دلایل ریزش مو و کاشت مو چیست ؟

یکی از مهمترین گزینه ها برای افزایش جذابیت و زیبایی افراد داشتن موهای پرپشت است ، اما بسیاری از افراد به دلایل مختلف از ریزش مو رنج می برند و از وضعیت راضی نخواهند بود ، که می توان از طریق کاشت مو https://royan.clinic/%DA%A9%D8%A7%D8%B4%D8%AA-%D9%85%D9%88 طبیعی اقدام به نگرانی در مورد آن کرد. . مردم تمام شده اند. دلایلی مانند استفاده از بخاری و سشوار مانند سشوار و اتو ، استفاده از شامپوهای نامناسب با توجه به نوع مو ، استفاده از رنگهای شیمیایی برای زیبایی مو ، بیماری های ژنتیکی و هورمونی و موارد دیگر. باعث فولیکول های ضعیف مو شده و شما نیاز به کاشت مو دارید.

کاشت مو

امروزه ، یکی از محبوب ترین و کاربردی ترین روش های زیبایی در جهان ، کاشت مو است.

روش کاشت موی زیبایی چیست و چگونه انجام می شود؟

افزایش جذابیت صورت از طریق موهای زیبا و پرپشت یکی از لحظات بارز است که رسیدن به این مهم دور از دسترس نیست. عمل طبیعی کاشت موی طبیعی ترمیم و رشد بیش از حد فولیکول های موی آسیب دیده یا از بین رفته است. این فرآیند شامل سه مرحله است: برداشتن واحدهای فولیکولی مو (کاشت مو) از محل دهنده (بانک مو) ، آماده سازی گرافت و آخرین مرحله کاشت پیوند.

از موهای طبیعی روی سطح بدن یا سر کاندیدا برای انجام روش کاشت موی زیبایی استفاده خواهد شد. طبق گفته پزشکان ، نقاط مورد نظر اهدا کننده پیاز مو در پشت فاصله دو گوش و قسمت زیر گردن خواهد بود. زیرا این ناحیه از نظر ضخامت و طول به دلیل شباهت و یکنواختی با متوسط ​​موهای سر مناسب تر خواهد بود. در موارد خاص ، از موهای قسمت های بدن مانند سینه نیز در صورت لزوم برای انسان استفاده می شود. به طور کلی ، دو روش برای برداشتن پیوند مو از پشت بیمار وجود دارد که می توان آنها را روش های جراحی و غیر جراحی نامید.

اطلاعات بیشتر در مورد بانک مو

ساختار مو شامل چندین قسمت از پیاز مو یا همان رشته مو و یک پیاز مو یا همان پیاز مو است. به خوشه های مو که در سوراخی در سطح سر قرار دارند ، پیوند مو یا پیاز مو گفته می شود که به پیوندهای موی تک رشته ای و چند رشته ای تقسیم می شوند. تعداد موها در هر پیوند بسته به قدرت مو و تکنیک برداشتن پیوند بین 1 تا 5 تار متفاوت است. بانک مو در پشت سر از 1 تا 5 پیوند مو تشکیل شده است.

بانک مو

بانک موی صورت (ریش) عمدتاً دارای پیوندهای موی تک رشته ای و دو رشته ای است.ساقه موی بدن ، مانند سینه ها ، از پیوندهای موی تک رشته ای تشکیل شده است.

روش جراحی:

در روش جراحی ، متخصص 6 تا 10 اینچ نوار از بانک موی فرد ، بیشتر در پشت سر بیمار ، که حاوی فولیکول های سالم است ، برمی دارد و این نوار یا کلاه به تیم جدا کننده فولیکول مو برش داده می شود. میکروسکوپ و آماده سازی برای مراحل کاشت. این نوع از بین بردن کاشت مو از بانک مو به عنوان جراحی یا FUT شناخته می شود.

برداشتن فلپ از بانک مو یک کار تخصصی است و باید توسط یک پزشک واجد شرایط و باتجربه انجام شود.

در مجتمع بزرگ مرکز زیبایی تهران ، برداشتن دریچه ها با روش جراحی پلاستیک موسوم به Trichophytic Closure Technique scarlesse انجام می شود که این مزیت اصلی نسبت به روش FUT برای برداشتن دریچه از روی موها بدون باقی ماندن جای زخم جراحی است.

