ساخت پول با Fiverr – 3 راهنمایی

[ad_1]

در امروز's “فرفره اقتصاد” Fiverr به سرعت افزایش یافته است برای تبدیل شدن به یکی از برجسته تر فرصت ها برای افراد جوان است.

سهولت استفاده از آن گسترده مخاطبان و استخر بزرگ بسیار با استعداد ارائه دهندگان آن ساخته شده است رفتن به راه حل برای کارآفرینان از تمام قابلیت اجازه می دهد مردم را به همه چیز از یک مناسب و معقول طرف زندگی به درآمد تمام وقت از آن است.

برای این منظور اگر شما've شنیده در مورد Fiverr و یا به دنبال راه های آن را به طور بالقوه می تواند به شما کمک کند بهترین استفاده را از وقت خود را و مهارت های خود – آن است که قطعا یک فرصت به دنبال ارزش. این آموزش به توضیح آنچه در Fiverr در واقع این است که چگونه کار می کند و آنچه در آن به معنی برای کار ارائه دهندگان خدمات در سراسر جهان.

تاسیس در سال 2012 Fiverr رشد کرده و به بیش از 3 میلیون لیست مقر خود در تل آویو, اسرائیل. این شرکت نام برگرفته از شروع قیمت از هر یک از لیست خود ($ 5) – اگر چه یک تصور غلط رایج این است که این “تنها” قیمت شما می توانید لیست خدمات خود را به صورت. واقعیت این است که شما می توانید لیست خدمات برای قیمت تا 1500$+. $ 5 قیمت فقط یک نشانه شروع هزینه.

راه این سیستم این است که به ارائه “ارائه دهندگان” با توانایی به لیست خدمات خود را به عنوان “مباحث”. در این مباحث ارائه دهندگان وعده به انجام وظایف اعم از امثال بازاریابی دیجیتال به نوشتن خلاق برای هزینه اسمی.

مشتری خواهد پرداخت ارائه دهنده پول برگزار شد Fiverr تا زمانی که کار به اتمام است. ارائه دهنده و سپس یک مقدار خاص از زمان به مشتری را با ارائه کار خود را. مشتری می تواند پس از آن درخواست تجدید نظر و یا به سادگی ارائه یک “ستاره” امتیاز برای خدمات دریافت کردند.

مهم ترین چیز به یاد داشته باشید در مورد Fiverr's مدل کسب و کار است که در آن's کوتاه و تیز است. مردم وجود دارد برای “ساده” شغل و به طور کلی برنده't پرداخت برای هر چیزی که's بیش از حد بلند پروازانه. در حالی که در آن آغاز شده به عنوان یک راه ساده برای پول سریع به عنوان یک دانش آموز تلاش آن به سرعت رشد به بستر های نرم افزاری بزرگ امروز ما می بینیم.

برخی از محبوب ترین خدماتی که خریداری شده در Fiverr هستند copywriting و خلاق / مقاله نوشتن. مردم می خواهند بومی نویسندگان انگلیسی را “کامل” کپی برای محصول خود را به لیست وب سایت ها و کسب و کار عمومی اوراق بهادار. ارائه این خدمات بر روی پلت فرم به شما می دهد یک راه مستقیم برای کسب درآمد اضافی چند صد دلار با نسبتا کمی مبلغ سرمایه گذاری.

اگر شما're علاقه مند در چگونه کار می کند وجود دارد 3 راهنمایی شما می توانید استفاده کنید به پیش بر روی پلت فرم.

  1. بود شخصی
    مهم ترین چیز (برای رشد بلند مدت) است شخصی باشد. با استفاده از صورت خود را و اعتبار و واقعی نمونه کارها یکی از مهم ترین راه های پیشرفت در سایت. در حالی که شما می توانید پیشرفت در حال ناشناس – یا پنهان شدن در پشت نام شرکت – it's تا کنون یک گزینه بهتر است برای اطمینان حاصل شود که شما در حال سرمایه گذاری به خودتان. برخی از پرکار ترین فروشندگان در این سایت افرادی هستند که فقط با قرار دادن اعتبار خود و ارائه خدمات.
  2. فروش آنچه شما می دانید
    به جای تلاش برای کپی کردن آنچه که مردم دیگر در حال انجام فروش چه * می * دانند. این را به چندین تلاش برای به دست آوردن یک فرفره که مردم را به طور فعال دنبال کردن (برای مثال من یک امور مالی و تنظیم کنم تا Fiverr گیگ برای او به فروش “cryptocurrency” مقالات – سفارشات آغاز شده در آینده کاملا به سرعت). مهم ترین چیزی که می گویند این است که اگر شما're تلاش برای “جا”, you'll اساسا تا پایان تعقیب کار است که't واقعا خود forte. در عوض, شما واقعا نیاز به قرار دادن خود را بهترین پا جلو در یک راه خلاق (به طوری که مردم به شما به دنبال).
  3. همیشه آزمایش / آزمون
    در نهایت, شما نیاز به نگه داشتن تلاش جدید گیگابایت, راه های جدید برای ترویج کار خود را و راه های جدید برای به تصویر کشیدن آنچه شما've قبل از انجام. وجود دارد's هیچ نقطه راکد به دلیل آن را فقط به پایان می رسد تا با شما به هدر رفتن زمان و گرفتن نیست در هر نقطه.

مهم ترین چیز به خاطر داشته باشید این است که شما می توانید یا فروش چه هر کس خرید (که به طور معمول منجر به موفقیت کوتاه مدت). اگر شما یک مهارت واقعی, شما می توانید با استفاده از Fiverr فرصت را به ارائه خود را با توانایی به منظور افزایش زمینه خود را با نام تجاری.

[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*