حقایق مهم در مورد صنعت نفت و گاز

[ad_1]

صنعت نفت و گاز یکی از قابل ملاحظه ای در حال تغییر و مهم ترین صنایع جهانی در سراسر جهان است. نفت و گاز هر دو به دست آمده از زیر سطح زمین است. این منابع انرژی در نظر گرفته به عنوان مفید ترین منابع طبیعی است.

صنعت لمس هر حوزه از زندگی انسان است. با ورود فن آوری توسعه و اکتشافات تقاضا از گاز و صنعت نفت در حال افزایش است در یک سرعت سریع. حدود 60 تا 70 درصد رشد اقتصاد جهانی بستگی به این صنعت است. نفت و گاز انتظار می رود باقی می ماند پیشرو منابع انرژی در دهه های آینده.

این صنعت با استفاده از فرآیندهای زیر:

· اکتشاف فرایند درگیر در تشکیل نفت و گاز

· کل تولید و توسعه از نفت خام یا گاز طبیعی

· حمل و نقل

· خرده فروشی و کاربران نهایی

هر صنعت منحصر به فرد است چالش ها و اصطلاحات و روش است. این صنعت شامل هر دو خشکی و فراساحل انرژی بخش های واقع در نقاط مختلف جهان است.

صنعت نفت و گاز برنامه های کاربردی معمولی

· توزیع سوخت

· سرچشمه کنترل در زیر دریا

· پژوهش در منابع تجدید پذیر

· مدیریت دارایی

· تبدیل پروتکل پیشرفته

· چاه پمپ شناور نظارت و فشار اندازه گیری دما

· اندازه گیری جریان در چند فاز (گاز و نفت و شن و ماسه و آب)

صنعت نفت و گاز ایجاد این دوره به کشف چاه نفت در محل مناسب و حفاری نفت و گاز موثر است. این منابع یافت شده در اعماق زمین و روش مناسب انجام می شود باید در مکان خاص. کل فرآیند شامل مقدار زیادی از پول است که دلیل عمده برای افزایش قیمت در این صنعت است. قیمت نفت و گاز را می توان تا حدودی با کاهش هزینه های تولید.

وجود دارد برخی از شرکت های بزرگ که در حال خرید و فروش در این صنعت مانند Shell, BP, ConocoPhillips شورون کل S A و اکسون موبیل. روسیه و ایالات متحده آمریکا و ایران, چین, روسیه عمده ترین تولید کنندگان نفت در سراسر جهان است.

وجود دارد چند عدد از شرکت های که در حال صرف میلیاردها دلار برای حفظ و افزایش تولید و توسعه نفت و گاز است. حفظ اکتشاف روند در شیوه ای مناسب بسیار مهم برای رشد صنعت نفت و گاز.

این روزها این صنعت راه اندازی برخی از سیاست های جدید و فن آوری برای دیدار آینده مطالبات و مقابله با مسائل زیست محیطی است. تولید و اکتشاف شرکت ها به ویژه تمرکز بر روی پیدا کردن هیدروکربنی مخازن گاز و چاه های حفاری نفت و فروش و تولید این مواد است. کل این فرایند می آید تحت دسته از بالادست نفت و گاز فعالیت است.

[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*