خرید بانک مرکزی اروپا کاهش نرخ

[ad_1]

بانک مرکزی اروپا (ECB) است که به طور گسترده ای انتظار می رود برای کاهش نرخ وام های خود را در ژوئن 5 جلسه. وجود دارد یک زن و شوهر واقعا جالب سوابق راه اندازی. اول از همه بانک مرکزی اروپا انتظار می رود که نه تنها به کاهش نرخ تنزیل اما همچنین نرخ سپرده های پرداخت به بانک ها که در پارک نقدی یک شب در بانک مرکزی اروپا. با توجه به پایین در حال حاضر شروع نرخ از .25% تخفیف و 0% یک شبه انتظار می رود کاهش خواهد کاهش زمان تخفیف نرخ نیم و رانندگی یک شبه رای منفی. به این ترتیب بانک مرکزی اروپا خواهد شد شارژ بانک برای نگهداری سپرده های بانکی. ثانیا یورو در بازار ارز داخلی باید تضعیف جلوتر از نرخ مورد انتظار را کاهش دهد. پس از همه, این کاهش نرخ را باید داشتن یورو کمتر جذاب برای سرمایه گذاری را شکار برای عملکرد. ما را به بررسی هر دو از این شرایط به عنوان سابق نقش را در کلان چشم انداز در حالی که دومی ارائه فوری فرصت های تجاری است.

منطقه یورو پس از بحران اقتصادی شده است ناهموار در. پول ریخت به توسعه تولید آلمان پس از بحران پایین منتقل شده بود. آلمان که حساب برای حدود 30 ٪ از منطقه یورو خروجی به حال تا کنون سالمترین اقتصاد کشورهای عضو است. بحران اقتصادی به سادگی اجازه سرمایه گذاران برای خرید به choicest صنایع در قیمت های مقرون به صرفه. هنگامی که بازده مشخصی در ضعیف ترین کشورها و همه از دولت کمک مالی برنامه اعلام شد و به اجرا در پول آب گرفتگی به backstopped اوراق قرضه ایتالیا و اسپانیا و یونان است. شکار برای عملکرد سپرده صنعتی نیز بازده حقوق صاحبان سهام رانده یورو ارز تا حدود 15 درصد در طول دو سال گذشته.

تاثير یورو افزایش در برابر دلار باعث شده است که دقیق مشکلات که بانک مرکزی اروپا امیدوار است برای جلوگیری از. بانک مرکزی اروپا هدف این بود برای درایو کردن ارزش یورو در ساخت صادرات خود را رقابتی تر در بازارهای جهانی در نتیجه سوخت خود را از رشد اقتصادی است. بانک مرکزی اروپا انتظار می رود کاهش در نظر گرفته شده برای دفع تورم فشار به پایین آویزان میوه از بحران منطقه یورو شده است کنده و این سرمایه گذاری را آغاز کرده اند ، اسمی برش و نرخ تنزیل از .25% به .1% – .15% نمی خواهد که خیلی تحت تاثیر قرار دهد و حتی ممکن است این تعبیر توسط رسانه ها به عنوان یک “بانک مرکزی اروپا کاهش نرخ تخفیف 50%!” تیتر. تاثیر بر نرخ بهرۀ منفی در واقع ممکن است تاثیر قابل توجهی بر هدف قرار دادن پولی اسایش بانک مرکزی اروپا هنوز هم احساس می کند مورد نیاز است در جنوب بخش از اتحادیه اروپا را وادار متوسط و بانک های محلی به بودجه در دسترس برای تحریک توسعه اقتصادی در این منطقه خاص در منطقه یورو است.

گسترده ای از اهداف بانک مرکزی اروپا اقدامات برای تحریک محلی جیب فعالیت های اقتصادی در حالی که به طور همزمان رانندگی کردن ارزش یورو ارز. من باور دارم که منفی نرخ بهره از پول یک شبه به خوبی ممکن است این ترفند را انجام دهد اما وجود شرایط دیگر که منجر به این باور است که حتی با کاهش نرخ یورو ارز ممکن است کاهش به عنوان انتظار می رود. همانطور که من قبلا یورو در بازار ارز داخلی را باید تضعیف پیش از این نرخ را کاهش دهد. پس از همه, ارز یورو صاحبان دریافت خواهد شد کمتر از جبران خسارت برای داشتن ارز پس از برش. آنچه واقعا مورد توجه من بود این واقعیت است که معامله گران تجاری بودند خالص خریداران 72,000 قرارداد بیش از سه هفته گذشته با توجه به گزارش کمیسیون معاملات آتی کالا را (CFTC) تعهد از معامله گران (کوت) گزارش.

این نوع از خرید بسیار نادر است. من در بر داشت شش موارد بیش از ده سال گذشته که در آن معامله گران تجاری خریداری حداقل 70,000 قرارداد در هر دوره سه هفته ای و تاثیر آن بر بازار بسیار روشن و آشکار بود. شش تا از هفت موارد ارائه شده بازگشت مثبت در یورو ارز یک ماه بعد. بزرگترین پرش 2.8% در ماه مه سال 2012 است. تنها منفی بازگشت از دست دادن 1.1% در ماه نوامبر سال 2004. متوسط بازگشت برای همه هفت وقوع است 1.4%. تجاری معامله گران’ اقدامات قطعا نمی مش با بانک مرکزی نیت. کوتاه مدت و مفهوم از این وضعیت این است ایده آل برای راه اندازی تجاری ما گر سیگنال روش. ما باید قوی تجاری خالص خرید و شتاب. امیدوارم اولیه اعلام خواهد شد ایجاد یک فروش است که فشار یورو به کوتاه مدت کف فروش بیماری در نتیجه ما اجازه می دهد به خرید در تخفیف و ضبط ماه آینده انتظار می رود قدردانی. این می تواند منجر به کاملا یک چهره به عنوان بزرگترین معامله گران به نظر می رسد در تقابل با یکی از بزرگترین موسسات مالی.

[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*