دستگیری ۵۰ قمارباز و تخریب ۱۰ سد ماهیگیری در آستارا

دستگیری ۵۰ قمارباز و تخریب ۱۰ سد ماهیگیری در آستارا

[ad_1]

فرمانده نیروی انتظامی آستارا روز چهارشنبه اظهار کرد: در پی دریافت خبر قماربازی در یک واحد صنفی در این شهرستان، امروز ماموران انتظامی با هماهنگی قضایی،  ۵۰ نفر را در حال قمار در محل دستگیر و به دادگاه معرفی کردند و ۲۸۴ عدد آلات و ادوات قمار، ۶۱ میلیون ریال وجه نقد و ۳ دستگاه کارتخوان نیز کشف و ضبط شد.

وی ادامه داد: طبق بررسی پرونده‌های قمار، بسیاری از اینگونه جرائم ابتدا با یک بازی و کنجکاوی جوانان آغاز می‌شود و دقت و نظارت بیشتر خانواده ها بر رفتار فرزندان ضروری است.

مصطفی فلاح رئیس اداره حفاظت محیط زیست آستارا هم گفت: امروز ۱۰ سد غیرمجاز و ۱۸ رشته تور ماهیگیری از رودخانه های ویرمونی، خواجه کری و قلعه جمع آوری و در این راستا یک متخلف شناسایی و به دادگاه معرفی شد.

وی ادامه داد: هفته گذشته نیز ۱۵ سد غیرمجاز از رودخانه ها جمع آوری شده بود و صید ماهی در فصل تخم ریزی آنها، از نظر زیست محیطی نادرست است و باعث کاهش زادآوری می شود.

شهرستان مرزی بندر آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت، ۱۸ و نیم کیلومتر نوار ساحلی دریای خزر و پنج رشته رودخانه اصلی در غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان واقع شده است.

[ad_2]

Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*