تقدیر وزارت ورزش از بانوی پرستارِ عضو تیم ملی وزنه‌برداری

تقدیر وزارت ورزش از بانوی پرستارِ عضو تیم ملی وزنه‌برداری

[ad_1]

«مهدی علی‌نژاد» در این تماس تلفنی خطاب به این این بانوی قهرمان گفت: من خودم یک پزشک هستم و متوجه زحمات و فداکاری شما هستم. شما به عنوان نماینده جامعه ورزش باعث افتخار هستید. بنده به نمایندگی از «مسعود سلطانی‌فر» وزیر ورزش و جوانان به شما خدا قوت می‌گویم و تلاش شما را ارج می‌نهم.  

معاون توسعه ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان ادامه داد: جامعه ورزش و جوانان نقش مهمی در پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا داشته و خوشحالم که شما به عنوان یک ورزشکار زن و قهرمان ورزشی در کنار چهره ملی بودن، امروز در کنار کادر درمان و در سنگر دیگری که کمک و همیاری مردم است حضور دارید.  

وی تصریح کرد: به نمایندگی از وزیر ورزش و جوانان به شما خدا قوت گفته و تلاش شما را ارج می‌نهم. امیدوارم در وزنه‌برداری زنان بزودی با تلاش شما و دیگر ملی‌پوشان شاهد مدال‌آوری باشیم.

بسامی هم ضمن تشکر از تماس و توجه معاون وزیر ورزش گفت: به عنوان یک ورزشکار و وزنه‌بردار کرمانشاهی از اهمیتی که شما و آقای وزیر به موضوع قهرمانان و تلاش‌های من در این روزهای سخت مبارزه با کرونا دادید تشکر می‌کنم.  

او در پایان گفت: بعد از پایان این مبارزه در کنار مردم، تمریناتم را آغاز خواهم کرد و امیدوارم اولین مدال‌آور وزنه‌برداری زنان ایران باشم.  

پوپک بسامی وزنه‌بردار ۲۸ ساله کرمانشاهی در مسابقات قهرمانی آسیا رتبه چهارم در گروه دوم وزن ۵۵ کیلوگرم را کسب کرد و همچنین عضو تیم ملی وزنه‌برداری زنان ایران اعزامی به مسابقات قهرمانی وزنه‌برداری جهان ۲۰۱۹ بود.

[ad_2]

Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*