سرمایه گذاری خسته کننده است

[ad_1]

به قول یکی از بهترین سرمایه گذاران در جهان امروز, جورج سوروس, او می گوید: “سرمایه گذاری است خسته کننده اگر شما با داشتن سرگرم کننده انجام آن شما احتمالا از دست دادن پول است.” چه او چیست ؟ او با اشاره به ساعت بسیاری از تحقیق و تجزیه و تحلیل و استخراج اطلاعات خوب نیاز به سرمایه گذاری با موفقیت. هر کسی می تواند خواندن 5 دقیقه مقاله در بلومبرگ و یا سی ان ان پول, اما این نوع منابع به ندرت عملکرد این نوع از اطلاعات شما نیاز به موفقیت به عنوان یک سرمایه گذار. من نمی خواهد به همین دلیل اما کافی است که تحقیقات و پژوهش خوب سخت تر است هیچ کس به آن را به صورت رایگان و اگر آن را که خوب آنها را نمی دهد آن را در همه آنها از آن استفاده کنید برای پولدار شدن.

فکر می کنم با کیفیت تحقیقات به عنوان اطلاعات در داخل شما باید آن را و اگر شما اجازه دهید آن را به شما از دست دادن نفع خود. این است که چرا آن را ضروری شما انجام تحقیقات خود را و یا حداقل پیدا کردن اخرین خدمات که در تمام احتمال را به شما پول هزینه. شما لازم نیست برای کار و نه انجام آنها. دانش قدرت است ما در زندگی در عصر اطلاعات. این درک و شما را در درک که چرا شما نمی توانید قطعات طلا با صرف 5 دقیقه در بلومبرگ و یا سی ان ان.

بیشتر چه عملا هیچ کس مایل به انجام کار سخت برای تحقیق خوب info. اکثر سرمایه گذاران منعکس جامعه ما آنها آن را می خواهم در حال حاضر با هیچ تلاش و ترجیحا بدون هیچ هزینه. این نگرش است که باعث می شود آنها را طعمه آسان برای جوانب مثبت در بازار که قرار دادن این مقالات و همه بیش از حد اغلب معاملات قرار داده و به سود حاصل از تنبل سرمایه گذاران که سرمایه گذاری خواهد شد با توجه به این مقالات است.

این نگرش همچنین توضیح می دهد که چرا بسیاری از معامله گران از دست داد خیلی پول نفت را می گیرند. آنها درک نمی کنند که نیروهای پشت سقوط و نه آنها تحصیل کرده چگونه بازار انرژی در حال توسعه شدید افراط از تولید و عرضه بیش از چند سال گذشته. ترین در تاریخ در واقع. تا به حال آنها را انجام مشق شب خود را و آنها را شناخته ام که EIA شد هشدار درباره عرضه بیش از حد از سال 2013 و ما هر پالایشگاه در نزدیکی یا ظرفیت برای عرضه است. در عوض سرمایه گذاران به اشتباه معتقد بودند که چون نفت تا به حال شده است در $100 تا زمانی آن را به حال برای رفتن به عقب وجود دارد به زودی نیروهای بازار خواهد درایو آن وجود دارد. اما نیروهای بازار به طور چشمگیری تغییر کرده و وجود دارد بسیاری از قدرتمند تغییرات رخ داده را به نفت را در سریع ترین میزان در تاریخ است.

ما در حال حاضر می دانیم که تمام حقایق و این همه بیش از حد روشن چرا نفت کاهش یافت و در حال حاضر. در واقع در حال حاضر که حقایق هستند و بسیاری از جریان اصلی منابع نشان می دهد ما می تواند حتی 20 دلار نفت است. هیچ یک از این مسائل هر چند آسیب انجام می شود و این حرکت رخ داده است. آیا ما به $20 یا نه مهم نیست در حال سقوط از $110 $45. هیچ کس از پول نفت در حال حاضر به جز عربستان سعودی و چند خاورمیانه سازمان ملل. آنها با کمترین هزینه در هر بشکه از هر تولید کننده در جهان است که چرا آنها از ذهن نیست اجازه این قیمت ها باقی می ماند, آنها می دانند که آنها خواهید بود تاریخ و زمان آخرین مرد ایستاده و پس از آن می توانید جک قیمت به عنوان بالا به عنوان آنها می خواهند. اما آنها نمی تواند انجام دهد که تا زمانی که رقابت حذف شده است.

دیدن این بازی که بازی کرد ؟ شما فکر می کنم معامله گران را در ام بت نفت پایین می رویم تا به حال آنها شناخته شده این ؟ به هیچ وجه آنها را ساخته ام پول نفت اتصال کوتاه در عوض مانند برخی بود. بنابراین نام این بازی است که اطلاعات بهتر شما پول بیشتری به شما را. تقلیل اما اصلا فرض کنیم که هر کسی که اتهام شما پول بزرگ را با ارائه اطلاعات یا. انتخاب یک منبع اطلاعاتی مهم ترین تصمیم گیری شما را برای سرمایه گذاری خود را. در مدیریت ثروت ونکوور ما لبه اطلاعات است. مشتریان ما می دانیم که ارزش آن به دلیل آنها سود حاصل از آن هزینه شده است به طور کامل توجیه می شود.

[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*