تجارت کالا

[ad_1]

قبل از درک ما در مورد تجارت کالا اجازه دهید ما می دانیم چه کالا به معنی. یک کالا است که هر چیزی در بازار که در آن شما می توانید محل یک ارزش است. می توان آن را یک بازار اقلام مانند مواد غذایی, غلات, فلزات, نفت, است که در جلب رضایت از عرضه و تقاضا است. قیمت کالا منوط به متفاوت بر اساس عرضه و تقاضا. در حال حاضر بازگشت به آنچه که تجارت کالا?

هنگامی که کالاها مانند انرژی (نفت گاز و بنزین) و فلزات (طلا و نقره و پلاتین) و کشاورزی (ذرت و گندم و برنج و کاکائو و قهوه و پنبه و شکر) معامله می شوند برای به دست آوردن مالی و سپس آن را به نام به عنوان تجارت کالا. این می تواند معامله را به عنوان نقطه و یا به عنوان مشتقات. توجه داشته باشید: شما همچنین می توانید تجارت سهام زندگی می کنند مانند گاو به عنوان کالا.

در یک نقطه از بازار می خرید و فروش این کالا برای تحویل فوری. اما در بازار مشتقات کالا معامله میشوند مختلف مالی اصول مانند آتی. این قراردادهای آتی معامله شده در بورس. بنابراین چه چیزی است که یک ارز?

ارز توسط بدن حاکم است که کنترل تمام کالا فعالیت های تجاری. آنها اطمینان حاصل شود صاف و فعالیت های تجاری بین خریدار و فروشنده است. کمک به آنها در ایجاد یک توافق بین خریدار و فروشنده در شرایط قراردادهای موکول به آینده. نمونه هایی از مبادلات: MCX NCDEX و بانک مرکزی اروپا. تعجب آنچه یک قرارداد آتی چیست ؟

یک قرارداد آتی توافق بین خریدار و فروشنده کالا برای یک تاریخ آینده در قیمت های امروز. قرارداد آتی متفاوت است, از جلو, قرارداد بر خلاف قرارداد رو به جلو; های آتی استاندارد هستند و معامله با توجه به شرایط گذاشته شده توسط ارز. این بدان معنی است که طرف های درگیر در قرارداد نیست و تصمیم گیری در شرایط قراردادهای آتی; اما آنها فقط قبول شرایط محدوديتهايي توسط بورس. پس چرا سرمایه گذاری در تجارت کالا? شما سرمایه گذاری به دلیل:

1. کالا معاملات آتی می تواند سود در زمان کوتاه است. یکی از دلایل اصلی برای این است که کم سپرده حاشیه. شما تا پایان پرداخت در هر نقطه بین 5, 10 و 20 درصد از ارزش کل قرارداد است که بسیار پایین تر هنگامی که در مقایسه با اشکال دیگر از تجارت.

2. صرف نظر از عملکرد کالا که در آن شما باید سرمایه گذاری آن است که آسان تر به خرید و فروش آنها را به دلیل خوب سیستم نظارتی تشکیل شده توسط بورس.

3. مصون سازی ایجاد یک پلت فرم برای تولید کنندگان به پرچین مواضع خود را بر اساس قرار گرفتن در معرض خود را به کالا.

4. هیچ شرکت خطر درگیر زمانی که می آید به تجارت کالا به عنوان مخالف به معاملات بازار سهام. زیرا تجارت کالا است همه چیز در مورد عرضه و تقاضا. هنگامی که وجود دارد یک افزایش در تقاضا برای یک خاص کالا را به قیمت بالاتر نیز راه دیگر بیش از حد. (می توان بر اساس نجومی برای برخی از کالاها به عنوان مثال تولید کشاورزی)

5. با تکامل تجارت آنلاین وجود دارد شدید رشد دیده می شود در تجارت کالا که نسبت به بازار سهام.

داده های درگیر در تجارت کالا پیچیده است. امروز در بازار کالا, آن است که همه در مورد مدیریت داده ها است که دقیق و به روز رسانی و شامل اطلاعات را قادر می سازد که خریدار یا فروشنده در انجام معاملات. وجود دارد بسیاری از شرکت ها در بازار است که ارائه راه حل برای کالا مدیریت داده ها. شما می توانید با استفاده از نرم افزار توسعه یافته توسط یکی از شرکت هایی برای مدیریت کارآمد و تجزیه و تحلیل داده ها برای پیش بینی قیمت های آتی بازار است.

[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*