روش غیر جراحی:
با استفاده از این روش ، دیگر جراحی و برداشتن دریچه وجود ندارد و فولیکول های مو به صورت جداگانه با کمک ضربات دستی (FIT) یا میکروموتورهای اتوماتیک (کاشت مو به روش SUT) یا سایر دستگاه های مشابه مانند Neo Graft و Safer from the بانک برای شروع ، پزشک ابتدا سر را تمیز کرده و سپس ماده بیهوشی را در ناحیه تزریق می کند. سپس با سکته هایی که برای هر روش به عنوان واحدهای فولیکولی مو معرفی می شود ، فولیکول های مو را از بین می برد. سرانجام ، واحدهای فولیکولی خارج شده از بانک مو در ماده نگهدارنده مخصوص خود در اختیار متخصص کاشت قرار می گیرند تا مراحل کاشت را انجام دهند که این کار نیز با دو روش انجام می شود. در روش های FIT ، FUT ، SUT و ROSH ، تیغ کاشت برای برش های میلی متر استفاده می شود و فولیکول های مو را با پنس مخصوص در ناحیه طاس قرار می دهد. روش دیگر که آخرین تکنیک کاشت موی طبیعی است ، از دستگاه کاشت مو به نام DHI استفاده می شود.

کاشت موی ترکیبی:
هر زمان طاسی به حدی باشد که نیاز به پیوند مو بیشتر باشد ، از دو روش جراحی و غیر جراحی برای برداشتن پیوند مو از بانک جداگانه استفاده می شود که به آن روش ترکیبی گفته می شود.

روش های طبیعی کاشت مو

در اینجا حقایقی در مورد رودخانه آورده شده است

کاشت مو FUT:
روش FUT قدیمی ترین روش کاشت مو طبیعی است که با جراحی درپوش از روی مو برداشته می شود و به واحدهای فولیکولی مو تقسیم می شود و در کانال های کوچک ایجاد شده در نقطه طاس کاشته می شود.

مزایای:

بیشترین شانس برداشتن سالم پیوند از کاشت مو در بین روش های برداشتن پیوند.

معایب:

امکان ایجاد جای زخم در محل کاشت مو.

کاشت مو FIT یا FUE:
اولین روش غیر جراحی کاشت مو که در آن گرافت ها با انبرک از پشت سر برداشته می شوند و با روش FUT بر روی سر کاشته می شوند.

مزایای:

بدون جراحی و جای زخم روی موها

معایب:

احتمال آسیب به پیوند مو و در نتیجه عدم رشد مناسب مو

کاشت مو SUT:

روش جدید SUT به عنوان FIT پیشرفته ، Super FUE ، Safer ، Neo Graft و میکرو گرافت نیز شناخته می شود که در آن پیوندها بدون جراحی و بدون استفاده از میکروموتورهای اتوماتیک از روی مو برداشته می شوند که منجر به کاشت محکم می شود. .

مزایای:

بدون جراحی و جای زخم و آسیب به پیوند مو

معایب:

با استفاده از انبردست از روش قدیمی کاشت استفاده کنید

پیوند موی DHI:

جدیدترین و مدرن ترین روش کاشت پیوند مو در محل طاسی با استفاده از دستگاه کاشت ، روش DHI (کاشت مستقیم مو) نام دارد. در سال 2010 ، جراحان کاشت مو در اتحادیه اروپا ، پس از سالها تحقیق ، کاشتی را برای افزایش ظرافت و سرعت کاشت مو ایجاد کردند. این دستگاه با انجام عملیات کاشت مستقیم بدون نیاز به برش و ایجاد کانالهایی با همان عمق ، به پیوند مو آسیب نمی رساند. در نتیجه ، تمام پیوندهای کاشته شده با این روش رشد می کنند و بیشترین تراکم کاشت موی طبیعی بدست می آید.

یکی از مهمترین مزایای روش کاشت مو DHI استفاده از میکروموتور اتوماتیک 400 میکرونی برای از بین بردن گرافت مو است که بدون جراحی می تواند تا 10 هزار پیوند مو را از بین ببرد. به دلیل کم بودن مو از کاشت بانک مو در پشت ، می توان با این روش کاشت 50000 تار مو را در لکه طاس مشاهده کرد که حدود 4 برابر سایر روش ها است. البته این روش برای همه افراد مناسب نیست و باید قبل از انجام آن توسط متخصص بازبینی و تأیید شود.

