خود را دو برابر لانه تخم مرغ با کارگران معدن طلا

[ad_1]

تنوع و یا نابود. من فکر می کنم که's یک HG ولز نقل قول.

OK, OK, I know it's در واقع “وفق دهند و یا نابود شوند.” اما اگر HG ولز موفق سرمایه گذاری به جای کلمات من شرط می بندم او را بهینه سازی که نقل قول من نسخه.

در واقع شما've احتمالا شنیده ام که قطعه طلایی از سرمایه گذاری خرد قبل از. آن's چیزی است که هر سرمایه گذار باید به خوبی آگاه از آنجا که آن را's کلید موفقیت در سرمایه گذاری است.

ساده و ساده است: هرگز قرار دادن تمام سرمایه گذاری خود را تخم مرغ در یک سبد خرید. اگر سقوط بازار را از زیر که سبد اندوخته در حال رفتن به ترک و نشت پس انداز خود را در سراسر زمین.

آن's آسان بیت از مشاوره من می دانم. شما می توانید می گویند که تنوع هوشمند مسیر اما آنچه که دقیقا شما باید تنوع ،

برای این سوال من یکی جواب امروز: فلز شرکت های استخراج معدن.

هر سرمایه گذار باید کمی از قرار گرفتن در معرض معدن – به خصوص کلاه کوچک کارگران معدن اگر شما مانند گرفتن سریع میآید که بسیاری از وال استریت تمایل به از دست.

آن را به سادگی به شما می دهد دسترسی به بالاتر از میانگین قیمت سهم نوسان. به خصوص امروز.

در حال حاضر بسیاری از شما ممکن است گفت: “اما این't که کمی خطرناک است؟”

می توان آن را کاملا. هر بخش است که می بیند سازگار نوسانات (مانند رمزنگاری دارایی) می تواند کمی خطرناک است – اما خیلی از این خطر است که توانسته با داشتن یک برنامه در محل. که از شما محافظت از زانو حرکت تند و سریع حرکت می کند و یا برگزاری بر روی سرمایه گذاری بیش از شما باید.

شما فقط نیاز به استراتژی مناسب. و اگر شما don't یک در جای I'd می گویند شما باید شروع به دنبال در حال حاضر به دلیل میاری شروع به درخشش در صنعت و معدن به عنوان کالا در بازار را بهبود.

با توجه به گزارش PwC منتشر شده در سال گذشته صنعت معدن شاهد یک نقطه عطف در سال 2016. بالای 40 شرکت های استخراج معدن جمع سود خالص 20 میلیارد دلار – که به آسانی در صدر حدود 28 میلیارد دلار کاهش 2015. در ضمن خود ارزیابی صعود به 2017 .

در واقع بازار سرمایه از این 40 شرکت رز 45 درصد در سال 2016 به $ 714 میلیارد دلار است.

و خبر خوب این است که در ادامه برای کارگران معدن.

نگاهی به طلا به عنوان مثال. معدن حساس به افزایش قیمت طلا در حال حاضر است. به عنوان طلا همچنان به صعود (و آن را), سهام معدن طلا افزایش می یابد.

آن's زمان برای رفتن طولانی در این منطقه است.

در واقع از اوایل دسامبر VanEck بردار Junior معدن طلا ETF (NYSE: GDXJ) شده است صعود به دور از آن خط حمایت در حدود $ 30. آن's در حال حاضر تا حدود 14.8 درصد خوب رالی است که می تواند به رونق بیشتر اگر آن را می شکند از طریق سطح فعلی.

همه از این است که به می گویند که اگر شما're به دنبال تنوع بیشتر کارگران معدن بزرگ شرط بندی.

[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*