تگزاس روغن بوم

[ad_1]

تنها در مناسبت آیا یک رویداد مشخص در کل مقرون به صرفه آینده یک دولت اما در تگزاس که مناسبت بود در تاریخ 10 ژانویه سال 1901. که مناسبت بود Lucas # 1 در Spindletop نزدیکی Beaumont, Texas. آن را تغییر پنبه و گاو در تگزاس به نفت و گاز نیروگاه قرن بیستم است.

قبل از سال 1901 Spindletop خوبی تگزاس فقط با تجربه نفت و گاز در کورسیکانا در سال 1894. که زمانی رخ داد که این شهر از کورسیکانا حفر چند حلقه چاه آب در عمق تنها 1027 پا و روغن بوم بود. شهر کوچک کورسیکانا, (فقط در جنوب, Dallas, Texas) شد اولین تگزاس روغن Boomtown.

برای اولین بار و در Spindletop زمینه Lucas # 1 شد و آن را به خوبی. باور نکردنی! این به خوبی منفجر نفت و گاز را برای نه روز قبل از آن دربسته در محیط. من شده اند در نفت و گاز کسب و کار برای مدت زمان طولانی و من هرگز شنیده از هر چاه در هر نقطه تولید این نوع تولید اعداد: 100,000,000 بشکه نفت در روز است. شوخی می کنی. اگر ما تا به حال خوب امروز که تولید آن نوع از روزانه اعداد است که به خوبی تولید خواهد بود $ 9,000,000.00 دلار در هر روز و یا $ 270,000,000.00 در هر ماه. جهت اقتصاد تگزاس تا به حال تعریف شده است.

شهرستان بومانت رفت و از یک شهر کوچک 9,500 شهروندان به 50,000 پلاس تا پایان سال در سال 1901. صدها نفر از پیمانکاران نفتی به منطقه آمد بسیاری از پنسیلوانیا است. جستجو برای نفت افزایش یافته به سواحل خلیج فارس. بزرگ بعدی کشف آمد و در سال 1903 در ترش دریاچه منطقه شرق تگزاس. این منطقه بسیار متفاوت از Spindletop منطقه است. ترش دریاچه باتلاقی و بزرگ پوشیده شده از درخت بیشه. تقریبا غیر ممکن است به حرکت. همچنین یک خطر وجود دارد که مقدار قابل توجهی بیشتر در این زمینه: سولفید هیدروژن گاز. این گاز بسیار سخت بود برای شناسایی و بسیاری از کارگران کشته شدند. امروز ما بسیار پیچیده تجهیزات به سیگنال it's حضور.

بعدی دیدنی نفت کشف شد و در Batson, Texas. این منطقه حتی بیشتر از راه دور و باتلاقی. این بود که یک مقدار بیشتر lawless منطقه از تگزاس. Baston اساسا یک پست اداری و هیچ چیز دیگری و یک شبه آن را تبدیل به یک چادر شهر نفتی کارگران و به زودی به حال بیش از 30 سالن و خانه های فحشا. قمار بود تفریح و سرگرمی روز. در سال 1904 رنجرز تگزاس نامیده می شدند به این منطقه را به کنترل از بی قانونی است.

بعد از اکتشافات بزرگ شد و در قسمت شمال شرقی و شرق تگزاس. کیلگور, Longview, Henderson و Gladewater. در سال 1931 وجود دارد مقدار زیادی از حفاری در شرق تگزاس. این روزهای رکود بزرگ و کارگران از سراسر کشور گرد آمدند به این منطقه است. در 1935 این زمینه بودند که بیش از تولید است. امروز ما هنوز حفاری چاه جدید در این منطقه و دوباره کار, پیر رها چاه که آیا تکنولوژی ما امروز به عنوان دور به عنوان “مرحله دوم تکنیک های بازیابی.”

محبوب ترین شکل گیری بود Woodbine شن و ماسه. من یک مقدار زیادی از تجربه حفاری در Woodbine. شن و ماسه شکل گیری است که تولید “تگزاس شیرین خام.” بهترین روغن در جهان است و به عنوان معیار برای قیمت نفت است. آن را بسیار کم گوگرد و تا حد زیادی کاهش می دهد هزینه پالایش. در روزهای اولیه حفاری چاه حفر شد با کابل چاه. حفاری روتاری تکنولوژی اساسا اختراع و کاربردی در این منطقه شرق تگزاس. “چوبی چوبه” شد “جراحی چوبه”. بسیاری از حفاری روتاری روش که اختراع شد در شرق تگزاس هنوز هم مورد استفاده قرار امروز. شرق تگزاس پیشگام در تکنولوژی حفاری است که ما با استفاده از در سراسر جهان امروز است. شرق تگزاس ارائه شده تقریبا تمام نفت ما استفاده می شود در جنگ جهانی دوم است. هنوز هم وجود دارد کابل ابزار حفاری امروز, اما آنها خیلی محدود کاربرد و استفاده می شود در اعماق کم عمق است.

در دهه های بعد تقریبا در تمام مناطق تگزاس افتتاح شد تا برای حفاری نفت و گاز. من در اودسا و حوضه پرمین در منطقه یکی از بزرگترین مناطق تولید تگزاس است. خانواده من در حال نسل سوم نفت و گاز کارگران است. پدر من است که 83 سال دارد و حفر بیش از 3000 حلقه چاه نفت در سراسر جهان است. او هنوز هم کار می کند روزمره و ایجاد سکوهای حفاری در هوستون تگزاس. تگزاس تولید بیشتر نفت و گاز از هر دولت دیگر در ایالات متحده است و امروز هم بزرگترین بهرهبرداری نفت و گاز دولت است.

این به شما می دهد یک تاریخچه کوچک از شرق تگزاس تولید نفت و گاز و اثر قابل توجهی از آن تا به حال در تگزاس و اقتصاد ما. ما هنوز در حال کشف جدید نفتی در این دولت امروز. این بارنت شیل یک کشف بزرگ در شمال تگزاس. این Eagleford شیل در غرب تگزاس شده است کشف اخیر. ما باید بهتر تکنولوژی امروز وقتی که می آید به پیدا کردن نفت و گاز هیدروکربن. 3D لرزه ای انقلابی بود در حفاری عمیق تر بهرهبرداری نفت و گاز مناطق.

تخصص من بوده است و حفاری چاه و سرمایه. سرمایه گذاری در چاههای نفت و گاز بوده است بخشی از این کسب و کار برای یک صد سال است. کارگزاران Landmen زمین شناسی معدنی حقوق صاحبان شده است فروش نفت و گاز مشغول به کار مورد علاقه پس از چاه اول حفر شد در شرق تگزاس. در ابتدا تا سال 1933 علاقه در چاه فروخته شد به عنوان “سهام” یا “سهام است.” بسیار خطرناک ، نفت و گاز سرمایه گذاری را تنظیم می شد برای اولین بار با “قانون اوراق بهادار سال 1933.” بورس به کمیسیون شد و در حال حاضر مسئول نفت و گاز سرمایه گذاری است. در نهایت بیشتر نفت و گاز سرمایه گذاری شد عدم ثبت نام (مقررات D ارائه شده است.) وجود دارد برخی از به طور کامل ثبت نام نفت و گاز سرمایه گذاری مانند استاد مشارکت محدود که گران قیمت و وقت گیر به ثبت نام.

[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*