تاریخچه کوتاه از بیت کوین

[ad_1]

بیت کوین برتر cryptocurrency جهان است. آن است که یک همکار به همکار ارز و سیستم معامله بر اساس یک غیر متمرکز اجماع مبتنی بر مکان معین به نام blockchain که ثبت تمام معاملات.

در حال حاضر بیت کوین پیش بینی شده بود در سال 2008 توسط ساتوشی ناکاموتو اما این محصول از چند دهه از تحقیقات به رمزنگاری و blockchain و نه فقط یک مرد's کار می کنند. این آرمانی رویای cryptographers و طرفداران تجارت آزاد به مرز غیر متمرکز ارز بر اساس blockchain. رویای خود را در حال حاضر یک واقعیت با محبوبیت رو به رشد از بیت کوین و دیگر altcoins در سراسر جهان است.

در حال حاضر cryptocurrency شد اولین مستقر بر اجماع مبتنی بر blockchain در سال 2009 و در همان سال از آن معامله شد برای اولین بار. در ژوئیه 2010, قیمت بیت کوین فقط 8 سنت و تعدادی از کارگران معدن و گره های بسیار کمتر در مقایسه با دهها هزار نفر در تعداد در حال حاضر.

ظرف يک سال جدید را جایگزین ارز افزایش یافته است به $ 1 و آن را تبدیل شدن به یک جالب چشم انداز برای آینده است. معدن نسبتا آسان است و مردم پول خوب ساخت معاملات و حتی با آن در برخی از موارد است.

ظرف شش ماه ارز دو برابر شده بود دوباره به $ 2. در حالی که قیمت بیت کوین پایدار در یک قیمت خاص نقطه است و نشان دادن این الگوی رشد دیوانه برای برخی از زمان. در ماه جولای سال 2011 در یک نقطه سکه رفت bonkers و رکورد بالا $ 31 قیمت نقطه به دست آمد اما بازار به زودی متوجه شد که آن را بالاتر از حد ارزشگذاری نسبت به سود ساخته شده بر روی زمین و آن را recorrected آن را به $ 2.

دسامبر 2012 دیدم سالم افزایش به $ 13 اما به زودی به اندازه کافی به قیمت رفتن به منفجر شدن. ظرف چهار ماه تا آوریل 2013, قیمت افزایش یافته بود به عظیم $ 266. آن را تصحیح خود به خود بعد از بازگشت به 100 دلار اما در این فصل افزایش دهد در افزایش قیمت آن stardom برای اولین بار و مردم شروع به بحث در مورد واقعی در دنیای واقعی سناریو با بیت کوین.

آن را در اطراف آن زمان که من آشنا شدم با ارز جدید است. من تا به حال شک و تردید من اما من به عنوان خوانده شده بیشتر در مورد آن بیشتر مشخص شد که این ارز شد و در آینده آن را به عنوان تا به حال هیچ کس به آن را دستکاری و یا تحمیل خود را بر روی آن. همه چیز را تا به حال انجام می شود با تکمیل اجماع و این چیزی بود که از آن ساخته شده به طوری قوی و رایگان.

بنابراین 2013 دستیابی به موفقیت در سال برای ارز است. شرکت های بزرگ شروع به عموم به نفع پذیرش بیت کوین و blockchain شد یک موضوع محبوب برای برنامه های علوم کامپیوتر. بسیاری از مردم پس از آن فکر کردم که بیت کوین بود هدف خود را خدمت کرده و در حال حاضر آن را حل و فصل کردن.

اما ارز شد و حتی بیشتر محبوب با بیت کوین خود پرداز atm در حال راه اندازی در سراسر جهان و سایر رقبا آغاز خم عضلات خود را در زوایای مختلف بازار است. Ethereum توسعه اول برنامه ریزی blockchain و Litecoin و موج دار شدن آغاز خود را به عنوان ارزان تر و سریع تر جایگزین به بیت کوین ،

جادویی رقم از $ 1000 برای اولین بار نقض در ژانویه 2017 و پس از آن افزایش یافته است و چهار بار در حال حاضر تا سپتامبر است. این واقعا یک دستاورد قابل توجه برای یک سکه است که تنها به ارزش 8 سنت فقط هفت سال به عقب.

بیت کوین حتی جان سخت چنگال در تاریخ 1 اوت 2017 افزایش یافته است در حدود 70 درصد از آن به بعد در حالی که حتی چنگال بیت کوین, پول نقد, موفق به ارسال برخی از موفقیت است. همه از آن است که با توجه به درخواست تجدید نظر از سکه و ستارگان blockchain فن آوری در پشت آن است.

در حالی که coventional اقتصاددانان استدلال می کنند که آن را به یک حباب و کل crypto جهان را به فروپاشی آن است و نه این. وجود چنین حباب از آن است که قابل رؤیت واقعیت است که آن را در واقع دور خورده سهام ارزهای بدون پشتوانه و پول معامله شرکت های بزرگ.

آینده بسیار روشن برای بیت کوین و آن را هرگز خیلی دیر شده برای سرمایه گذاری در آن برای هر دو کوتاه مدت و بلند مدت است.

[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*