیگ برتر را قبل از جام ملت‌ها آغاز کند تا مسابقات نیم فصل اول قبل از شروع مسابقات جام ملت‌ها به پایان برسد و بعد از آن بازیکنان تیم ملی به طور کامل در اختیار کادر فنی قرار بگیرند.
وی خصوص این پیشنهاد کمیته فوتسال مبنی بر اینکه تیم قهرمان لیگ برتر به مسابقات جام باشگاه‌های آسیا رفته و تیم نایب قهرمان هم در جام باشگاه‌های جهان حاضر شود، گفت: به نظر من این که بخواهیم تیم قهرمان لیگ را به مسابقات جام باشگاه‌های آسیا و تیم نایب قهرمان را هم به جام باشگاه‌های جهان بفرستیم، قشنگ نیست.

وی با بیان اینکه تیم‌هایی که در جام باشگاه‌های جهان حاضر می‌شوند تعدادشان بسیار اندک و کیفیت بازی‌ها پایین است، گفت: اگر مسابقات فوتسال جام باشگاه‌های جهان به مانند فوتبال با حضور تیم‌های زیادی برگزار می‌شد در آن صورت می‌شد گفت که این مسابقات از کیفیت خوبی برخوردار است و تیم نایب قهرمان لیگ می‌تواند در این مسابقات شرکت کند.

[ad_2]

Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*