عزیز ، برای دیدن تفاوت کاشت موی DHI و سایر روش ها و همچنین تراکم بالای آن ، به صفحه اینستاگرام TEHRAN BEAUTY CENTER مراجعه کنید.

قلم کاشت

این یک ابزار کاشت مو در روش کاشت DHI است که با اندازه های 600 تا 1800 میکرون طراحی و ساخته شده است ، که عملیات برش و قرار دادن پیوند مو را در یک مرحله انجام می دهد. این روند حرکت شبیه سوراخکاری است و به دلیل ویژگی های کاشت ، همه شیارها (سوراخ هایی برای رشد مو) به همان اندازه ایجاد می شوند و پیوند مو با توجه به ضخامت پیوند و مشخصات آن در عمق دقیق قرار می گیرد. پوست سر بیمار قلم های کاشت (قلم کاشت مو) سایر مشکلات کاشت با تیغ و انبر را کاملاً برطرف کرده است.

 

سایر روش های کاشت مو که در بازار تبلیغات مطرح شده توسط مرکز زیبایی تهران تأیید نشده است. زیرا هیچ گونه مبنای علمی و پشتیبانی از این موارد وجود ندارد.

ویژگی های کاشت موی DHI:
• تراکم 4 برابر بیشتر از روشهای دیگر تا 50000 تار مو

• دیگر جراحی باقی نمانده و جای زخم جراحی باقی نمانده است

• استفاده از کاشت و کاشت مستقیم و تک مرحله ای از گرافت

• برداشت از بالاترین میزان کاشت مو بیش از 10 هزار گرافت

• رشد کاملاً طبیعی با ظرافت زیاد به دلیل کاشت در اندازه های ریز

• کاشت خط مو با یک پیوند مو برای افزایش مکرر حالت طبیعی کاشت مو

کاشت موی DHI

مراقبت از پیوند مو DHI:
با توجه به اینکه روش DHI جراحی انجام نمی دهد و گرافت ها با دستگاه کاشت در نقطه طاس کاشته می شوند ، کمترین میزان زخم ایجاد می شود و این عمل تقریباً بدون خونریزی است ، بنابراین مراقبت و دوره نقاهت بعد از عمل این عمل کوتاه تر

قیمت و قیمت کاشت موی DHI:

کاشت موی DHI به دلیل تفاوت عمده آن با سایر روش های کاشت مو ، گران و گران است و البته نتیجه ای کاملاً متفاوت از سایر روش ها خواهد داشت. برای تعیین هزینه کاشت مو به روش DHI می توانید از طریق قسمت تماس با مشاوران مرکز زیبایی در تهران تماس بگیرید.

مناسب ترین گزینه برای کاشت موی زیبایی
اکنون که می دانید چگونه می توان کاشت مو را انجام داد ، شاید با این کار

سایر ویژگی های یک نامزد خوب شامل گزینه های زیر است:

• حداقل 25 سال داشته باشید

• مردانی که بیش از 5 سال دچار ریزش مو شده اند.

• مردانی که انتظارات واقع بینانه دارند و آگاه هستند که ممکن است ریزش مو پس از جراحی رخ دهد.

زن و مردی که به دلایلی مانند سوختگی موهای خود را از دست داده اند.

• مردان و زنانی که به دلایل دیگری مانند لیفت صورت موهای خود را از دست داده اند.

آماده سازی و مراقبت قبل از انجام جراحی زیبایی برای کاشت مو
بسیاری از افراد به این فکر می کنند که چگونه دوره نقاهت را سپری کنند ، چه کارهایی باید بعد انجام دهند و روش زیبایی خود را برای دیدن نتیجه بهتر و زیباتر انجام دهند اما باید گفت که فقط رعایت نکات پس از کاشت اهمیت نخواهد داشت. اگر به دنبال این روش زیبایی بی خطر و بدون عارضه هستید ، باید به مراقبت های قبل از کاشت موی طبیعی نیز توجه کنید. در اینجا مواردی وجود دارد که می توانید هنگام انتخاب موارد خود به جستجوی آنها بپردازید:

• با انتخاب کلینیک مناسب می توانید نقش مهمی در انجام بهتر کاشت موی طبیعی خود داشته باشید. به خاطر داشته باشید که هر آگهی در اینترنت برای دستیابی به بهترین ها قرار نمی گیرد.

