جان چن فارکس خودکار نقدی – کلاهبرداری و یا کار می کند ؟

[ad_1]

جان چن فارکس خودکار نقدی شد و در دسترس عموم ساخته شده در آوریل 2008. قبل از آن استفاده می شد تنها تعداد انگشت شماری از افرادی که با استفاده از این نرم افزار به مطمئن شوید که آن را آماده و منتشر خواهد شد. این به دنبال یک دوره طولانی بیش از 3 سال است که در آن این سیستم توسعه داده شد و تست شده و مجددا, بهینه سازی و ارزیابی به مطمئن شوید که آن را آماده و منتشر خواهد شد.

البته پس از زمان نوشتن این مقاله این است که تنها 12 آوریل 2008 وجود دارد محدود به تقابل نظرات خوب چگونه این سیستم کار می کند اما در حال حاضر من به عنوان خوانده شده بررسی چند که حمایت از این فرض که فارکس خودکار نقدی است که هیچ کلاهبرداری.

به همین دلیل من معتقدم فارکس خودکار نقدی یک کلاهبرداری نیست و ممکن است یک فرصت برای کسانی که سریع به آن را دریافت و در حال اجرا ؟

وجود دارد تعدادی از دلایل:

1, John Chen خالق AutomatedForexCash و او به خوبی شناخته شده و مشهور در صنعت فارکس معامله گر و نویسنده. بنابراین آن را بسیار بعید است که محصول خود را خواهد بود هیچ چیز کوتاه با بالاترین کیفیت.

2. این نرم افزار همراه با 8 هفته گارانتی بازگشت پول. همه ما می دانیم که بازار فارکس حرکت سریع در واقع, و که آن را نمی خواهد به هر کسی با حتی یک شناخت از بازار و ببینید که چگونه به خوبی کار می کند و این که آیا آن را به ارزش آن است.

3. پس این نرم افزار تنها به تازگی راه اندازی شده است برچسب قیمت است که هنوز هم کم در مقایسه با دیگر معامله در بازار فارکس نرم افزار خارج وجود دارد. من شک دارم اگر این باقی خواهد ماند و برای بسیاری دیگر از آنجا که راه این چیزها معمولا بروید: شما شروع با یک قیمت پایین و جذب خریداران دریافت اعتبار و شهرت و افزایش قیمت به سود بیشتر است.

به همین دلیل من معتقدم که این یک فرصت است که شما نباید اجازه لغزش.

[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*