راهنمایی های عملی در مورد چگونگی تجارت Cryptocurrencies

[ad_1]

برای برخی از زمان در حال حاضر من شده اند از نزدیک مشاهده عملکرد cryptocurrencies به دریافت احساس از بازار که در آن راس است. روال من در مدرسه ابتدایی معلم به من آموخت-که در آن شما را از خواب بیدار دعا, قلم مو دندان های خود را و صبحانه خود را معطوف شده کمی برای بیدار شدن از خواب, دعا و سپس هدف قرار دادن وب (شروع با coinmarketcap) فقط بدانید که دارایی های رمزنگاری در قرمز هستند.

آغاز سال 2018 بود که یک دوست داشتنی برای altcoins و relatable دارایی. عملکرد آنها بود فلج مکرر نظرات از بانکداران که crypto حباب بود و در مورد پشت سر هم. با این وجود سرسخت cryptocurrency پیروان هنوز هم “HODLing” و حقیقت گفته شود آنها برداشت ،

به تازگی بیت کوین rsi تقریبا به $ 5000; بیت کوین, پول نقد, نزدیک به $ 500 در حالی که Ethereum یافت صلح در $ 300. تقریبا هر سکه رو ضربه-به غیر از تازه واردان که هنوز در شور و هیجان در صحنه است. همانطور که از نوشتن این بیت کوین در مسیر بازگشت و فروش آن در $ 8900. بسیاری دیگر از cryptos دو برابر شده اند از آنجا که روند صعودی آغاز شده و بازار کلاه استراحت است در $ 400 میلیارد از اخیر تاج از 250 میلیارد دلار.

اگر شما به آرامی گرم کردن به cryptocurrencies و مایل به تبدیل شدن به یک معامله گر موفق نکات زیر به شما کمک خواهد کرد.

راهنمایی های عملی در مورد چگونگی تجارت cryptocurrencies

• شروع فروتنی

You'در حال حاضر شنیده می شود که cryptocurrency قیمت بالا رفتن سرسام آور هستند. You've نیز احتمالا با دریافت این خبر که این روند رو به بالا ممکن است آخرین طولانی است. برخی از naysayers عمدتا محترم بانکداران و اقتصاددانان معمولا پیش بروید و به اصطلاح آنها را به عنوان get-rich-طرح های سریع و بدون پایه و اساس پایدار.

چنین خبری می تواند شما را به سرمایه گذاری در عجله بسر می رسانید و موفق به اعمال اعتدال. کمی تجزیه و تحلیل روند بازار و علت ارزش ارزها برای سرمایه گذاری می تواند به شما تضمین بازده خوب است. هر آنچه که شما انجام سرمایه گذاری نیست همه خود را سخت به دست آورده پول به این دارایی ها.

• درک چگونگی تبادل کار

من دیدم یکی از دوستانم ارسال Facebook خوراک مورد یکی از دوستان خود که در ادامه به تجارت در ارز او صفر ایده های در مورد چگونه آن را اجرا می کند. این یک حرکت خطرناک. همیشه نقد و بررسی سایت شما قصد استفاده از قبل از ثبت نام و یا حداقل قبل از اینکه شما شروع به معامله. اگر آنها با ارائه یک حساب ساختگی به بازی در اطراف با, پس از آن که فرصت را به یاد بگیرند که چگونه داشبورد به نظر می رسد.

• Don't اصرار بر تجارت همه چیز

وجود دارد بیش از 1400 cryptocurrencies به تجارت اما آن's غیر ممکن است برای مقابله با همه آنها را. گسترش نمونه کارها خود را به تعداد زیادی از cryptos از شما به طور موثر می تواند مدیریت را به حداقل رساندن سود خود را. فقط انتخاب کنید و تعداد کمی از آنها را به عنوان خوانده شده بیشتر در مورد آنها و نحوه دریافت سیگنال های تجارت.

• هوشیار ماندن

Cryptocurrencies در حال فرار هستند. این است که هر دو خود را زهر و بخشش. به عنوان یک معامله گر شما باید درک کنند که وحشی نوسانات قیمت اجتناب ناپذیر هستند. عدم اطمینان بیش از زمانی که به یک حرکت باعث می شود یک اثر معامله گر. اهرم سخت داده و دیگر روش های تحقیق به مطمئن شوید که زمانی که برای اجرای یک تجارت است.

معامله گران موفق متعلق به انجمن های آنلاین مختلف که در آن cryptocurrency بحث در مورد روند بازار و سیگنال های مورد بحث. مطمئن شوید که شما دانش کافی باشد اما شما نیاز به تکیه بر معامله گران دیگر برای بیشتر اطلاعات مربوطه.

• تنوع معنی داری

تقریبا هر کس می خواهد به شما بگویم به گسترش نمونه کارها خود را اما هیچ کس به شما یادآوری برای مقابله با ارزهای با دنیای واقعی استفاده می کند. وجود دارد چند پیش فرض سکه های که شما می توانید معامله با دیگران سریع اما بهترین cryptos برای مقابله با کسانی هستند که با حل مشکلات موجود است. سکه با دنیای واقعی با استفاده از تمایل به کمتر فرار است.

Don't تنوع خیلی زود و یا خیلی دیر. و قبل از اینکه شما را یک حرکت برای خرید هر crypto-دارایی اطمینان از شما می دانید آن کلاه بازار و تغییرات قیمت و روزانه حجم معاملات. نگه داشتن سالم نمونه کارها راه به دلیل بیم بزرگ از این دارایی های دیجیتال.

[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*