• انتخاب پزشک واجد شرایط نکته مهم و مهم دیگری خواهد بود. قبل از اینکه کاشت مو انجام دهید ، حتماً از پزشک خود عکسهایی از نتایج درمانهای زیبایی قبلی مو را بخواهید.

• بودجه عمل را تعیین کنید.

• درباره تکنیک ها و روش های کاشت مو راجب اطلاعات کسب کنید.

قبل از کاشت موی طبیعی ، دو بار در روز موهای خود را بشویید.

• از مصرف داروهایی مانند آسپرین یا آنتی بیوتیک خودداری کنید ، اما اگر بیماری خاصی دارید و نیاز به مصرف چنین داروهایی دارید ، حتماً با پزشک خود صحبت کنید.

از هرگونه مواد افزودنی ، الکل ، سیگار ، ویتامین های A و B و غیره خودداری کنید. یک هفته قبل از کاشت موی طبیعی.

سعی کنید نکات ذکر شده را رعایت کنید تا بعد از جراحی زیبایی مشکلی نداشته باشید.

کاربردها و دلایل کاشت موی زیبایی
همانطور که گفته شد ، یکی از زیباترین فاکتورها برای زنان و مردان موهای سر خواهد بود. بسیاری از افراد از ظاهر خود مراقبت می کنند و کارهای زیادی برای افزایش زیبایی خود انجام می دهند. متأسفانه ، با افزایش سن ، مردان شروع به ریزش می کنند. برخی اعتماد به نفس خود را از دست داده اند و به دنبال راهی برای درمان آن هستند. در این زمان ، انجام یک عمل طبیعی زیبایی کاشت مو یکی از گزینه های پیش رو برای افزایش جلوه زیبایی و البته افزایش عزت نفس خواهد بود. کاشت مو به خانمها و آقایانی که به دلایلی از جمله سوختگی ، بیماری ها ، استفاده مکرر از مواد شیمیایی و … فولیکول های مو را ضعیف کرده و سعی در ترمیم موهای خود دارند توصیه می شود. کاشت موی طبیعی باعث افزایش زیبایی و جذابیت ، رشد و تقویت مجدد مو می شود.

 

دوره نقاهت بعد از کاشت موی زیبایی
دوره نقاهت ، نحوه گذراندن آن و طول دوره بهبودی پس از کاشت مو بسیار مهم است. بسیاری از افراد بهبودی خود را جدی نمی گیرند و سعی نمی کنند آن را به درستی طی کنند ، در حالی که نحوه بهبودی شما تأثیر زیادی در کاشت مو خواهد داشت. پوست سر بعد از کاشت موی طبیعی بسیار نرم و حساس است ، بنابراین ممکن است کمی احساس درد کنید ، در این صورت پزشک کاشت موی شما مسکن تجویز می کند. همچنین ممکن است داروهای ضد التهاب و آنتی بیوتیک برای شما تجویز شود. علاوه بر این ، برای مراقبت بیشتر و جلوگیری از آسیب به فولیکول ها ، ممکن است لازم باشد یک یا دو روز از یک باند استفاده کنید. برای بازگشت به محل کار عجله نکنید و کمی بیشتر استراحت کنید. اما بیشتر افراد ظرف 2 تا 5 روز پس از جراحی به محل کار خود بازمی گردند و فعالیت خود را آغاز می کنند.

به یاد داشته باشید که استراحت بیشتر و بهتر بر نتیجه نهایی تأثیر می گذارد ، بنابراین بهتر است یک دوره نقاهت خوب داشته باشید.

مراقبت از موی پس از زیبایی
کاشت موی زیبایی ، مانند سایر جراحی ها ، نوعی جراحی است و می تواند عوارضی مانند عفونت و خونریزی داشته باشد.همچنین مشاهده انواع زخم ها ، اسکارها و رشد غیر طبیعی موها نیز امکان پذیر است.

موارد زیر برخی از موارد کاشت مو پس از زیبایی است:

• برای جلوگیری از عفونت می توانید از آنتی بیوتیک استفاده کنید.

مسکن هایی مانند ایبوپروفن برای تسکین درد مناسب هستند.

• داروهای ضد التهاب مانند استروئیدهای خوراکی برای کاهش تورم مفید هستند و می توان آنها را مصرف کرد.

