بیت کوین: همه آن's کرات تا می شود ؟

[ad_1]

حال شما صرف $ 27 در بیت کوین بود که آن را ایجاد شده توسط ساتوشی ناکاموتو در سال 2009 سرمایه گذاری خود را در حال حاضر می تواند به ارزش بیش از $ 37,000,000.

به طور گسترده ای به عنوان بزرگترین سرمایه گذاری وسیله نقلیه, تمام وقت, بیت کوین دیده است یک افزایش ناگهانی در طول سال 2017 رفتن از $ 777 تمام راه را به $ 17,000.

ایجاد میلیونرهای فرصت طلب سرمایه گذاران و خروج از موسسات مالی open-mouthed بیت کوین است و در جواب منتقدان را در هر نقطه عطف این سال و برخی معتقدند که این فقط آغاز است.

راه اندازی Bitcoin آتی در دسامبر 10, که برای اولین بار اجازه خواهد داد که سرمایه گذاران برای ورود به بازار بیت کوین از طریق عمده تنظیم شده ما ارز حاکی از آن است که ما فقط گرفتن آغاز شده است.

چه چیزی باعث بیت کوین بسیار ارزشمند است که وجود دارد یک مقدار محدود در وجود است. وجود دارد تنها تا کنون حداکثر 21 میلیون بیت کوین و بر خلاف عادی ارزهای بدون پشتوانه شما می توانید't فقط چاپ بیش از آنها را هر زمان که شما احساس می کنید. دلیل این است که بیت کوین قابل اجرا بر اثبات کار پروتکل: به منظور ایجاد آن شما باید به معدن آن را با استفاده از کامپیوتر قدرت پردازش برای حل الگوریتم های پیچیده در بیت کوین blockchain. هنگامی که این است به دست آورد, پاداش شما با بیت کوین را به عنوان پرداخت برای “کار” شما انجام داده اند. متاسفانه شما پاداش دریافت کنید برای استخراج از معادن به شدت کاهش یافته و تقریبا هر سال پس از Bitcoin's, آغاز به کار, که بدان معنی است که برای بسیاری از مردم تنها راه مناسب برای دریافت بیت کوین خرید آن بر روی یک ارز. در سطح کنونی قیمت ها است که خطر ابتلا به ارزش در نظر گرفتن ؟

بسیاری بر این باورند بیت کوین است که به سادگی یک حباب. من به صحبت کرد cryptocurrency متخصص و سرمایه گذار بلند مدت دوک Randal که فکر می کند دارایی بالاتر از حد ارزشگذاری “من می خواهم این مقایسه به بسیاری از عرضه و تقاضا حباب در طول تاریخ مانند هلندی لاله شیدایی و حباب دات کام از اواخر 90s. قیمت صرفا بر اساس حدس و گمان و هنگامی که شما در نگاه Bitcoin's قابلیت به عنوان یک واقعی ارز این است که تقریبا شرم آور است. “برای کسانی که don't می دانم که حباب دات کام یک دوره بین 1997-2001 که در آن بسیاری از شرکت های اینترنتی تاسیس شد و با توجه ظالمانه خوش بینانه ارزیابی صرفا بر اساس حدس و گمان است که بعد از آن کاهش یافت 80-90% به عنوان حباب شروع به سقوط در اوایل 2000s. برخی از شرکت ها مانند eBay و آمازون بهبود و در حال حاضر نشستن به مراتب بالاتر از کسانی که ارزیابی اما برای برخی دیگر آن را به پایان خط.

بیت کوین در اصل به منظور ایجاد قدرت را از ما سیستمهای مالی و قرار دادن مردم در کنترل از پول خود را برش از وسط مرد و فعال نظیر به نظیر معاملات. آن است که در حال حاضر یکی از کمترین cryptocurrencies در بازار معامله آن با سرعت چهار برابر کندتر از پنجمین cryptocurrency و آن نزدیکترین رقیب برای راه حل های پرداخت Litecoin. Untraceable حریم خصوصی سکه Monero باعث می شود معاملات حتی سریعتر مباهات به طور متوسط زمان بلوک فقط دو دقیقه یک پنجم از زمان بیت کوین می توانید آن را در و که's بدون گمنامی. The world's دومین cryptocurrency Ethereum در حال حاضر بالاتر حجم معامله نسبت به بیت کوین با وجود اینکه ارزش در تنها $ 676 دلار در هر اتر نسبت به بیت کوین's $ 16,726 هر بیت کوین.

