تورم و افزایش جزر و مد – حفاظت از دارایی های خود را از طوفان

[ad_1]

است بیان: افزایش جزر و مد آسانسور تمام قایق. افزایش جزر و مد نیز می باتلاق آنها. و به عنوان نشانه هایی از بهبود در اقتصاد به نظر می رسد در افق وجود دارد یک احتمال واقعی تورم در آینده با جزر و مد. به همین دلیل نگرانی در مورد تورم ؟ خوب تورم است که یک سرمایه گذار بدترین کابوس. برای افراد در آستانه بازنشستگی زندگی در یک درآمد ثابت را نابود می توانید یک پس انداز و شیوه زندگی است. به عنوان یک پیوند یا CD-دارنده قدرت خرید به طور منظم درآمد بهره می رسید. به عنوان یک سرمایه گذار سهام, سهام, قیمت رنج می برند می تواند به عنوان حاشیه سود و درآمد خود را از منابع سهام در حال آسیب رساندن هزینه های بالاتر برای ورودی مانند انرژی و فلزات گرانبها و کار.

در حال حاضر وال استریت است که در یک روحیه ی خوب. برای سه ماهه فقط به پایان رسید شاخص Dow به دست آورده حدود 14% S&P افزایش 14.5 درصد و نزدک بود تا 15 درصد است. در واقع آخرین باری داو دیدم چنین بزرگ فصلی خروش خود را به عقب بود در سه ماهه چهارم سال 1998 زمانی که این افزایش بیش از 17% به عنوان dot-com bubble تشکیل شد. این سه ماهه به تجمع ادامه مسیر آغاز شد که در اواسط ماه مارس 2009. از آن شده است در درجه اول رو با برق نور در انتهای تونل. انواع مثبت اظهارات رئیس فدرال بن برنانکی کمک به یک دیدگاه خوش بینانه است. مسکونی فروش املاک و مستغلات در ادامه به بازگشت بیشتر درخواست برای اولین بار برای خریدار اعتبار مالیاتی. درآمد شرکت ها بوده است.

محبوب “پول نقد برای clunkers” برنامه موجب فروش خودرو و توسط برخی از اقدامات هزینه های مصرف کننده افزایش یافته و حاشیه ای حتی بدون تاثیر از فروش خودرو. با وجود این وال استریت تجمع در خیابان اصلی است که هنوز هم صدمه زدن به: نرخ بیکاری همچنان رو به افزایش کسب و کار و ورشکستگی های شخصی را افزایش ورشکستگی بانک ها در بالاترین سطح خود و دلار همچنان به تضعیف سوخت ترس از تورم پایین جاده. نشانه هایی از آینده تورم بالاتر بر روی صفحه رادار: تمام دولت های محرک اقتصادی در اینجا و خارج از کشور همراه با نصب و بدهی های عمومی; بانک فدرال پیش بینی شده تا پایان برنامه در مارس 2010 که به احتمال زیاد منجر به افزایش نرخ وام مسکن;, فدرال رزرو نرخ بهره سیاست که هیچ جایی برای رفتن است اما تا و rumblings که دولت های خارجی و سرمایه گذاران ممکن است بخواهید به ادامه در سرعت فعلی برای حمایت از ما عادت بدهی. پس چگونه شما موقعیت خودتان را به سود هر کدام راه جزر و مد می شود ؟

در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری است مهم است که یک خطر کنترل به روش سرمایه گذاری.

این محور در سن مبتنی بر تخصیص که شامل قرار گرفتن در معرض چندگانه دارایی. این است که چرا ما ادامه خواهد داد برای مدیریت پرتفوی با تخصیص به اوراق قرضه و درآمد ثابت است اما وجود دارد راه هایی برای محافظت از تاثیر تورم و هنوز هم اجازه می دهد برای رشد.

1.) شامل سود سهام پرداخت سهام: یا با استفاده از وجوه متقابل و یا ETFs است که تمرکز بر سهام پرداخت سود سهام کمک خواهد کرد افزایش درآمد و همچنین بازگشت. سهام است که پرداخت سود سهام به طور متوسط نزدیک به 10 ٪ بازگشت سالانه نسبت به کل بازگشت کمتر از نیمی از آن به صورت سهام که تنها تکیه بر افزایش سرمایه. بهتر است در نظر گرفتن سهام و وجوه متقابل و یا ETFs که تمرکز بر سهام که باید یک رکورد از افزایش سود سهام

2.) اقامت کوتاه: با داشتن اوراق قرضه ETFs در اوراق قرضه یا صندوق های متقابل است که باید کوتاه تر میانگین بلوغ شما در کاهش خطر قفل شده است و به کمتر از اوراق قرضه با ارزش زمانی که تورم بالاتر هل آینده نرخ بهره بالا.

3.) پرچین شرط خود را با تورم-مرتبط با اوراق قرضه: نرخ ثابت اوراق قرضه را بدون حفاظت در برابر تورم است. یک پیوند است که تغییرات مربوط به شاخص تورم (مانند شاخص قیمت مصرف کننده) مانند نکات صادر شده توسط آمریکا-دولت یا ETFs که خود راهنمایی (مانند iShares راهنمایی باند ETF – نماد نکته) ارائه یک فرصت برای اوراق قرضه سرمایه گذار به صورت دوره ای برای جبران تورم بالاتر.

4.) قایق خود را شناور با Floating-رای یادداشت: این میان یادداشت های صادر شده توسط شرکت ها و تنظیم مجدد نرخ بهره خود را هر سه یا شش ماه. بنابراین اگر تورم گرم تا نرخ بهره ارائه خواهد شد به احتمال زیاد افزایش می دهد. بازده به طور کلی بالاتر از کسانی که ارائه شده توسط دولت اوراق قرضه به طور معمول به دلیل بالاتر ریسک اعتباری از صادر کننده.

5.) اضافه کردن آشغال به تنه: سلام-عملکرد اوراق قرضه صادر شده توسط شرکت هایی که دچار پایین-نمرات – مرتب کردن بر اساس مانند مالکان با dinged اعتباری گرفتن وام مسکن. بازده مجموعه بالاتر از بسیاری دیگر از اوراق قرضه به دلیل خطر بالاتر است. در عین حال به عنوان تورم گرم با یک رشد اقتصاد, چشم انداز شرکت هایی که موضوع ناخواسته بهبود و درک خطر به طور پیش فرض ممکن است رها کنید. به طوری که عملکرد تفاوت باریک بین این “آشغال” اوراق قرضه و خزانه این اوراق قرضه ارائه یک “پاپ” به سرمایه گذاران است.

6.) خود طلا و دیگر کالاها: آیا به عنوان یک ذخیره ارزش و یا مانعی در برابر تورم, فلزات گرانبها, دارای سابقه طولانی با سرمایه گذاران به دنبال حفاظت از تورم است. معمولا بهتر است برای تمرکز بر روی داشتن فیزیکی طلا یا ETF که گره خورده است به طور مستقیم به فیزیکی طلا. درمان مالیات از فلزات گرانبها بالاتر است چرا که از وضعیت خود را به عنوان یک “کلکسیونی” اما این جزئی قیمت به پرداخت هزینه برای برخی از تورم حمایت می کند. و از آنجا که تقاضا برای کالاها به طور کلی افزایش می یابد با گسترش اقتصاد و یا تضعیف دلار (در این مورد خاص با نفت) داشتن بودجه است که برگزاری این کالا کمک خواهد کرد که مقابله با اثرات تورمی از گسترش اقتصاد است.

[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*