• سعی کنید موهای کاشته شده را در 3 روز اول پس از کاشت موی طبیعی شانه نکنید ، تا شاهد ریزش بیشتر مو نباشید.

در 3 روز اول پس از کاشت مو ، کمی بیشتر استراحت کنید و از انجام فعالیت های سنگین پرهیز کنید همچنین سعی کنید تا جایی که ممکن است به محل کار خود نروید.

از پوشیدن لباسهایی که شامل روسری یا کلاه است مانند ژاکت خودداری کنید تا به پیازهای مو آسیب نرسد.

به مدت یک هفته از انجام هرگونه ورزش سنگین و سبک خودداری کنید.

برای افزایش رشد موهای خود پس از جراحی می توانید از داروهایی مانند فیناستراید و ماینوکسیدیل استفاده کنید.

همچنین به خاطر داشته باشید که ممکن است چند روز پس از جراحی شاهد ریزش مو باشید که این طبیعی است.

کاشت مو

عوارض جانبی و خطرات کاشت موی زیبایی
یکی از مهمترین نکاتی که باید پس از جراحی به آن توجه شود خطرات و عوارض جانبی جراحی کاشت مو است. یکی از رایج ترین عوارض جانبی ، جای زخم طبیعی در کاشت مو است که پس از هر دو کاشت مو ظاهر می شود. اگر با پزشک مشورت نکنید ، در صورت مشاهده عوارض جانبی می توانید مشکلاتی ایجاد کنید. در صورت مشاهده هر یک از این عوارض جانبی یا سایر عوارض ، به پزشک خود اطلاع دهید.

نکاتی برای تفاوت بین مرکز زیبایی تهران و سایر مراکز زیبایی و کلینیک ها

• روشهای FIT و FUT روشهای قدیمی کاشت مو هستند که به دلیل جراحات و مشکلات در مرکز زیبایی تهران انجام نمی شوند.

• این روش ها کم هزینه هستند و دلیل کم هزینه بودن آنها در سایر مراکز ممکن است استفاده از این روش ها باشد.

• در مرکز زیبایی در تهران ، در تمام روش های کاشت مو برای افزایش ظرافت و زیبایی کاشت مو ، وقتی رژیم کاشت کاملاً طبیعی است ، خط رشد با پیوندهای تک مو انجام می شود. این امر کاشت را طبیعی تر می کند ، بنابراین کاشت مو به راحتی قابل تشخیص نیست.

برداشتن دریچه در روشهای ترکیبی توسط جراحی از انگلستان و با تکنیک انحصاری جراحی پلاستیک بدون زخم انجام می شود ، به طوری که جای زخم در محل برداشتن دریچه در بانک مو باقی نمی ماند.

• استفاده از ماشین آلات پیشرفته برای جمع آوری واحدهای فولیکولی به روش SUT و همچنین دستگاههای میکروموتور 400 میکرونی به روش DHI.

• روش تک SUT فقط برای مدل طاسی میگرن مناسب است.

• روش DHI منفرد دقیقاً مانند روش SUT منفرد است. با این تفاوت که می توان از آن برای مناطق زیادی از طاسی استفاده کرد (در موارد خاصی که بیمار دارای طاسی زیاد است و نمی خواهد از برش جراحی دریچه استفاده کند).

• ترکیب SUT و DHI برای افرادی که دارای طاسی میگرن ، خط رشد ، سربار و گرداب هستند ، مناسب است و از نظر قیمت متفاوت هستند.

نتایج نهایی هنگام انجام کاشت موی زیبایی به دست آمده است
به یاد داشته باشید که کاشت مو و همچنین سایر اقدامات زیبایی ، برای نشان دادن نتایج نهایی خود ، مدتی طول می کشد. ممکن است بعد از عمل کمی درد داشته باشید ، در این صورت پزشک داروهای زیر را تجویز می کند.

