دادگاه عالی محاکمه جریان در یوتیوب, برای اولین بار

دادگاه عالی محاکمه جریان در یوتیوب, برای اولین بار

[ad_1]

یک دادگاه محاکمه شد و به صورت زنده در یوتیوب برای اولین بار در روز جمعه پس از اورژانس coronavirus قانون راه را برای جلسات از تلویزیون پخش شود ،

دلار 530m مورد آورده شده توسط جمهوری قزاقستان و بانک ملی خود را در برابر مولداوی تاجر Anatolie Stati, پسر گابریل BNY ملون و دیگران انجام شد از یک “دادگاه مجازی” و جریان بر روی یوتیوب.

آقای عدالت Teare تا به حال به صبر کنید تا زمانی که Coronavirus قانون به تصویب رسید در روز چهارشنبه قبل از او می تواند به یک توافق پیشنهاد از قزاقستان وکلا به استفاده از ویدئو کنفرانس خدمات زوم به برگزاری دادگاه و جریان آن را در یوتیوب.

این قانون که طراحی شده است به طور دائم شامل مقررات برای استفاده بیشتر از لینک های ویدئویی در دادگاه کیفری و قوانین جدید در مورد پخش آنلاين موارد زنده اجازه می دهد تا دسترسی عمومی.

گسترش Covid-19 منجر به اختلال گسترده به انگلستان سیستم دادگاه. جدید هیئت منصفه محاکمه شده اند به حالت تعلیق و دیگر جلسات هم موکول و یا انجام از راه دور از طریق ویدئو و تلفن.

فیونا Gillett یک شریک در Stewarts قانون اقدام به قزاقستان گفت: مجازی محاکمه شد “برای اولین بار در دادگاه تجاری” و “یک ضرورت به منظور نگه داشتن چیزهای در حال اجرا هموار”.

یوتیوب است به طور کامل از ویژگی های جدید این سیستم عدالت. دیوان عالی کشور را به حال خود کانال از سال 2013 انتخاب شده و دادگاه تجدید نظر مورد شده اند زندگی می کنند جریان به عنوان بخشی از یک خلبان با هدف افزایش دسترسی عمومی به تصمیمات حقوقی.

اگر چه دادگاه تجدید نظر در کانال یوتیوب — دادگاه 71 — فقط 1,001 پیروان شکست برنامه های دولت برای یک سوم باند در فرودگاه هیترو در دادگاه تجدید نظر در ماه فوریه بود و بیشتر محبوب با 1,900 views.

تصویری و تلفن لینک شده اند استفاده می شود نسبتا اغلب در سطح پایین تر در جلسات بدوی دادگاه بیش از دهه گذشته اما تنها به ندرت در محاکمه با حضور هیئت منصفه و بزرگ مدنی جلسات.

جاناتان فیشر کنترل کیفیت یک وکیل مدافع در خط روشن قانون گفت: سوئیچ از راه دور به جلسات بود “باید ما هیچ دیگر جایگزین” اما افزود که آن را و قضات ممکن است نیاز به تغییر سبک خود را در دادگاه.

“برخی از تکنیک های حمایت نمی به خوبی ترجمه برای صفحه نمایش,” او گفت: “اما سیستم دادگاه شده است در یک دور مسیر برای چند سال و این است که مصرف آن به آن نتیجه گیری نهایی. من فقط امیدواریم که ما می توانید در قرعه کشی یک بیت [after the pandemic].”

[ad_2]

Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*