دلیل که چرا مردم در حفظ و از دست دادن پول در بازار فارکس

[ad_1]

وجود دارد بسیاری از دلایل که چرا مردم در حفظ و از دست دادن پول در بازار فارکس. حتی برخی از کسانی که خود را گورو هنوز مرتکب این اشتباهات و آنها از دست دادن پول خود را به عنوان یک نتیجه.

آموزش ناکافی: وجود هزار نفر از مردم خارج وجود دارد که از دست دادن آنها سخت و درآمد روزمره در بازار فارکس به عنوان یک نتیجه از آموزش ناکافی. برخی فقط خرید یک دی وی دی می کند که't توضیح دهید تا 10 درصد از آنچه در بازار فارکس, همه چیز در مورد و چگونه به آن تجارت موفق است. برای این واقعیت است که آن را به فروش می رسد توسط یک گورو و سپس مردم شروع به خرید آن. کتاب مقدس گفت: در کتاب هوشع نبی 4: 6 که من مردم هلاک فقدان دانش است. برخی از شرکت خواهد کرد شنبه و یکشنبه سمینار زمانی که بازار در حال حاضر بسته شده است. به من بگویید چگونه می توان این نوع از معامله گر موفق می شوند ؟ هنگامی که شما آموزش خوب شما ممکن است بخواهید به راه اندازی یک حساب آزمایشی و تمرین آنچه به شما آموخته اند قبل از اینکه شما شروع به معامله با پول واقعی است. شما می توانید با ثبت نام به صورت رایگان نسخه ی نمایشی حساب از تمام ارائه دهندگان سیگنال فارکس. این مهم است که به استخدام این نسخه ی نمایشی حساب های مذهبی به اطمینان حاصل شود شما باید یک منطقی سیستم قابل اعتماد است که شما می توانید به طور مداوم به چوب.

مدیریت پول: این یکی دیگر از دلایل خوبی که چرا مردم از دست دادن پول در بازار مالی است. هر چند برخی از کارگزاران کمک به مشتری خود را در مدیریت نمونه کارها خود را. منظورم این است که اکثر بروکر فارکس را نمی خواهد اجازه می دهد تا شما را به بالاتر اندازه زیادی بر اساس مقدار شما در حساب تجاری خود را به عنوان تعادل است. برای مثال کسی که با 100 دلار تجارت موجودی حساب نمی شود مجاز به استفاده از حجم زیادی از 1.0 و بالاتر. بنابراین شما باید سعی کنید به عنوان آنجا که ممکن است به بهبود استراتژی های معاملاتی خود, روانشناسی و مدیریت پول این شما را قادر به تبدیل شدن به یک معامله گر فارکس در آینده است.

حرص: اکثر معامله گران بازار فارکس در بر داشت با این عمل برخی از افراد وارد یک تجارت چرا که آنها آن را ببینید خواهید صعودی یا نزولی. این یک بد راه تجارت; حداقل قبل از اینکه شما وارد هر تجارت it's همیشه توصیه است که شما انجام برخی از تجزیه و تحلیل ورود به یک تجارت باید بر اساس نتیجه از تجزیه و تحلیل خود را. اگر شما're تجارت, اخبار همیشه ازدواج با آن با نتایج تحلیل فنی خود را پس از آن اگر هر دو با شما موافقم و به همین جهت است که's به خود خوب است.

در مقاله بعدی من باید همچنان این موضوع است. برای کسب اطلاعات بیشتر با پست الکترونیکی به من.

[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*