• مسکن ها

آنتی بیوتیک برای از بین بردن یا کاهش عفونت

• داروهای ضد التهاب برای کاهش تورم

اگر از کاشت مو FUE برای کاشت مو استفاده می کنید ، ممکن است طی 2 تا 3 هفته ریزش موی خفیف داشته باشید ، در این مدت نگران نباشید و اجازه دهید درمان کمی ادامه یابد. پس از این دوره ، موهای کاشته شده رشد می کنند و شما عملا نتایج عمل کاشت مو زیبایی طبیعی خود را مشاهده خواهید کرد. حدود 6 تا 9 ماه پس از کاشت موی طبیعی ، 60٪ از موها باید دوباره رشد کرده باشند. اما بیشتر افراد بین 8 تا 12 سال رشد موهای خود را مشاهده می کنند. در این دوره ، پزشکان داروهایی مانند ماینوکسیدیل (Rogaine) یا داروهای تقویت کننده مو (Propecia) را برای افزایش رشد مو پس از کاشت مو تجویز می کنند. از دیگر مزایای این دارو جلوگیری از ریزش مو در آینده است.

هزینه های ناشی از کاشت موی زیبایی
در مورد هزینه کاشت مو ، اکثر مردم در مورد هزینه جراحی زیبایی خود فکر می کنند و افراد کمی در مورد بهبودی و مراقبت های بعد از کاشت فکر می کنند. در حالی که بودجه اختصاص یافته برای جراحی زیبایی تنها به هزینه های مربوط به حقوق پزشک و بیمارستان محدود نخواهد شد.

بعد از کاشت موی طبیعی ، ممکن است درد یا عوارض جانبی داشته باشید ، بنابراین قیمت ها و هزینه های مربوط به داروهای ترمیم کننده را که شامل آنتی بیوتیک ، مسکن و سایر داروها هستند در نظر بگیرید. اما هزینه کاشت مو به موارد دیگر بستگی دارد:

• جایی که زندگی می کنید

• روشی که برای کاشت طبیعی انتخاب کرده اید

• مهارت و دانش پزشک

• تعداد فولیکول هایی که می خواهید پیوند بزنید

• گاهی اوقات هزینه سفر به یک متخصص

به یاد داشته باشید که قیمت دقیق اقدامات آرایشی را نمی توان در نظر گرفت ، زیرا قیمت ها بسته به عواملی که ذکر شد متفاوت خواهند بود. همچنین بخاطر داشته باشید که هزینه بیشتر پزشک و کلینیک دلیل بر صلاحیت این پزشک نخواهد بود ، بنابراین در مورد انتخاب متخصص کاشت مو هرچه بیشتر تحقیق کنید.

آیا نتایج جراحی زیبایی کاشت مو ماندگار است؟
یکی از دلایلی که کاشت موی طبیعی یکی از م effectiveثرترین و محبوب ترین روش های ترمیم مو است ، ماندگاری نتایج این عمل است. در حین کاشت مو ، پزشکان از فولیکول های سالم مو استفاده می کنند و از این فولیکول ها برای پر کردن مناطق طاس سر استفاده می شود. این موهای کاشته شده در برابر هورمون ریزش مو (دی هیدروتستوسترون) مقاوم هستند و منجر به کاشت دائمی موهای طبیعی می شوند. از آنجا که موهای کاشته شده در برابر DHT مقاوم هستند ، اگر موهای طبیعی اطراف موهای کاشته شده شروع به ریزش کنند ، موهای کاشته شده نمی ریزند. با انجام کاشت موی طبیعی و مشاهده رشد مداوم موهای خود می توانید از طاسی خلاص شوید.

سوالات متداول:
آخرین روش کاشت مو در جهان چیست؟

در حال حاضر ، کاشت موی DHI جدیدترین روش کاشت مو در جهان است. آسیب به پیوند مو. کاشته شده برای رشد و دستیابی به تراکم بالا.

آیا در هنگام شیوع ویروس کرونا می توان کاشت مو انجام داد؟

اگر کلینیک های کاشت مو مجاز به فعالیت هستند ، لازم است هنگام شیوع تاج با کلینیک های معتبر و مجهز تماس بگیرید. بالاترین سطح محافظت از مشتری در برابر هر گونه عفونت ویروس تاج ممکن است ایجاد شود.

هزینه کاشت موی DHI چقدر است؟

کاشت مو به روش DHI در یک کلینیک تخصصی در مرکز زیبایی تهران انجام می شود. هزینه کاشت مو به تعداد پیوند کاشته شده از 6 تا 14 میلیون تومان بستگی دارد. برای اطلاعات بیشتر می توانید روی لینک وب سایت کلیک کنید یا با مشاوران ما تماس بگیرید.

منبع کاشت مو در ایران کلینیک رویان سلامت : http://bit.ly/3rTZpSp

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*