سربازان گمنام در عرصه دفاع مقدس امنیتی حضوری مستمر دارند

سربازان گمنام در عرصه دفاع مقدس امنیتی حضوری مستمر دارند

[ad_1]

ﺁﯾﺖ‌ﺍﻟﻠﻪ غلامعلی ﺻﻔﺎﯾﯽ ﺑﻮﺷﻬﺮﯼ روز پنج‌شنبه در گفت‌ و گو با ایرنا ﺑﺎ ﮔﺮﺍﻣﯿﺪﺍﺷﺖ ﯾﺎﺩ ﻭ ﺧﺎﻃﺮﻩ ﺷﻬﺪﺍﯼ ﻭﺍﻻ‌ﻣﻘﺎﻡ حوزه امنیت افزود: یکی از مولفه‌های قدرت یک نظام، امنیت پایدار آن کشور است و نیروهای امنیتی ایران اسلامی، ۴۰ سال حماسه‌ای از اقتدار امنیتی آفریده و همگان قدردان تلاش‌های شبانه روزی آن سربازان گمنام و خوشنام بر اساس دانش امنیتی، مدیریت و عملیات جهادی آنان هستند.
وی ادامه داد: تهاجم امنیتی جهان استکبار با تمام تجهیزات و تکنولوژی که در اختیار دارد در مقابل خط امنیتی ایران اسلامی همواره شکست خورده و این نشان از توانمندی انقلاب اسلامی ایران در عرصه امنیت پایدار است.

صفایی بوشهری ادامه داد: سربازان خوشنام امام زمان (عج) همواره در خط مقدم دفاع و خنثی سازی تهاجم ضد امنیتی جهان استکبار قرار دارند.

امام جمعه بوشهر تاکید کرد: امنیت پایدار و اقتدار آفرین نیاز به عزم ملی، مدیریت و تلاش‌های جهادی و دانش بنیان نیروهای امنیتی دارد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی استان بوشهر بیان کرد: استان ولایتمدار بوشهر همواره پیشگام و پیشتاز در عرصه دفاع مقدس امنیتی در مقابل تهاجم سخت و نرم بیگانگان بوده است.

صفایی بوشهری اظهار کرد: قدردانی و توجه همگان به نهادهای امنیتی ایران یک فریضه دینی و ملی است و نشان از عقلانیت بالا، پیشرفت و امنیت آفرین دارد.

[ad_2]

Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*