خواندن نوار و e-Mini آتی

[ad_1]

ریشه

خواندن نوار شروع در اواخر 1800s که در آن معامله گران با استفاده از یک صدای تیک تیک ماشین است که بسیار شبیه به صدای تیک تیک می بینید پیمایش در سراسر پایین عمده اخبار و کانال های کسب و کار امروز است. اوایل خواندن نوار درگیر تماشای قیمت حجم از نزدیک در تلاش برای تعیین این که کدام طرف خریداران یا فروشندگان آنها در کنترل است. همان درست است برای امروز's نوار خوانندگان اگر چه بیشتر روشن به یک زمان و فروش پنجره به جای یک صدای تیک تیک. این همان ایده اولیه فقط نشان داده شده در فرمت های مختلف با اطلاعات بیشتر.

در واقع این نوار نشان می دهد که چگونه بسیاری از بسیاری پر شد در قیمت داده شده و اینکه آیا آنها پر شد در پیشنهاد و یا درخواست برای هر بازار داده شده است. در حال حاضر اگر چه خواندن نوار ممکن است در تعدادی از بازارهای مختلف را پیدا کرده اند از e-Mini قراردادهای آتی به توان فوق العاده خود را با توجه به نقدینگی بالا. هر قرارداد در e-Mini معاملات آتی در حجم های مختلف, بنابراین برای سازگار ماندن من خواهد بود صحبت کردن به طور خاص در مورد مینی S&P 500.

عمومی در مقابل. جوانب مثبت

حجم تنها مهم ترین عامل در هنگام خواندن نوار. حجم من با اشاره به تعداد بسیاری پر شده.

بسیاری از معامله گران در حال ورود به بازار فقط با یک به دو ، حرفه ای که تجارت برای زندگی استفاده خواهد کرد در هر نقطه از چند بسیاری به چند صدها نفر ، دانشگاه ها و شرکت ها و بانک ها و دیگر موسسات بزرگ تجاری خواهد شد صدها و حتی هزاران نفر از تعداد زیادی (لطفا نگه داشتن در ذهن ما در حال صحبت کردن در مورد مینی S&P 500) در یک زمان. عمومی ساخته شده است از انواع مختلف از معامله گران است. برخی از بازار به طور جدی و با استفاده از یک سیستم یا استراتژی در حالی که تعداد زیادی از دیگران تصویر بازار به عنوان یک کازینو. این دانش مشترک است که کسانی که به تجارت با این مقدار زیادی از پول به سادگی قمار با بازار است. هنگامی که آنها را به یک موقعیت آنها این کار را برای یک دلیل معتبر. کدام گروه از معامله گران را در شما اعتماد کرد؟.

تفسیر نوار

آن را بسیار دشوار است به توضیح نوار بدون مشاهده آن زندگی می کنند. در کل این چیزهایی که برای نگاه:

  • آن طرف بازار دارای بیشترین حجم ؟

شما همیشه باید پرداخت توجه به این آن را به عنوان مهم ترین جنبه از خواندن نوار. در طول روز پیگیری که در آن بازیکنان بزرگ (100 لات و بالاتر) در حال قرار دادن پول خود را. اگر شما نگاهی به زمان خود و فروش پنجره و دیدن چیزی جز معامله گران خرید و بازار با تعداد زیادی اندازه مانند 238, 120, 120, 495, 644, 80, 310, 176, و…. در حالی که وجود دارد تنها تعداد کمی از فروشندگان با مقدار اندازه مانند 58, 100, 63, شما می دانید که کوتاه مدت فشار در سمت خرید. همان درست است فقط معکوس تعیین فشار فروش.

  • به عنوان قیمت روش های بالا و یا پایین از روز مقدار قابل توجهی از حجم وارد بازار ؟

برای مثال شما می بینید که قیمت چند دور کنه از پایین روز در 1523.50. همه ناگهانی شما ببینید چند 400+ مقدار زیادی از فروش بازار را در 1523.75 و سپس 1000+ بسیاری به فروش می رساند در 1523.50 و قیمت پایین حرکت می کند. بسیاری از معامله گران در این مرحله ممکن است خرید در این بازار امیدوار به پایین دو; با خواندن این نوار مشاهده می کنیم که قصد واقعی از بازار است را به پایین ترین نرخ های جدید. اگر شما یک بازیکن بزرگ خرید بالا از این روز انتظار می رود قیمت به اوج جدید.

تجربه

در پایان خواندن نوار بیشتر از هنر از علم است. آن را دشوار است به یاد بگیرند اما به منظور دریافت احساس از آن شما باید آن را زندگی می کنند تا آنجا که ممکن است در طول ساعات عادی بازار. تجربه بیشتر شما بدست می آورید با نوار دقیق تر شما تماس خواهد بود.

من برای شما آرزوی موفقیت های زیادی را در تجارت خود را!

[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*