روزنامه ایران‌ ورزشی در فضای دیجیتال منتشر می‌شود

روزنامه ایران‌ ورزشی در فضای دیجیتال منتشر می‌شود

[ad_1]

علی عالی در این رابطه به خبرنگار ایرنا گفت: یکی از کارهای تازه که برای اولین‌بار در روزنامه ایران‌ورزشی انجام شد، انتشار روزنامه الکترونیکی در روزهای تعطیلی عید نوروز بود که از ابتدای هفته دوم تعطیلات، تحریریه و بخش فنی روزنامه فعال شد و هر شب ۴صفحه ویژه‌نامه عید نوروز  به‌صورت دورکاری منتشر کرد و روند انتشارش حتی در روزهای دوازدهم و سیزدهم ادامه داشت.

وی گفت: سعی‌مان بر این بود تا مخاطبان حوزه ورزش کمبود رسانه‌های معتبر ورزشی را در روزهای تعطیلی حس نکنند و سهمی کوچک در پر کردن اوقات فراغت دوران قرنطینه خانگی داشته باشیم چون هدف از این کار حفظ ارتباط با مخاطبان بود و اتفاقا با استقبال همراه شد.

عالی در خصوص امکان نبود چاپ نشریات تا پایان طرح فاصله‌گذاری دوران کرونا گفت: بنا داشتیم از شانزدهم فروردین روی پیشخوان کیوسک‌های مطبوعاتی باشیم اما با ابلاغ این دستورالعمل، همچون روزهای عید نوروز، انتشار روزنامه را در فضای دیجیتال ادامه خواهیم داد. روزنامه در ۱۶صفحه هر شب روی سایت قرار خواهد گرفت و علاوه بر آن، روند اطلاع‌رسانی در ایران‌ورزشی‌آنلاین نیز انجام خواهد شد.

مدیرمسئول ایران‌ورزشی تاکید کرد: ما از این فرصت استفاده می‌کنیم و درجهت بازسازی نسخه آنلاین روزنامه قدم برمی‌داریم. هدف اصلی روزنامه ایران‌ورزشی در سال ۹۹ توجه ویژه به این حوزه است و بزودی سایت آنلاین روزنامه رونمایی خواهد شد. از ویژگی‌های مهم نسخه آنلاین، ارتباط نزدیک‌تر با مخاطب و تولید بیشتر گزارش‌ها، اخبار، تحلیل‌ها و مطالب تازه است.

عالی افزود: علاوه بر خبررسانی در نسخه آنلاین، برنامه‌های ویژه‌ای برای تولید ویدئو، پادکست و رادیو داریم و همچنین برنامه ویژه‌ای برای مخاطبان‌مان خواهیم داشت.

[ad_2]

Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*