پس چرا بیت کوین's ارزش خیلی بالا ؟ من از دوک Randal همان سوال. “آن همه می رود به همان عرضه و تقاضا اقتصاد نسبتا وجود ندارد بسیار بیت کوین موجود است و آن های اخیر افزایش قیمت جذب مقدار زیادی از توجه رسانه ها, این ترکیب با راه اندازی Bitcoin آتی که بسیاری را به عنوان اولین نشانه بیت کوین است که مورد پذیرش توده بازار باعث شده است تا بسیاری از مردم پریدن بر روی ارابه موسیقی برای به دست آوردن مالی. مانند هر دارایی در صورت وجود تقاضای بیشتر برای خرید نسبت به فروش به قیمت بالا می رود. این بد است چرا که این سرمایه گذاران جدید در حال ورود به بازار بدون درک blockchain و اصول اساسی این ارز معنای آنها به احتمال زیاد سوخته.

یکی دیگر از دلایل این است که بیت کوین بسیار فرار آن شناخته شده است به نوسان بالا یا پایین هزار دلار در کمتر از یک دقیقه است که اگر شما در حال استفاده نمی شود و نه انتظار آن باعث کمتر سرمایه گذاران با تجربه به وحشت فروش و در نتیجه از دست دادن. این است که هنوز یکی دیگر از دلایل بیت کوین را به مبارزه به تصویب رسید به عنوان یک شکل از پرداخت. قیمت Bitcoin می توانید حرکت قابل ملاحظه ای بین زمان فروشندگان پذیرش بیت کوین از مشتریان و فروش آن به مبادلات برای ارز محلی خود را. این نامنظم حرکت می تواند به پاک کردن کل سودآوری است. آیا این بی ثباتی دور هر زمان به زودی ؟ به احتمال زیاد: بیت کوین نسبتا جدید کلاس دارایی و اگر چه آگاهی در حال افزایش است, تنها درصد بسیار کمی از جهان's جمعیت نگه بیت کوین. تا زمانی که آن را تبدیل به بیشتر به طور گسترده ای توزیع شده و نقدینگی خود را به طور قابل توجهی بهبود می بخشد این نوسانات ادامه خواهد داد.

بنابراین اگر بیت کوین بسیار بی فایده به عنوان یک واقعی ارز چه کاربردهایی دارد ؟ بسیاری بر این باورند بیت کوین نقل مکان کرد از اینکه قابل دوام فرم پرداخت برای تبدیل شدن به یک فروشگاه ارزش. بیت کوین مانند “طلا دیجیتال” و به سادگی خواهد شد مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک معیار برای دیگر cryptocurrencies و blockchain پروژه اندازه گیری می شود برابر و معامله می شود. به تازگی شده اند وجود دارد داستان از مردم در تورم بالا در کشورهایی مانند زیمبابوه خرید بیت کوین به منظور نگه دارید تا به آنچه که ثروت آنها به جای دیدن آن کاهش ارزش تحت بی مبالاتی مرکزی خود سیستم بانکی.

آن را خیلی دیر به مشارکت در بیت کوین? اگر شما بر این باورند در این cryptocurrencies را انجام خواهد داد برای جهان, سپس آن را هرگز خیلی دیر شده برای درگیر شدن اما با هزینه بیت کوین بودن است و آن یک قایق برای برخی که در حال حاضر میره. شما ممکن است بهتر است با داشتن یک نگاه در Litecoin تا 6908 ٪ در سال و یا Ethereum است که تا باور نکردنی 7521 ٪ در سال. این جدیدتر و سریع تر ارزهای امید برای رسیدن به آنچه که بیت کوین برای اولین بار مجموعه ای را به انجام در زمان آغاز آن در سال 2009 و جایگزینی دولت اجرا ارزهای بدون پشتوانه.

چه کسی می داند چه قیمت این ارز خواهد بود ده پانزده یا حتی بیست سال از در حال حاضر ؟ یک چیز قطعی است هر چند ما بهتر از بند خودمان در آن را به عنوان است برای رفتن به یک سوار وحشی.

[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*